reklama
CNN Prima News Thomas Markle

Thomas Markle

Výpis příspěvků ke štítku „Thomas Markle“

Meghan nestoudně lže. Jako Clinton, který prý neměl sex s Lewinskou, zuří moderátor

3. prosince 2021 15:30

Chvíle vítězství si Meghan Markleová dlouho neužila. Krátce poté, co se na sociálních sítích pochlubila svou výhrou u soudu nad bulvárním listem Mail on Sunday, se do ní opět pustil slavný moderátor Piers Morgan. Tentokrát věnoval vévodkyni celý text, který publikoval deník Daily Mail. „Odlož své škodolibé šampaňské, princezno Pinocchio. Soud veřejného mínění nyní ví, že jsi prolhaná manipulátorka,“ vzkázal jí Morgan.

Meghan byla směšná, rozčílil se její otec. Trvá na tom, aby jí odebrali šlechtický titul

22. listopadu 2021 17:19

Meghan Markleová si v posledních dnech vysloužila kritiku hned dvakrát. Poprvé, když se na televizních obrazovkách během slavnostního galavečera s názvem Pozdrav svobodě (Salute to Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, objevil její královský titul před titulem jejího manžela, prince Harryho. Podruhé čelila silné kritice, když vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Podle jejího otce Thomase Marklea by jí měli za její trapné vystoupení šlechtický titul odebrat.

Meghan ve sporu s bulvárem zatajila podstatný detail. Prostě jsem zapomněla, hájí se

15. listopadu 2021 16:01

V minulém týdnu začal soud v Londýně projednávat odvolání britského bulvárního média s manželkou prince Harryho – Meghan Markleovou. Nikdo však nečekal, že od ní uslyší omluvu. Vévodkyně ze Sussexu uvedla, že když v případu dříve vypovídala, „nevzpomněla si“ na rozhovory se svým bývalým tajemníkem pro komunikaci. Ty se měly týkat spolupráce s autory její a Harryho biografie.

Sestra vévodkyně: Meghan urazila našeho otce, její manželství s Harrym skončí rozvodem

15. března 2021 20:23

Meghan a princ Harry směřují k rozvodu, prohlásila nevlastní sestra vévodkyně ze Sussexu Samantha Markleová. Uvedla tak po kontroverzním rozhovoru manželů s moderátorkou Oprah Winfreyovou, ve kterém Meghan mimo jiné obvinila královskou rodinu z rasismu. Samantha sestru vybídla, aby se s Harrym veřejně omluvili, a to zejména otci Thomasi Markleovi.

reklama