styl

Výpis příspěvků ke štítku „styl“

Jednosměrná jízdenka stojí 200 tisíc korun. Nahlédněte do luxusního Orient Expressu

Vlakem z Paříže do italského Portofina? Žádný problém. Movitější mohou letos v červnu k přepravě využít luxusní Venice Simplon-Orient-Express společnosti Belmond, který trasu zdolá za dva dny. Tento luxusní dopravní prostředek se může pyšnit dechberoucím interiérem i dobovým zevnějškem. O dech však zřejmě přijdou i ti, kteří se podívají na cenu. Za jednosměrnou jízdenku požaduje společnost částky začínající na 200 tisících korunách.

Při jeho show létají vzduchem lahve i sklenice. Matěj Nováček je mistrem flair bartendingu

V 19 letech už nasbíral Matěj Nováček soutěžní ocenění po celé Evropě a patří mu i titul Barman roku 2022 v kategorii Junior Fair. Vystudoval střední Hotelovou školu ve Velkém Meziříčí. Už čtyři roky pracuje jako Flair Bartender. Při jeho barmanských show létají vzduchem lahve, sklenice i brčka. Lidé se baví a ještě si pochutnají na originálních drincích. Je součástí Stoli Flair Teamu a také vyvoleným projektu MAKRO ČR – NADĚJE ČESKÉ GASTRO SCÉNY.

Luxusní bydlení Davida Limberského: Vpředu moderní vila, vzadu se mění v útulnou chalupu

Fotbalista David Limberský žije se svou manželkou Lenkou a dcerou Lilien v luxusním domě poblíž Plzně, který zakoupil před více než deseti lety. Postupně si ho přestavěli k obrazu svému a už by se ho nevzdali. „Máme tu všechno, co k životu potřebujeme. Nevyměnil bych ho za nic na světě,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS, které své království ukázal. Jak to u nich doma vypadá?

Idylický vztah Svěráka a Smoljaka? Rozhádali se kvůli majetku, tvrdí režisérův syn

Zdeněk Svěrák s Ladislavem Smoljakem mnoho let tvořili nerozlučnou dvojici. Společně stáli za nezapomenutelnými komediálními filmy, spojovalo je Divadlo Járy Cimrmana, které zakládali. Podle režisérova syna Filipa si ovšem v soukromí příliš nerozuměli. V osobní rovině se podle něj rozešli už na začátku devadesátých let. Kritická slova na adresu Zdeňka Svěráka a dalších však odmítá Filipův bratr David Smoljak.

Z dětského domova až na koncertní pódia s největšími hity božského Káji Gotta! Ladislav Bubnár si plní své sny.

Pokud patříte mezi fanoušky několikanásobného zlatého Slavíka, tak se můžete těšit na fenomenální koncert Lady Carneval a největší hity božského Káji, kde vás roztančí Ladislav Bubnár společně s orchestrem Felixe Slováčka mladšího. Akce se koná 19. ledna v pražském Kongresovém centru a 21. ledna v brněnské Zoner Bobyhall.

Moderní a šťastné, říkají k „novému hlaváku“ lidé oslovení redakcí na nádraží. Hlasujte také

Přestože návrh na výraznou přestavbu Hlavního nádraží v Praze vzbudil značné emoce ve společnosti, cestující oslovení přímo na nádraží netají své nadšení. Redakce CNN Prima NEWS vyrazila s kamerou právě na „hlavák“, aby se poptala, co si o návrhu na moderní pojetí pražského dopravního uzlu myslí ti, kterých se to nejvíce týká. V drtivé většině u pasažérů převažovaly pozitivní reakce.

Nákupní horečka je doping štěstím, tvrdí experti. Jak se vyhnout závislosti?

Speciální prodejní akce typu Black Friday, výprodeje, výhodné nákupy a nekonečné slevy. Nejčastěji jsou těmto kampaním zákazníci vystavováni na konci roku, zejména ve chvílích, kdy se blíží Vánoce. Domnělé výhodné nákupy mohou lidem přinášet pocit štěstí, utrácení peněz s sebou však nese i negativní důsledky. Kdy „rozumné“ pořizování věcí hraničí se závislostí? A jak předejít zbytečné nákupní horečce? Nejen to popsali odborníci redakci CNN.