CNN Prima News šperk

šperk

Výpis příspěvků ke štítku „šperk“

V ústecké nemocnici shání dárce kabelek a šperků. Akce má pomoci s transfúzi

Transfúzní stanice v Ústí nad Labem uveřejnila na svém Facebooku poměrně netradiční inzerát. Kromě dárců krve totiž shání i dárce kabelek a šperků. Z peněz z jejich prodeje chce hradit testy nových dárců kostní dřeně, na které pojišťovny nepřispívají. Podle správní rady Nadace pro transplantace kostní dřeně jsou podobné akce v Česku potřeba a pomáhají celkové osvětě o dárcovství.

Brutální vrah Hejna opakovaně zabíjel pro pár korun. Prozradila ho „školácká chyba“

Pracovat se mu příliš nechtělo, a tak si udělal živnost z vraždění lidí. Pokud by policisté Jaroslava Hejnu nedopadli, lze jen těžko odhadnout, kolik lidí by měl dnes na svědomí. Trojnásobný vrah zabíjel pro peníze. A nemuselo jich být mnoho. Hubenému mladíkovi stačila k usmrcení člověka vidina zisku pár tisícikorun. Těla pak se svým známým zakopával v lese. Příběh z roku 2003 vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Zemřela majitelka luxusního klenotnictví Tiffany. Vypadla z jachty, nad tragédií visí otazníky

Vysněná dovolená s milencem skončila pro majitelku šperkařského impéria Tiffany & Co. v Turecku tragédií. 71letá Dilek Erteková údajně 26. října přepadla přes zábradlí luxusní jachty na cestě do Honolulu. Okolnosti, za kterých měla žena z lodi vypadnout, jsou však podezřelé. Z trezoru v kajutě se ztratily její šperky, milenec zmizení Ertekové navíc nahlásil až po dvaceti hodinách.