reklama

Tlusťoch umře a pose*e se, řekl o umírajícím Maradonovi jeho lékař. Argentina je v šoku

Drsné výroky, které šokovaly nejenom Argentinu. Na veřejnost prosákly telefonáty osobního lékaře zemřelého Diega Maradony. Ty byly těsně před smrtí fotbalového génia plné urážek a vulgarit nejen proti němu, ale i jeho rodině.

reklama

Leopoldo Luque je bývalý Maradonův osobní lékař a po listopadové náročné operaci i národní hrdina. Jenomže nahrávky Luqueho telefonátů s psychiatričkou Agustinou Cosachovovou a jeho vulgární vyjadřování o fotbalové superstar z něj nyní udělaly veřejného nepřítele. „Jsem na dálnici, vypadá to, že je mrtvý. Vsadím se, že jo… Vypadá to, že měl infarkt a teď umře a posere se, tlusťoch,“ měl doslova říct Luque.

K tématu

Urážky na adresu umírajícího Maradony šokovaly i jednu z jeho dcer. „Zvracela jsem z toho. Doufám, že bůh zajistí spravedlnost pro všechny, kteří za to mají zaplatit,“ napsala na Instagramu Dalma Maradonová.

Luque vulgárně zaútočil i na Dalminu mladší sestru Janu. „Jana je k***a, chce ho nechat hospitalizovat,“ řekl podle nahrávek. Zaráží i lékařovo chování v posledních minutách života sportovní legendy. „Tlustý muž umírá, zdá se, že přestal dýchat, jdu tam,“ reagoval Luque v momentě, kdy se dozvěděl o skonu argentinské fotbalové legendy.

I na základě nahrávek vyšetřuje v souvislosti s úmrtím šedesátiletého Diega Maradony právě neurologa Leopolda Luqueho argentinská policie. Lékař čelí podezření ze zabití z nedbalosti.

K tématu

Tagy: Diego Maradona Argentina lékař doktor fotbalista nahrávky fotbal Leopoldo Luque

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic

Pokud třítýdenní lockdown dostatečně nezlepší koronavirovou situaci v Česku, jsou ve hře přísná opatření na Velikonoce. Pro CNN Prima NEWS to v neděli uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj by mohly být restrikce, které platí od pondělí, ještě tvrdší. Babiš zároveň nevyloučil zavření českých hranic, před páteční tiskovou konferencí, na které nová nařízení oznamoval, prý jeho kabinet ne vše správně domyslel.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Na poslední chvíli velká změna. Ledecká vynechá mistrovství světa ve snowboardingu
Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Registr očkování se nově otevírá lidem nad sedmdesát let. Prioritu má vyšší věk
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama