CNN Prima News Špindlerův mlýn

Špindlerův mlýn

Výpis příspěvků ke štítku „Špindlerův mlýn“

Jágr pod širým nebem v Krkonoších? Velkolepý projekt zřejmě znovu zastavil covid

26. listopadu 2021 17:51

V malebných kulisách Krkonoš už stojí prakticky dokončený hokejový stadion. Jedinečná událost ve Špindlerově mlýně Winter Hockey Games, jejíž hlavní hvězdou má být Jaromír Jágr, který ji i sponzoruje, se měla konat už loni. Jenže covid řekl ne a stejná situace se – zdá se – po roce opakuje. A to pouhý týden a půl před začátkem akce pod širým nebem.

Vleky byly v sobotu narvané. Lyžaři využili poslední možnost před lockdownem

26. prosince 2020 19:08

Poslední možnosti lyžování v letošním roce využilo v sobotu mimořádné množství lidí. Skiareály, které měly otevřeno, zaznamenaly často nadprůměrnou návštěvnost, zjistili reportéři CNN Prima NEWS. Pro lyžaře to byla poslední možnost, střediska musí od neděle znovu zastavit provoz kvůli vládním opatřením proti šíření COVID-19. Otevřena mohla být přitom teprve od pátku 18. prosince.

Jsem vinen, přiznal řidič, který ve Fordu Mustang smetl ze silnice auto generála Jakubů

10. září 2020 16:26
Aktualizováno

Soud v Trutnově začal řešit případ tragické nehody z loňského září u Špindlerova Mlýna, při které podle obžaloby řidič vozu Ford Mustang ve vysoké rychlosti smetl v protisměru jedoucí auto, které řídil brigádní generál Milan Jakubů. Ten na místě zahynul, vážně zraněná byla i jeho manželka na místě spolujezdce. Podle soudního znalce jel řidič sportovního vozu stylem brzda – plyn, protože brzdový kotouč mustangu byl tak rozpálený, že do asfaltu silnice po nehodě vytavil díru.