styl

Výpis příspěvků ke štítku „styl“

Hledáte nový druh cvičení? Švihlá chůze ve stylu Monty Pythonů spálí kalorie, tvrdí průzkum

28. prosince 2022 04:55

Chtěli byste své fyzické aktivity okořenit něčím novým, nebojíte se experimentů a snesete trochu překvapených pohledů? Pak zkuste švihlou chůzi, jakou předváděli úředníci ve skeči Ministerstvo švihlé chůze britské komediální skupiny Monty Python. Podle zásadní nebo přinejmenším aktuální studie, kterou zveřejnil ve svém svátečním vydání britský časopis British Medical Journal (BMJ), to funguje.

Vaše image s holicím strojkem Braun Series 9 Pro: Rebel nebo gentleman

23. listopadu 2022 15:55

Pro mnoho mužů je strniště tím, co jim dodává sex-appeal, a dámy se v průzkumech shodují, že právě třídenní porost na tváři oceňují na svých partnerech nejvíce. Každopádně je jen na vás, jak se o vaše vousy budete starat. Díky modernímu pomocníkovi od Braun, holicímu strojku Series 9 Pro, přijdete na vánoční návštěvy upravený jako ze škatulky a do Silvestra se bez holení snadno stanete nespoutaným rebelem. S cestovním nabíjecím pouzdrem navíc budete pánem svého dokonalého stylu až 6 týdnů bez nutnosti použití kabelu, takže v novém roce už vyrazíte kamkoli bez ztráty image.

Skandinávský styl roste na oblibě. Rychlou a efektivní změnu interiéru zvládnete i sami

2. listopadu 2022 22:38

Toužíte vybudovat nové bydlení v moderním stylu? Akustické panely Woodea přinášejí designové řešení pro celou domácnost. Dají se použít jako vybavení ložnice, pozadí pro stěnu v obývacím pokoji nebo jako oživení kuchyňské linky. Přírodní dřevěné materiály rozzáří a zútulní prostor vašeho domu či bytu.

Džíny Levi's: Nestárnoucí klasika i poslední trendy, teď se slevou 50 %

9. října 2022 09:09

Podzim je v plném proudu a přímo vybízí k obměně šatníku. Lehké svršky nahrazuje oblečení, které přece jen víc zahřeje. Jak být na sklonku roku 2022 in a přitom v teple a pohodlí? 21. století je, co se módy týče, zatím snad nejlepší dobou vůbec. Je velmi tolerantní, někdy až shovívavé. Bez ohledu na pohlaví nebo věk se většina z nás může oblékat podle posledních trendů a přitom se cítit maximálně komfortně. Za to mimochodem vděčíme i džínům, které alespoň občas oblékne drtivá většina lidí po celé planetě.

GAP: Trendy oblečení s ohledem na snadný výběr i životní prostředí

8. října 2022 12:50

Být v teple, pohodlí a přitom šik! To je při podzimním převlékání svršků cílem nejedné z nás. A spolu s námi by to mělo platit i pro naše protějšky a pochopitelně také pro děti. To všechno se dá hravě zvládnout během chvíle, ať už v kamenném obchodě nebo online. GAP Store totiž nabízí oblečení pro malé i velké. A teď navíc s dodatečnou 20% slevou, kterou si lze odečíst z outletové ceny. A kdo si není jistý výběrem, může si nechat poradit od ambasadorky GAP, Zuzany Novákové Stráské.

OBRAZEM: Panovnice i módní ikona. K Alžbětě II. patřily pestré barvy. V čem zářila?

9. září 2022 05:31

Královna Alžběta II. nebyla pouze ženou monarchie, ale také světovou módní ikonou. Svými zářivými a pestrobarevnými kostýmky byla proslulá. Vždy věděla, jak zaujmout, a to díky práci svých stylistů. Každý krok v oblasti módy byl precizně promyšlený, což dokazovaly i doplňky či gesta. Čím se nejdéle vládnoucí panovnice vyznačovala?