CNN Prima News strach

strach

Výpis příspěvků ke štítku „strach“

Stres i pocity úzkosti, mobilizace se podepisuje na psychice Rusů. Je to zlý sen, říkají

23. října 2022 07:54

Nekončící boje, tisíce mrtvých a strach, že se válečný konflikt přeleje dále na Západ. Tyto obavy mohly u mnohých obyvatel v Evropě vyvolat stres. Stejné pocity ale mají i Rusové. U nich se však tyto obavy ve většině případů objevily až poté, co byla v zemi vyhlášena „částečná“ mobilizace. Vyplývá to z průzkumu, který má k dispozici ruskojazyčný web BBC.

Starostové v krizi tvoří první linii, říká expertka. Lidé k nim chodí i ze strachu o bezpečí

27. září 2022 14:57

Lidé v době energetické krize chodí za starosty především tam, kde jsou závislí na městských teplárnách či na cenách MHD. Zároveň mají občané malých obcí obavy o vlastní bezpečnost. V pořadu Co na to vaše peněženka to uvedla Radka Vladyková, výkonná ředitelka Svazu měst a obcí ČR. Přiblížila, z čeho strach lidí pramení a jakou roli v současné krizi starostové a primátoři zastávají.

Fanoušek fotbalového Schalke hodlá žalovat klub. Bál se o život při postupových oslavách

14. května 2022 21:06

Příznivec německého fotbalového klubu Schalke 04 Ralf Höfs hodlá zažalovat bezpečnostní službu, že mu neposkytla pomoc při incidentu, do kterého se dostal při oslavách po postupu z druhé do první bundesligy. Zveřejněné snímky ukazují, jak bezvládně visí přes zábradlí tribuny poté, co se na něj mačkali jiní fanoušci.