CNN Prima News Sokolov

Sokolov

Výpis příspěvků ke štítku „Sokolov“

Ukrajinci rozprášili ruské velení na Krymu. Při útoku měli zabít i šéfa Černomořské flotily

Při ukrajinském útoku na velitelství ruské Černomořské flotily v Sevastopolu na okupovaném Krymu zemřelo nejméně devět lidí. Mezi nimi měl být i velitel ruské Černomořské flotily admirál Viktor Sokolov. Dalších 16 osob bylo zraněno, a to včetně několika generálů. Ukrajinské síly pro speciální operace tvrdí, že armáda zasáhla budovu velitelství flotily během porady velení. Podobná prohlášení jednotlivých stran konfliktu nelze bezprostředně nezávisle ověřit.

Na skládce pražců u elektrárny u Sokolova zasahují hasiči třetí den. Požár hned tak neskončí

Požár skládky pražců a dalšího dřevěného odpadu poblíž hnědouhelné Elektrárny Tisová na Sokolovsku se zatím podařilo hasičům zmenšit na polovinu. V neděli ráno snížili stupeň požárního poplachu ze zvláštního na třetí. Zásah bude pokračovat celou neděli a s velkou pravděpodobností i následující dny, řekl mluvčí krajský hasičů Martin Kasala. Požár vypukl v pátek večer a je jedním z nejzávažnějších za poslední dobu v Karlovarském kraji.

Na vlastní kůži v pokusném BMW bez řidiče: Zážitek z jiné galaxie, který zraje k dokonalosti

Německá automobilka BMW vybudovala na území bývalého uhelného dolu u Sokolova areál, který v Česku nemá obdoby. Hlavním posláním centra je na různých druzích komunikace – věrně simulujících reálné silnice – testovat systémy autonomního řízení. Do budoucna bavorský výrobce nevylučuje ani dobudování vysokorychlostního oválu. Celý polygon bude přístupný jen jemu a smluvním partnerům. Naše redakce měla exkluzivní příležitost vžít se do role testovacích jezdců.

Manžel Vondroušové málem nestihl její úspěch. Musel sehnat hlídání pro kocoura

Na adresu tenisové senzace Markéty Vondroušové stále chodí obrovské množství gratulací z mnoha stran. Fantastickému úspěchu vítězky ženské dvouhry Wimbledonu byl na stadionu přítomen i její manžel Štěpán. Ten dosud za sokolovskou rodačku hlídal doma jejich společného kocoura bez srsti Frankieho, který je plemene exoticky pojmenovaného po egyptských dominantách –sphynx. Právě pro finálový zápas si ale naštěstí zařídil pro milovaného domácího mazlíčka hlídání.

Konec jediné bezbariérové pošty a naštvaní lidé. Mariánské Lázně tvrdě pocítí rušení poboček

Velký poprask v pátek vyvolal zveřejněný seznam tří set poboček České pošty, které by měly skončit. Nad výběrem poboček, které čeká zrušení, nechápavě kroutí hlavou lidé ve městech a obcích napříč republikou. Třeba v Sokolově se prý může zkomplikovat výplata důchodů a dávek. V okresním Chebu zbydou z pěti pošt jen dvě a v Mariánských Lázních zavře dveře jediná bezbariérová pobočka, u které se navíc dá pohodlně zaparkovat.

Policie krotila Pavlovy odpůrce v Chebu. Hanba vám, pokřikoval během návštěvy muž se psem

V Chebu na nově zvoleného prezidenta Petra Pavla, který ve městě navštívil mateřské centrum Klubíčko, čekalo ve středu několik příznivců a odpůrců. Příznivci se s ním fotili, jedna z žen zmínila, že do budoucího prezidenta vkládá velké naděje. Jednoho z odpůrců policisté odvedli dál od vstupu do budovy. Pavel kromě mateřského centra navštívil i vedení města v čele se starostou za ANO Janem Vrbou a pak šel na oběd s podnikateli.