CNN Prima News soukromí

soukromí

Výpis příspěvků ke štítku „soukromí“

Princ Harry neschvaloval bratrovi svatbu s Kate. William si prý nevybíral srdcem, ale rozumem

William se nerozhodoval srdcem, ale rozumem, když se rozhodl oženit s Kate Middletonovou. Tvrdí to princ Harry, mladší bratr korunního prince. Bratra kvůli tomu kritizoval, a to byl také jeden z důvodů, proč se oba sourozenci začali navzájem odcizovat, píše o tom magazín Page Six s odkazem na slova spisovatele Roberta Hardmana, jehož kniha Zrození krále se dostala ve čtvrtek na pulty knihkupectví.

„Hříšník“ Řepka poodhalí své soukromí v novém filmu. Uvidíte pravdu a realitu, slibuje

Hříšník. Takový je podtitul nového filmu, který mapuje život jednoho z nejkontroverznějších českých fotbalistů Tomáše Řepky. V něm slavný bouřlivák poodhalí některé kapitoly ze svého života. Diváci se mohou těšit i na scény z dob, kdy si Řepka odpykával trest za mřížemi. Pochmurné časy ale vyrovnají šťastné měsíce tohoto roku, kdy si sportovec vzal moderátorku Kateřinou Kristelovou. Ta pro redakci Showtime na CNN Prima NEWS prozradila, že svatbu vnímala jako rituální spojení.

Jaká je nejlepší ochrana bankovních účtů? Základem jsou nejen silná hesla a obezřetnost

Placení a spoření, zkrátka vše, co se týká peněz, bylo vždy záležitostí, která vyžaduje obezřetnost. V současnosti to platí obzvlášť. Moderní doba přináší vymoženosti, o kterých se nám dříve ani nesnilo - během okamžiku dokážeme zaplatit obchodníkovi na druhé straně planety a se stejnou lehkostí své peníze přesouváme, kam uznáme za vhodné. Ovšem pokrok s sebou nese i jistá rizika. Stejně snadno se může stát, že o své peníze přijdeme. Zuby si na ně brousí nespočet podvodníků, kteří cílí na méně opatrné klienty bank. Jak chránit své finanční prostředky na bankovních účtech? To bylo téma Nového Dne.

Lanovka s úchvatným výhledem? Má vést nad pláží nudistů, ti se bojí, že skončí na internetu

Vídeňští nudisté se bouří proti nové lanovce, jejíž trasa má částečně vést nad jejich pláží. Tvrdí, že by mohla narušit jejich soukromí, píše agentura APA. Nová lanovka se má podle projektu stát vyhledávanou turistickou atrakcí s „úchvatným výhledem“ na rakouské hlavní město. Investor tvrdí, že zavede taková opatření, aby soukromí příznivců naturismu zajistil.

Prezidentské šmejdění u Rohanové: Často cvičí ve fitku. Co si o ní myslí sousedi a známí?

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Reportéři CNN Prima NEWS se proto snaží zjistit podrobnosti o každém kandidátovi, který se voleb zúčastní. Jak je vnímají jejich sousedi? A co dělají během volného času? Tentokrát se štáb vydal pátrat do Kralup nad Vltavou i do pražských Letňan. Obě místa jsou spojena s Denisou Rohanovou. V rámci seriálu vám CNN Prima NEWS postupně nabídne zákulisí kampaní všech prezidentských kandidátů.

Prezidentské šmejdění u Babiše. Kam chodí na jídlo a co si o něm myslí jeho sousedé?

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Reportéři CNN Prima NEWS se proto snaží zjistit podrobnosti o každém kandidátovi, který se voleb zúčastní. Jak je vnímají jejich sousedé? A kam chodí do restaurace? Štáb se vydal do středočeských Průhonic, kde žije šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Reakce zdejších byly různorodé. V rámci seriálu vám CNN Prima NEWS nabídne zákulisí kampaní všech prezidentských kandidátů.