reklama

Texas

Výpis příspěvků ke štítku „Texas“

Pomáhali obsadit synagogu v USA? Britové zatkli kvůli zadržování rukojmí dva mladíky

17. ledna 2022 09:31

Britská policie zatkla v Manchesteru dva teenagery v souvislosti se zadržováním rukojmí v texaské synagoze z uplynulého víkendu, informoval v pondělí server BBC News. Čtyřiačtyřicetiletý Brit Malik Faisal Akram, kterého úřady označily jako útočníka, při střetu s policisty zemřel. Všechny rukojmí se podařilo osvobodit, nikdo neutrpěl zranění.

V patnácti vypadala jako stařena. Slavná youtuberka podlehla nemoci „Benjamina Buttona“

14. ledna 2022 09:47

Když byly Adalii Rose Williamsové tři měsíce, lékař oznámil jejím rodičům, že trpí velmi vzácnou genetickou nemocí. Hutchinsonovův-Gilfordův syndrom zapříčiňuje rychlé stárnutí, které provází zpomalený růst či vypadávání vlasů. Dívenka tak v dětském věku vypadala jako stařena. Adalie se však svému osudu postavila a svůj životní příběh sdílela s miliony fanoušků na sociálních sítích. Zákeřnému chronickému onemocnění však ve středu youtuberka podlehla, bylo jí pouhých 15 let.

Vešel do obchodu a začalo peklo. Čtrnáctiletý mladík zastřelil tři chlapce, dalšího zranil

30. prosince 2021 13:44

V pondělí Texasem otřásla děsivá zpráva. Teprve 14letý chlapec, kterého policisté identifikovali jako Abela Eliase Acostu, je obviněn ze střelby v obchodě u benzinové pumpy v Garlandu. Při svém řádění usmrtil tři dospívající chlapce, čtvrtý, kterého zranil, byl v kritickém stavu převezen do nemocnice. Policisté po střelci nyní pátrají. Jeho otec Richard Acosta se úřadům již přihlásil, svému synovi při činu pomáhal.

Konspirátoři po sjezdu onemocněli covidem. Myslí si, že šlo o útok biologickou zbraní

28. prosince 2021 12:19

V texaském Dallasu se v prosinci konala velká konference ReAwaken America, na kterou dorazili mnozí konspirátoři a příznivci nejrůznějších bizarních společenských a politických teorií. Řada z nich brojila proti očkování či popírala existenci koronaviru. Přitom se mnozí lidé na akci zřejmě covidem nakazili, pro dušnost a teplotu si ale našli jiné vysvětlení – mělo jít o útok antraxem.

Ve stopách věhlasného otce. Dceru prvního amerického astronauta vynesla raketa do vesmíru

11. prosince 2021 19:27

Z Texasu v sobotu úspěšně odstartovala raketa New Shepard soukromé společnosti Blue Origin, která k hranicím vesmíru vynesla i dceru prvního amerického astronauta Alana Sheparda. Modul se šesti členy posádky po zhruba desetiminutovém letu bezpečně přistál v poušti, v přímém přenosu to mohli lidé sledovat na internetových stránkách společnosti, kterou vlastní nejbohatší muž světa Jeff Bezos.

reklama