reklama
CNN Prima News Sokolov

Sokolov

Výpis příspěvků ke štítku „Sokolov“

Bitka kvůli dítěti? V Sokolově se střetli místní a vodáci, situaci uklidnila až policie

25. července 2021 09:19
Aktualizováno

V pátek odpoledne v Sokolově létaly urážky i pěsti. Potyčka se strhla mezi místními Romy a vodáky, kteří do města přijeli. Web Romea.cz tvrdí, že konflikt vyvolali agresivní mladíci, kteří zaútočili na romské dítě, následně měli napadnout i další Romy. Situaci uklidnili až policisté, kteří nyní celou věc vyšetřují. V neděli policie informovala, že se během potyčky lehce zranilo třináct lidí.

Dramatický konec školního roku: Za kolapsem studentů v Sokolově měla být davová psychóza

28. června 2021 13:57

Za pátečním kolapsem 20 studentů střední policejní školy v Sokolově byla zřejmě davová psychóza. Policie jiné důvody hromadného omdlení nezjistila. Nepotvrdila se podezření na únik plynu a výsledky laboratorních vyšetření vyloučily toxické látky v tělech studentů. Možné vysvětlení tak poskytl policii znalec z oboru psychologie, informovala krajská policejní mluvčí Eva Valtová.

Primář ze Sokolova: Viděli jsme umírat čtyřicetileté táty od rodin. Mutace vše změnily

9. dubna 2021 06:58

Sokolov byl ještě přednedávnem jedním z nejhůře postižených regionů v České republice. V místní nemocnici si na vlastní kůži zkusili, co s pandemií udělal příchod britské mutace. Primář sokolovské interny Martin Straka v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, že kdyby se postižené okresy neuzavřely, celé Česko by poznalo, co znamenalo „Bergamo“.

Blatný: V uzavřených okresech Cheb, Sokolov a Trutnov pozorujeme náznaky zlepšení

19. února 2021 21:16

Epidemická situace v uzavřených okresech Cheb, Sokolov a Trutnov podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) vykazuje náznaky zlepšení. Zhoršuje se ale v okolních okresech Karlovarského a Královéhradeckého kraje. V současné době hygienici neuvažují o uzavření dalších okresů, řekl v pořadu Pressclub Frekvence 1. Vláda okresy uzavřela ve čtvrtek 11. února, zřejmě na tři týdny.

reklama