CNN Prima News Spotify

Spotify

Výpis příspěvků ke štítku „Spotify“

Jsme prokletí. Barcelonské fanoušky před El Clásikem straší změna na dresu

15. října 2022 11:24

Je tady fotbalová klasika klasik, která má tradici přímo vepsanou v názvu. První El Clásico sezony mezi španělskými giganty Realem Madrid a Barcelonou si fanoušci užijí už v neděli. Katalánci do svátečního utkání půjdou s nezvyklými dresy. Barvy zůstanou zachovány, jen hlavního sponzora – streamovací službu Spotify – na hrudi jednorázově nahradí logo společnosti rappera Drakea. Což u některých příznivců vyvolává obavy.

Děsivý zážitek vévodkyně Meghan: Můj syn málem uhořel, my museli pokračovat v oficialitách

25. srpna 2022 17:30

Meghan Markleová spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Do první epizody si pozvala svou dlouholetou přítelkyni a tenisovou šampionku Serenu Williamsovou. Posluchače pak šokovala svým příběhem z turné po Jižní Africe. Zatímco se ona s manželem účastnila oficiálního programu, její syn Archie málem uhořel v dětském pokoji.

Zákaz kryptoměn v Číně? Lidem v zemi to nevadí, nadále bitcoin těží, ukazují data

25. května 2022 16:00

I když je bitcoin v Číně oficiálně zakázaný, lidé v zemi ho nadále těží. A poslední dobou už to zjevně ani neskrývají. Z dostupných dat vyplývá, že čínští těžaři nadále obstarávají více než pětinu výkonu bitcoinové sítě. Co dalšího hýbe světem kryptoměn? To už napoví další díl pořadu Aktuality z kryptosvěta ve spolupráci se společností Cryfin.

Meghan a Harry budují obří impérium. Vévodkyni jde jen o slávu, má jasno komentátorka

26. ledna 2022 08:07

Princ Harry a Meghan Markleová budují vlastní mediální impérium – v daňovém ráji Delaware zaregistrovali od roku 2020 11 nových společností, v sedmi případech se zaměřením na zábavní průmysl. „Meghan chce být hvězdou za každých okolností a možná jí už její filantropická práce neposkytuje dostatek slávy,“ uvedla královská komentátorka Angela Levinová.

S hvězdnou zpěvačkou se zřítilo letadlo. Smrt „královny utrpení“ šokovala miliony fanoušků

6. listopadu 2021 00:42

Při letecké havárii o život přišla jedna z nepopulárnějších brazilských zpěvaček Marília Mendoncaová. Bylo jí 26 let. S odvoláním na brazilské úřady o tom informoval zpravodajský server BBC. Spolu se zpěvačkou při neštěstí ve státě Minas Gerais na jihovýchodě země zemřeli další čtyři lidé: její strýc, její producent a dva členové posádky. Příčina havárie se vyšetřuje.