Syn Perkausové slaví první narozeniny. Moderátorka odtajnila Killiankovu tvář

Syn Evy Perkausové slaví první narozeniny

Pro Evu Hecko Perkausovou je neděle 26. listopadu výjimečným dnem. Její syn Killian slaví první narozeniny. Fanoušci krásné moderátorky Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS si tak přijdou na své a mohou poprvé spatřit tvář malého Killianka, jehož fotky doteď nezveřejňovala.

Je to už rok od chvíle, kdy moderátorka přivedla na svět svého prvního syna. Prý jí ani nepřijde, že je to už tak dlouhá doba, svěřila se pro CNN Prima NEWS. „Rok s Killianem mi přišel jako intenzivní měsíc. Opravdu to tak strašně rychle uteklo, že to není možné,“ uvedla.

Vůbec poprvé se také s fanoušky podělila o jeho fotky, které dosud před veřejností skrývala. „Je to tak, dneska poprvé jsme na první narozeniny ukázali Killianka. Jsem ráda, že už se můžu podělit s diváky, protože mi mnoho fanoušků psalo na sociální sítě, že by ho vidět chtěli, a kdy to bude. Tak tady je,“ smála se Perkausová.

ČTĚTE TAKÉ: Od maskérny po vysílání. Eva Perkausová a Petr Suchoň odhalili zákulisí moderování zpráv

Komu se chlapeček podobá prý tak jednoznačné není. „Já si myslím, že je půl napůl, protože Ivan má taky světlé oči a poměrně plné rty. Ale každý měsíc je jiný. Prostě vždycky někdo přijde a řekne: ‚To je celý táta!‘ A další měsíc: ‚Ne, to je celá máma!‘ Děti se podle mě různě vybarvují věkem a časem, ale on je tak půl napůl,“ dodala.

V lednu by Perkausová měla přivést na svět svého druhého potomka, opět chlapečka, jak před nedávnem odhalila. Killiankovi fakt, že bude mít sourozence, prý zatím vůbec nedochází. „Snažili jsme se mu to říct, ale moc to nejde. Nehledě na to, že on po mně pořád skáče a dupe. Vlastně mám pocit, že mladší bráška, který ještě není na světě, bude celej pomačkanej a podupanej,“ zažertovala.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Pohlaví miminka Perkausová uhodla ve snu. Byla jsem tak nervózní, přiznala po odhalení

Tagy:
dítě narozeniny Eva Perkausová Ivan Hecko odhalení syn Killian Showtime