reklama
CNN Prima News štěně

štěně

Výpis příspěvků ke štítku „štěně“

Drzost, která nemá obdoby, říká policie k případu podvodnice, která nabízela štěňata

Pětadvacetiletá dívka nabízela na internetu k prodeji štěňata a elektrotechniku. Žádný obchod ale ve skutečnosti neměla v úmyslu uskutečnit, proto na internetu vytvořila několik desítek e-mailových adres a účtů na sociálních sítích, pořídila si desítky telefonních čísel, vymyslela pro sebe desítky jiných jmen a příjmení a založila několik účtů u bankovních i nebankovních společností. „Drzost této mladé dámy nemá obdoby,“ podotýkají samotní policisté k podvodnici, která z lidí vylákala přes čtvrt milionu korun.

Týrané štěně, se kterým mladý muž hodil o zem, si převezme spolek na ochranu zvířat

Čtyřměsíční štěně, se kterým na videu mladý muž hodil o zem, si převezme spolek pro ochranu zvířat. Je tak jisté, že do konce policejního vyšetřování bude o psa dobře postaráno. Policisté vyslechli svědky, majitelku psa i samotného muže z videa. Nyní se bude vyšetřovat, zda se v případu týraného štěněte jednalo o přestupek, nebo o trestný čin. V takovém případě by muži hrozily dva roky ve vězení.

Policie zachránila týrané čtyřměsíční štěně, které mladý muž kopal a tloukl

Aktualizováno

Video, které se v neděli začalo šířit na internetu, nadzvedlo ze židle nejednoho milovníka zvířat. Sousedé natočili mladíka, který surově zacházel se štěnětem. Házel s ním o zem, kopal ho a tloukl. Týrané čtyřměsíční štěně bylo v noci na pondělí zachráněno, pražští policisté ho převezli do bezpečí. Případem se zabývá i Státní veterinární správa.

reklama