tělo

Výpis příspěvků ke štítku „tělo“

Rozřezal manželku motorovou pilou. Policie v USA zřejmě dopadla „kufrového“ vraha

Kufrový vrah. Tak američtí vyšetřovatelé pojmenovali pachatele hrůzného činu, který otřásl Floridou. Obyvatelé Delray Beach koncem července našli ve vodě pět zavazadel a v nich různé části ženského těla. Oběť se později podařilo identifikovat, nyní strážci zákona zatkli i jejího vraha. Tím je podle všeho manžel mrtvé ženy, kterou zřejmě rozřezal motorovou pilou.

Papež po smrti Češky v Tunisku varuje: Z lidské tragédie může být i ekonomická

Při úmrtí blízkého v cizině se náklady na jeho zaopatření mohou vyšplhat skutečně vysoko. Mít sjednané cestovní pojištění je proto zásadní. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Zdůraznil, že bez něj pozůstalým při zařizování převozu těla do vlasti hrozí přesun od lidské tragédie k ekonomické. Reagoval tak na smrt Češky v Tunisku, jejíž tělo vylovili z moře.

Jihočeské strážníky vyděsila bedna s bezhlavým tělem. Vyklubala se z ní umělá „kurtizána“

Z toho, co nejdřív vypadalo jako hrůzostrašný případ vraždy, se vyklubala legrační záležitost. Městská policie v Týně nad Vltavou obdržela oznámení, že se v Bohunickém lese nachází bedna s neznámým obsahem. Údajně v ní mělo ležet lidské tělo, na strážníky však čekal překvapivý nález. Informovali o tom na Facebooku.

Konec nadějí. Policie na Novém Zélandu objevila tělo, pravděpodobně jde o ztraceného Čecha

Policie na Novém Zélandu objevila při pátrání po pohřešovaném českém turistovi mrtvé tělo a domnívá se, že jde o ztraceného 46letého Čecha. Ve čtvrtek o tom napsal deník New Zealand Herald. Záchranáři spustili pátrací akci ve složitém terénu v horách na novozélandském Jižním ostrově v úterý. Policie zatím neprovedla formální identifikaci a není jasné, co bylo příčinou úmrtí.

Hrůzný nález v kolejišti na Olomoucku. Provoz na trati zastavily lidské pozůstatky

Aktualizováno

Na železnici mezi Olomoucí a Bohuňovicemi nalezli v pondělí ráno policisté pozůstatky lidského těla, provoz na trati byl zhruba na tři hodiny zastaven. O den později mluvčí olomoucké policie Petra Vaňharová informovala, že pozůstatky patří muži. Jeho totožnost kriminalisté ověřují. Pravděpodobně ho srazil projíždějící vlak, okolnosti případu však policie stále vyšetřuje. Událost se stala na trati mezi Olomoucí a Šternberkem.