reklama
CNN Prima News Spotify

Spotify

Výpis příspěvků ke štítku „Spotify“

Zůstávám, říká i přes obří tlak majitel Arsenalu. Klub by chtěl koupit otec Spotify

28. dubna 2021 12:22

Účast na projektu jménem Superliga nechtějí fanoušci klubu jen tak odpustit. Ačkoliv Arsenal stejně jako ostatní týmy z evropské soutěže několik desítek hodin po oznámení jejího vzniku vycouval, příznivci se zlobí, že se jejich milovaní Gunners do něčeho tak zpackaného vůbec namočili. Hromosvodem negativna je americký majitel Stan Kroenke a jeho skupina Kroenke Sports Enterprises. Ačkoliv by si to mnozí přáli a zájemci o koupi Arsenalu by tu byli, Kroenke odchod neplánuje.

Jako na Netflixu nebo Spotify. Pražský náměstek představil varianty nákupu jízdného

6. srpna 2020 17:51

Podobný systém, jaký praktikují internetová televize Netflix nebo streamovací a podcastová služba Spotify, chce zavést Praha pro nákup jízdného. Podle náměstka pro dopravu Adama Scheinherra (za Praha sobě) totiž existují lidé, kteří si z finančních důvodů raději kupují každý měsíc měsíční jízdenku než roční kupon. Lidé, kteří si dvanáctkrát po sobě pořídí měsíční kupon, by měli nově ve virtuálním účtu sbírat peníze. Na konci roku si poté budou moci vybrat, zda si nechají přesahující částku vrátit, nebo finance použijí na příští nákup.

Vítězové pandemie: Od Netflixu po Teslu. Kdo profituje z lidí v karanténě?

24. července 2020 06:44

Koronavirová nákaza zacloumala s ekonomikou států, podniků i jednotlivců. Kdo ale na celé situaci vydělal? Společnosti, které mají obchodní model založený na tom, že jsou lidé doma a nudí se. A během vrcholu pandemie jich byly v karanténě miliony. Vedle firem jako Netflix, Spotify nebo Zoom profituje z celé situace paradoxně i jedna automobilka – Tesla.

reklama