CNN Prima News tanečník

tanečník

Výpis příspěvků ke štítku „tanečník“

Ve věku 44 let zemřel populární britský tanečník. Před pár týdny zanechal mrazivý vzkaz

Ve věku 44 let zemřel populární britský tanečník Robin Windsor, který byl známý především díky vystoupením v televizním seriálu BBC Strictly Come Dancing. Smutnou zprávu podle webu The Mirror oznámili jeho kolegové z BBC. Kdy a jak tanečník zemřel, ale není známo. Z posledního příspěvku, který před pár týdny zanechal na sociálních sítích, ale mrazí. Jeho snoubenec Davide Cini sdílel na Instagramu dojemnou vzpomínku.

Šlo to podle plánu, říká po explozi Muskovy rakety Yemi. Popsal výcvik před letem k Měsíci

Český choreograf a tanečník Yemi A. D. byl u sobotního startu kosmické lodi Elona Muska. Ačkoliv by měl ve stroji společnosti SpaceX sám jednou letět na Měsíc, exploze rakety Super Heavy ani následná sebedestrukce lodi Starship ho nevyděsily. Yemi v rozhovoru pro CNN Prima NEWS tvrdil, že se samotným startem je spokojený, všechno prý šlo podle plánu. Současně popsal, co ho ještě čeká během kosmonautského výcviku.

Yemi o startu rakety Starship: Měla by ručit za naše životy. Nezdařilý let považuje za úspěch

Je to raketa, která by měla ručit za naše životy. Její start jsme si proto nemohli nechat ujít. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl český choreograf a producent Yemi A. D., který bude členem posádky historicky prvního civilního letu k Měsíci. Tam by se měl vypravit společně s dalšími sedmi vybranými civilisty. Na vesmírnou misi se vydají na palubě rakety Starship vyvíjené společností SpaceX Elona Muska, která ve čtvrtek odstartovala ke svému prvnímu testovacímu letu. Po několika minutách ovšem explodovala.

Kotvald o odchodu od Zagorové a Hložka: Lidé mi házeli klacky pod nohy. Byl jsem moc divoký

Velkou popularitu Petr Kotvald získal už coby 20letý kluk, když zpíval v oblíbeném duu se Stanislavem Hložkem a koncertoval také se zpěvačkou Hanou Zagorovou. Když se pak rozhodl vydat vlastní cestou, neobešlo se to bez komplikací. Známý hudebník v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS přiznal, že se mu po odchodu z kapely zavřely některé dveře v šoubyznysu, a pár lidí mu dokonce házelo klacky pod nohy.

Yemi o letu do vesmíru: Černému klukovi z libereckého paneláku se splnil sen, budu tam tančit

Milion lidí toužilo podívat se na Měsíc z paluby kosmické lodi, jen osmi z nich se to podaří. Mezi těmi, kteří letenku do vesmíru získali, je i Čech – respektovaný choregraf a tanečník Yemi A.D., rodák z Liberce, syn české matky a nigerijského otce. „Je to neuvěřitelný, černý kluk z libereckého paneláku si dokázal splnit svůj sen. To je důkaz, že nic není nemožné,“ směje se jednačtyřicetiletý muž s copánky a ukazuje zářivé bílé zuby. „Kvůli nim jezdím do Liberce každého půl roku, už od dětství tu mám pořád stejnou zubařku,“ říká pro CNN Prima NEWS aktuálně nejslavnější rodák z města pod Ještědem.