CNN Prima News Spotify

Spotify

Výpis příspěvků ke štítku „Spotify“

Uživatelé brýlí Applu baví ulice. Lidé s nimi mávají rukama, řídí auto i posilují

Revoluční brýle od Applu dorazily k prvním uživatelům. Ti se nyní chlubí, jak s nimi cvičí ve fitness centru, cestují metrem, stravují se v restauraci, jedou na skateboardu nebo řídí automobil. Příspěvky na sociálních sítích jsou jako vystřižené ze sci-fi filmů. Minulý týden novinka z firmy s nakousnutým jablkem vtrhla na americký trh. Podobné scény v Česku zatím nejspíš nehrozí, dosud není jisté, kdy zařízení za zhruba sto tisíc korun zamíří k tuzemským zákazníkům.

Nová píseň Beatles je nebeská, pějí chválu odborníci. Lennonův hlas ladila umělá inteligence

Více než půlstoletí po rozpadu kdysi nejslavnější kapely světa Beatles vyšla její píseň Now and Then. Dlouhá léta ležela v archivu, díky novým technologiím se však k ní nyní podařilo přimíchat hlas Johna Lennona a ve čtvrtek poprvé spatřila světlo světa. Britští hudební publicisté v nahrávce vidí její symbolickou hodnotu a neřadí ji mezi ty nejlepší z dílny liverpoolské čtveřice. Píseň je však přijímána s nadšením. Líbí se nejen fanouškům, ale třeba i bývalému zpěvákovi slavné kapely Oasis Liamu Gallagherovi.

Švindlovala Meghan při tvorbě podcastu? S Harrym jsou zatracení podvodníci, zuří šéf Spotify

Vedoucí pracovník streamovací platformy Spotify Bill Simmons označil prince Harryho a jeho manželku Meghan za „zas*ané podvodníky“. V zahraničních médiích se zároveň objevila zpráva, že vévodkyně ze Sussexu „švindlovala“ při tvorbě podcastu Archetypy. Stalo se tak jen několik dní poté, co se firma s párem dohodla na ukončení spolupráce.

Meghan a Harry přišli o své zlaté vejce. Milionová podcastová spolupráce se Spotify skončila

Princ Harry a jeho manželka Meghan se dohodli s hudební streamovací službou Spotify na ukončení spolupráce. Důvod vypovězení smlouvy není zřejmý. Na tvorbě podcastů spolupracovali zhruba dva a půl roku. Meghanin pořad Archetypy se dočkal pouze první série, i ta ale vyšla Spotify na neuvěřitelných 20 milionů dolarů, jak uvedl britský Daily Mail.

Jsme prokletí. Barcelonské fanoušky před El Clásikem straší změna na dresu

Je tady fotbalová klasika klasik, která má tradici přímo vepsanou v názvu. První El Clásico sezony mezi španělskými giganty Realem Madrid a Barcelonou si fanoušci užijí už v neděli. Katalánci do svátečního utkání půjdou s nezvyklými dresy. Barvy zůstanou zachovány, jen hlavního sponzora – streamovací službu Spotify – na hrudi jednorázově nahradí logo společnosti rappera Drakea. Což u některých příznivců vyvolává obavy.

Děsivý zážitek vévodkyně Meghan: Můj syn málem uhořel, my museli pokračovat v oficialitách

Meghan Markleová spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Do první epizody si pozvala svou dlouholetou přítelkyni a tenisovou šampionku Serenu Williamsovou. Posluchače pak šokovala svým příběhem z turné po Jižní Africe. Zatímco se ona s manželem účastnila oficiálního programu, její syn Archie málem uhořel v dětském pokoji.

Zákaz kryptoměn v Číně? Lidem v zemi to nevadí, nadále bitcoin těží, ukazují data

I když je bitcoin v Číně oficiálně zakázaný, lidé v zemi ho nadále těží. A poslední dobou už to zjevně ani neskrývají. Z dostupných dat vyplývá, že čínští těžaři nadále obstarávají více než pětinu výkonu bitcoinové sítě. Co dalšího hýbe světem kryptoměn? To už napoví další díl pořadu Aktuality z kryptosvěta ve spolupráci se společností Cryfin.