reklama
CNN Prima News Tereza Kostková

Tereza Kostková

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Kostková“

Romantické dilema, řádná dávka humoru a zvučná jména. Sledujte seriál Hvězdy nad hlavou

24. srpna 2021 19:20
Aktualizováno

Zvučná jména herecké branže, kouzelná romantika a řádná dávka typického českého humoru. Těmito aspekty se může pyšnit nový seriál televize Prima: Hvězdy nad hlavou. Na televizních obrazovkách se objevil už 30. srpna. Na Terezu Kostkovou, Romana Vojtka a Romana Zacha v hlavních rolích se můžete těšit každé pondělí od 20:15.

Hvězdná sezóna na Primě: V nových seriálech si zahraje Dolanský, Kostková či Prachař

21. července 2021 22:47

Připravte se na hvězdnou sezónu. Na obrazovkách televize Prima se diváci už na podzim dočkají nových seriálů. Nebude nouze o dramatické momenty, milostné zápletky a zajímavá rozuzlení. Ve třech nových seriálech si zahrají v hlavních rolích hvězdy jako Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Veronika Žilková, Jan Dolanský, Marek Němec, Pavel Řezníček či duo Sara Sandeva a Jakub Prachař.

Za pomoc Německa se přimlouvá i Kostková či Uhrin. Petici podepsaly čtyři tisíce lidí

11. února 2021 22:36

Slavní herci a sportovci se přidali k petici Otevřete hranice sanitkám. V lednu ji v reakci na přetíženou nemocnici v Chebu sepsali tamní obyvatelé a adresovali ministerstvu zdravotnictví. Od té doby ji podepsalo více než čtyři tisíce lidí a další přibývají. Požadují, aby vláda přijala pomoc Bavorska a Saska a umožnila převoz pacientů z ČR do zahraničí.

reklama