CNN Prima News Thomas Markle

Thomas Markle

Výpis příspěvků ke štítku „Thomas Markle“

Meghan nestoudně lže. Jako Clinton, který prý neměl sex s Lewinskou, zuří moderátor

Chvíle vítězství si Meghan Markleová dlouho neužila. Krátce poté, co se na sociálních sítích pochlubila svou výhrou u soudu nad bulvárním listem Mail on Sunday, se do ní opět pustil slavný moderátor Piers Morgan. Tentokrát věnoval vévodkyni celý text, který publikoval deník Daily Mail. „Odlož své škodolibé šampaňské, princezno Pinocchio. Soud veřejného mínění nyní ví, že jsi prolhaná manipulátorka,“ vzkázal jí Morgan.

Meghan byla směšná, rozčílil se její otec. Trvá na tom, aby jí odebrali šlechtický titul

Meghan Markleová si v posledních dnech vysloužila kritiku hned dvakrát. Poprvé, když se na televizních obrazovkách během slavnostního galavečera s názvem Pozdrav svobodě (Salute to Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, objevil její královský titul před titulem jejího manžela, prince Harryho. Podruhé čelila silné kritice, když vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Podle jejího otce Thomase Marklea by jí měli za její trapné vystoupení šlechtický titul odebrat.

Meghan ve sporu s bulvárem zatajila podstatný detail. Prostě jsem zapomněla, hájí se

V minulém týdnu začal soud v Londýně projednávat odvolání britského bulvárního média s manželkou prince Harryho – Meghan Markleovou. Nikdo však nečekal, že od ní uslyší omluvu. Vévodkyně ze Sussexu uvedla, že když v případu dříve vypovídala, „nevzpomněla si“ na rozhovory se svým bývalým tajemníkem pro komunikaci. Ty se měly týkat spolupráce s autory její a Harryho biografie.

Princ Harry se od svatby s Meghan téměř nesměje. Rozvod je nemine, tvrdí bratr vévodkyně

Thomas Markle junior se opět pustil do své mladší sestry Meghan Markleové. Během premiéry australské televizní reality show označil vévodkyni ze Sussexu za povrchní ženu, které peníze a sláva stouply do hlavy. Meghan prý odkopla svého prvního manžela a stejný osud nemine ani prince Harryho. Její chování pak spolu s dalšími účastníky show označil za chladnokrevné.

Republikáni se vysmáli Meghan kvůli rodičovské. Radši se drž herectví, vzkázali jí

Meghan Markelová zaslala otevřený dopis vysoce postaveným členům Kongresu. V něm mimo jiné navrhla, aby se rodičovská dovolená stala součástí amerického práva. Její iniciativa se však u politiků s nadšením nesetkala. Republikáni jí vzkázali, aby se raději držela herectví. Podle expertky na královskou rodinu se chce vévodkyně ze Sussexu zviditelnit a dostat do politiky.