CNN Prima News studio

studio

Výpis příspěvků ke štítku „studio“

Sledujte ŽIVĚ volební studio: Výsledky, klíčové souboje i příběhy konkrétních obcí

24. září 2022 00:52

Už v sobotu bude znám vítěz letošních voleb do místních zastupitelstev a dvojice kandidátů, kteří se utkají o třetinu křesel v Senátu. CNN Prima NEWS v sobotu 24. 9. v 11:00 odstartovalo vysílání v novém volebním studiu s mnoha inovacemi včetně Prima tužky. Pět moderátorů nabídne kontinuální přísun rychlých a přehledných výsledků komunálních a senátních voleb, živých vstupů, rozhovorů a analýz až do nočních hodin.

Rozhodnuto. Nová pražská filharmonie bude stát 6 miliard. Podívejte se, jak bude vypadat

17. května 2022 20:59

Vítězem mezinárodní architektonické soutěže na podobu nové budovy filharmonie v Praze se stalo dánské studio Bjarke Ingels Group. Výsledky v úterý vyhlásili zástupci hlavního města a jeho Institutu plánování a rozvoje. Budova by podle plánů vedení města měla být hotová v roce 2032, náklady se odhadují asi na šest miliard korun. Nové kulturní centrum s několika sály, které by mělo být i sídlem České filharmonie, má stát u stanice metra Vltavská.

Kyjevští vývojáři našli útočiště i v Praze. Jak Česko pomáhá ukrajinským tvůrcům her?

30. dubna 2022 14:41

Ruská invaze na Ukrajinu zasáhla i herní byznys. Známá východoevropská studia a vývojáři utíkají před válkou a svou novou adresu hledají i v Česku. „Snažíme se na lidi z Ukrajiny apelovat, že tu je příležitost pracovat v herním průmyslu,“ okomentoval situaci předseda Asociace českých herních vývojářů Pavel Barák v pořadu CNN Prima Gaming. Ten můžete sledovat každou sobotu od 22:35 na CNN Prima NEWS.

Rvačka v ukrajinské televizi. Novinář napadl proruského poslance, ten se mu nakonec vysmál

23. února 2022 12:57

V pořádnou melu se zvrhla debata v ukrajinské televizi. Diskuzi o možné ruské invazi rázně utnul novinář Jurij Butusov, kterého dopálila slova poslance Nestora Šufryče a svého oponenta vyfackoval ze židle. Oba dva se následně pustili do souboje, ve kterém nechyběly chvaty a pěsti. Rvačce ve studiu přihlížel i expremiér Arsenij Jaceňuk nebo bývalý prezident Petro Porošenko.

Rekordy CNN Prima NEWS ve volebním týdnu: Přes dva miliony diváků a share 1,61 procenta

12. října 2021 07:25

Předvolební a volební vysílání CNN Prima NEWS přilákalo k obrazovkám rekordní počet diváků. V týdnu od 4. do 10. října měla stanice celotýdenní share 1,61 procenta v cílové skupině (CS) 15+. Úspěch zaznamenalo i celé předvolební vysílání. Diváci si oblíbili pravidelný blok s novými pořady, jako například „Co Čech, to politik!“, a také celou řadu debat, které CNN Prima NEWS coby jediná zpravodajská stanice v Česku nabídla i s diváky ve studiu.

Bohemia Interactive míří mezi elitu. Minoritní podíl ve firmě koupil čínský gigant

9. února 2021 21:18

Do největšího českého vývojáře her Bohemia Interactive vstoupila jako minoritní akcionář čínská internetová firma Tencent Holding. V úterý o tom informovali zástupci české společnosti, cenu transakce ani velikost prodaného podílu však nezveřejnili. Bohemia bude i nadále fungovat pod současným vedením manažerského týmu, majoritní podíl zůstává v rukou dosavadních českých majitelů.

Cruise vytvořil nejbezpečnější protikoronavirové studio na světě. Dotočí v něm film

28. prosince 2020 14:36

Americký herec a producent Tom Cruise vytvořil na bývalé tajné vojenské základně ve Velké Británii nejzabezpečenější studio z hlediska koronavirové nákazy. Poslouží mu k dokončení natáčení filmu Mission: Impossible 7. Herec je prý odhodlaný film brzy dokončit, přestože kvůli pandemii koronaviru bylo nutné jeho natáčení už dvakrát přerušit.