reklama

tělo

Výpis příspěvků ke štítku „tělo“

Ženu umlátil a rozsekal, tělo se nenašlo. Hrůzné detaily vraždy, za kterou padlo doživotí

29. září 2021 13:19

Brutální vražda Kirby Nodenové šokovala v roce 2017 nejen městečko Marazion, ale i celou Anglii. Dvaatřicetiletou ženu připravil o život její partner Dean Lowe, a to obzvláště krutým způsobem. Nejdříve ji umlátil k smrti, následně rozřezal a kusy těla vyhodil do popelnice. Ačkoliv se tělo zavražděné nenašlo, Lowe dostal od soudu doživotí. Až nyní ale prosákly na veřejnost hrůzné detaily celého činu.

Tajemné zmizení mladého páru. FBI zřejmě našla ostatky 22leté dívky, po snoubenci pátrá

20. září 2021 09:34

Američtí vyšetřovatelé řeší záhadné zmizení snoubenců Gabby Petitové a Briana Laudrieho. Pár cestoval po několika západních státech USA, 1. září se však muž vrátil do North Port na Floridě bez své partnerky. Po 22leté dívce bylo 11. září vyhlášeno pátrání, nyní agenti Federálního vyšetřovací úřadu (FBI) uvedli, že pravděpodobně nalezli ostatky ženy ve Wyomingu. Její snoubenec se od minulého úterý taktéž pohřešuje.

Děsivé video z Afghánistánu: Zavěsil Tálibán pod vrtulník oběšeného člověka?

1. září 2021 22:35
Aktualizováno

Na sociálních sítích se objevily záběry natočené v Afghánistánu, na nichž je vidět ve vzduchu helikoptéra, pod níž je zavěšeno lidské tělo. Zatím není jasné, zda šlo o brutální popravu v režii radikálního hnutí Tálibán, nebo jestli byla tato osoba naživu. Například podle agentury Reuters je pravděpodobnější spíš druhá možnost.

Mottlová: Miluju jídlo, štíhlá laňka ze mě nikdy nebude. Jakého chlapa herečka hledá?

11. června 2021 11:31

Už od malička se Barbora Mottlová chtěla stát oblíbenou „pupupidu“, tedy Marilyn Monroe, a uchytit se v showbyznyse. A to se jí i splnilo. Hraje, tančí, moderuje, zpívá. Ke štěstí jí už chybí jen ten, jak říká, „správňák pro život“, který nejde jen po vzhledu. „Kdo se lehce zamiluje očima, nemůže být chlap pro mě,“ prohlásila pro týdeník 5plus2.

reklama