CNN Prima News tanečník

tanečník

Výpis příspěvků ke štítku „tanečník“

Rozpačité loučení s mimem Čejkou. Celebrity nedorazily, na pohřbu byli jen nejbližší

21. října 2022 18:44

Rodina a blízcí přátelé se v pátek 21. října na opavském Městském hřbitově rozloučili s Jaroslavem Čejkou. Slavný tanečník, choreograf a mim zemřel v úterý 11. října v Praze. Bylo mu 86 let. Poslední rozloučení se odehrálo ve městě, kde Čejka začal svou uměleckou kariéru. Podle informací CNN Prima NEWS na pohřeb nedorazil nikdo ze slavných osobností.

Poslední chvíle mima Čejky: Nemoc ho změnila k nepoznání. Zavřel oči a už se neprobudil

11. října 2022 16:03

Slavný český mim a tanečník Jaroslav Čejka, kterého nejvíce proslavilo imitování slepice, americké zpěvačky Tiny Turner nebo Charlieho Chaplina, posledních dvanáct let prožil v domově pro seniory. Prodělal mozkovou mrtvici, poté bojoval s Parkinsonovou i Alzheimerovou chorobou a přestal být soběstačný. Apetit mu ale zůstal do poslední chvíle až neuvěřitelný.

Putinovu dceru v zahraničí hlídala armáda agentů. Sledovali i její milostný život

26. srpna 2022 20:09

Dcera Vladimira Putina Katerina Tichonovová se v průběhu čtyř let tajně vydávala do západoevropských států, kde ji na každém kroku střežili příslušníci zpravodajské služby. Většinu cest přitom uskutečnila za svým milencem Igorem Zelenským, špioni tak o jejím milostném životě měli neustálý přehled. Agenty na svou dceru posílal samotný ruský prezident.

Válka si nevybírá. Při ostřelování Kyjeva zemřela ukrajinská baletní hvězda Dacišin

18. března 2022 22:22

Od začátku invaze ruských vojsk na Ukrajinu podle OSN zemřelo nejméně 816 civilistů, jejich počet však pravděpodobně bude několikanásobně vyšší. Do smutných statistik se zapsalo také známé jméno ukrajinské kulturní scény. Při ostřelování Kyjeva byla smrtelně zraněna baletní hvězda Arťom Dacišin. Ve čtvrtek 17. března svým zraněním podlehl.