CNN Prima News studio

studio

Výpis příspěvků ke štítku „studio“

Sledujte klání amerických primárek. CNN Prima NEWS nabízí dynamické volební studio ŽIVĚ

Už v noci z 5. na 6. března může být jasno, zda budeme na podzim sledovat odvetu v souboji o prezidentský úřad mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem. Během klíčového volebního superúterý vybírají Američané v rámci primárek svého favorita, který se stane oficiálním kandidátem na prezidenta Spojených států. Potvrdí Donald Trump svou dominanci v klíčových státech? Nebo Nikki Haleyová vykřeše poslední naději na zisk republikánské nominace? Volební nocí ze studia, které CNN Prima NEWS připravovala po vzoru volebního centra americké CNN, diváky provedou moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň, Petr Převrátil a Barbora Zlatohlávková. Speciální vysílání odstartuje v úterý ve 23:55.

Projekty startují u piva, tvrdí Strejčkovi ze studia DRAWetc. Klientům čmáráme po kancelářích

Ilustrátoři ze studia DRAWetc. se schází pořád a kreslí neustále bez ohledu na zakázky. Všechny naše projekty vznikají u piva, nemáme žádný byznys plán, říkají zakladatel studia Vladimír Strejček a stratég týmu Jindřiška Strejčková. Klientům prý vyhovuje model, který nepřipomíná agenturu, a sami od umělců vyžadují, ať jim „počmárají kanceláře“. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS dvojice hovořila mimo jiné o tom, jakým výzvám čelí svět ilustrace, a popsala i soutěžní „štengrování“ výtvarníků, které DRAWetc. jako veřejnou akci zaštiťuje.

Zdechněte, křičel žhář z Kjóta na animátory. Dostal trest smrti za masovou vraždu 36 lidí

Trest smrti. Tak zněl čtvrteční rozsudek za žhářský útok na studio animovaného filmu v Kjótu v roce 2019, při němž zemřelo 36 lidí a další tři desítky byly zraněny. Dnes pětačtyřicetiletý Šindži Aoba vypovídal před soudem na invalidním vozíku a v teplákové soupravě. Již dříve měl před justicí vyjádřit lítost nad masovou vraždou a nechal se slyšet, že je na trest smrti připraven. Kyoto Animation patří mezi nejpopulárnější studia v Japonsku.

Milují tanky, ale skutečnou válku nenávidí. Běloruské herní studio posílá miliony Ukrajině

Původem běloruská herní společnost Wargaming je známá svou videohrou World of Tanks. Miliony hráčů po celém světě pravidelně usedají do opancéřovaných strojů, aby se zapojily do bitevní vřavy. Nyní mohou prostřednictvím oblíbené hry podpořit válkou sužovanou Ukrajinu. Vývojáři si pro ně připravili speciální balíčky s ukrajinskými motivy, jejichž prostřednictvím chtějí sesbírat peníze na nákup sanitek.

Slovenská volební noc. Reportéři ve štábech i názory expertů. Podívejte se na Speciál CNN Prima NEWS

Sousední Slovensko si volilo své zástupce do parlamentu po extrémně dramatické kampani a CNN Prima NEWS je u toho. Před 23. hodinou se uzavřely volební místnosti a CNN Prima NEWS nabídla komplexní zpravodajský servis srovnatelný s parlamentními či prezidentskými volbami v Česku. Na Slovensko zamířilo pět reportérů, kteří sledovali situaci přímo v centru dění v nejexponovanějších volebních štábech. Diváci mohli od sobotních 20:15 do nedělních 6:00 sledovat speciální volební studio. Volební nocí je provedli moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň, Petr Převrátil a Libor Bouček, který se po pauze vrátí na obrazovky CNN Prima NEWS.

Stávka v Hollywoodu končí. Studia s odbory uzavřela dohodu, na herce se nevztahuje

Aktualizováno

Odborový svaz scenáristů WGA oznámil konec své téměř pětiměsíční stávky, členové jeho představenstva schválili před pár dny dosaženou dohodu s hollywoodskými studii. Informovala o tom v noci na středu agentura AP. Herci, kteří se ke scenáristům přidali, podle ní nadále stávkují a jednání nejsou zatím na obzoru, ale mezi některými z nich zavládl optimismus.

Babiš obstruuje kvůli propagaci sítí. Můžeme mu poskytnout nahrávací studio, nabídl Farský

Místopředseda STAN Jan Farský během debaty v nedělní Partii na CNN Prima NEWS nabídl šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi, že mu poskytne zadarmo nahrávací studio, aby si expremiér mohl natočit propagační materiál na své sociální sítě. Farský před učiněním zmíněné nabídky kritizoval Babišovo šestihodinové vystoupení ve Sněmovně ze začátku září, které podle něj posloužilo maximálně jako materiál pro tvorbu videí. Podle poslance Patrika Nachera (za ANO) je běžné, že opoziční lídři využívají své přednostní právo.

Sledujte volební speciál na CNN Prima NEWS: Výsledky, analýzy a komentáře expertů

CNN Prima NEWS nabízí v sobotu 14. ledna rozsáhlé speciální volební vysílání. Dynamické studio vytvořené po vzoru americké CNN zajistí všechny potřebné informace přehledně na jediném místě. Čtveřice moderátorů, aktuální výsledky, exkluzivní komentátoři, detailní analýzy včetně klíčových bojišť na interaktivní obrazovce Magic Wall a predikce výsledků, díky kterým jsme vám jako první řekli jméno postupující dvojice do druhého kola. A Hlavní zprávy nabité nejaktuálnějšími informacemi kolem voleb.

Jak vzniká hratelné výtvarné umění? CNN Prima Gaming navštívil studio Amanita Design

Česká republika se může chlubit řadou úspěšných herních tvůrců. Patří mezi ně i studio Amanita Design, které ovšem k vývoji videoher přistupuje jinak než ostatní. Jeho tituly jsou drobné, nápadité a oblíbené po celém světě. V čem vynikají a jak vznikají? To jsme se vydali zjistit se štábem pořadu CNN Prima Gaming. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.