Chraňte svého mazlíčka

Nejnovější příspěvky k tématu

Predikce CNN Prima NEWS v prvním kole vyšla. Kdo se stane příštím prezidentem?
Prezidentské volby

Predikce CNN Prima NEWS v prvním kole vyšla. Kdo se stane příštím prezidentem?

Armádní generál ve výslužbě Petr Pavel se během 1. kola prezidentské volby dostal před šéfa hnutí ANO Andreje Babiše až poté, co se začaly sčítat výsledky ve větších regionech. Přesně tuto predikci redakce CNN Prima NEWS zveřejnila na základě dat agentur STEM a STEM/MARK krátce před čtvrtou hodinou odpoledne, kdy bylo sečteno teprve 88,58 procenta hlasů. Predikci výsledků bude CNN Prima NEWS zveřejňovat průběžně i v druhém kole.

Djokovič opět na pranýři, tentokrát kvůli svému otci. Čím vším už svérázný tenista pobouřil?

26. ledna 2023 21:57

Novak Djokovič je bezpochyby neobyčejný. Především skrze tenisové činy, z nichž vyčnívá především superschopnost vrátit na druhou stranu kurtu prakticky každý míček. Ale k tomu, aby byl milován všemi, mu brání jiné záležitosti. Občasné neuhlídání vlastních emocí, chování během covidové pandemie a čerstvě pózování jeho otce s fanoušky Vladimira Putina.

Slova o trémě, podpoře i o chalupaření. Jak Pavlová s Babišovou prožívají kampaň?

26. ledna 2023 21:13

O prezidentských kandidátech slyší voliči každý den. Přísloví praví, že za každým úspěšným mužem stojí silná žena. Jaké jsou protějšky finalistů prezidentské volby? Redakce Showtime proto vyzpovídala Evu Pavlovou a Moniku Babišovou. Zeptala se jich například na to, čemu se budou chtít věnovat v roli první dámy nebo jak s manžely tráví volné dny.

Šíření poplašné zprávy? Šéfce Trikolory Majerové hrozí trestní stíhání kvůli lžím o Pavlovi

26. ledna 2023 20:49

Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová na Facebooku tvrdila, že „po případném zvolení generála Petra Pavla prezidentem bude následovat mobilizace českých mužů na Ukrajinu“. Poslanec Petr Letocha (STAN) kvůli této lži podal na Majerovou trestní oznámení. Zda se politička dopustila trestného činu šíření poplašné zprávy, hodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS právník a odborník na trestní právo Tomáš Sokol.

Záběry drtivého útoku: Ukrajinci zničili ruský konvoj. Využili houfnice i raketomety

26. ledna 2023 19:25

Ukrajinská armáda se na Donbase pochlubila dalším úspěšným úderem na ruské okupanty. Pomocí dělostřelectva i protitankových raketometů se ukrajinským vojákům povedlo zdemolovat ruský konvoj těžké techniky. Na sociálních sítích se objevily nové záběry, které střet v Doněcké oblasti dokumentují. Zprávy z místa bojů ale nelze ve válečném konfliktu nezávisle ověřit.

Kdyby proti mně šel Putin, tak ho lidi volí, tvrdí Babiš. Loví hlasy u komunistů a Trikolory

26. ledna 2023 19:05

Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) se před druhým kolem volby snaží shánět voliče, kdekoli to jen jde. Zúčastnil se proto videorozhovoru s komunistou Josefem Skálou a vystoupil ve studiu hnutí Trikolora, kde nešetřil kontroverzními výroky. Například prohlásil, že „kdyby na českého prezidenta kandidoval Putin a Babiš, tak všichni volí Putina“. Podle marketingového experta Oty Klempíře Babiš potřebuje každý hlas, a tak jeho vystoupení u těchto stran rozumí. Podobně to vidí i politolog Jan Kubáček.

CNN: Vysoce postavení Rusové prchají. Na muže, který jim pomáhá, byl spáchán atentát

26. ledna 2023 18:39

Počet vysoce postavených Rusů, kteří kvůli nesouhlasu s válkou na Ukrajině utekli na Západ, roste. Často jde například o generály či zaměstnance tajných služeb. Někteří z nich spolupracují se západními rozvědkami a přinášejí informace o dění v ruských zpravodajských službách. Sebe i své rodiny tak vystavují velkému nebezpečí. O jejich činnosti píše v novém článku CNN.