reklama

Tlusťoch umře a pose*e se, řekl o umírajícím Maradonovi jeho lékař. Argentina je v šoku

Drsné výroky, které šokovaly nejenom Argentinu. Na veřejnost prosákly telefonáty osobního lékaře zemřelého Diega Maradony. Ty byly těsně před smrtí fotbalového génia plné urážek a vulgarit nejen proti němu, ale i jeho rodině.

reklama

Leopoldo Luque je bývalý Maradonův osobní lékař a po listopadové náročné operaci i národní hrdina. Jenomže nahrávky Luqueho telefonátů s psychiatričkou Agustinou Cosachovovou a jeho vulgární vyjadřování o fotbalové superstar z něj nyní udělaly veřejného nepřítele. „Jsem na dálnici, vypadá to, že je mrtvý. Vsadím se, že jo… Vypadá to, že měl infarkt a teď umře a posere se, tlusťoch,“ měl doslova říct Luque.

Urážky na adresu umírajícího Maradony šokovaly i jednu z jeho dcer. „Zvracela jsem z toho. Doufám, že bůh zajistí spravedlnost pro všechny, kteří za to mají zaplatit,“ napsala na Instagramu Dalma Maradonová.

Luque vulgárně zaútočil i na Dalminu mladší sestru Janu. „Jana je k***a, chce ho nechat hospitalizovat,“ řekl podle nahrávek. Zaráží i lékařovo chování v posledních minutách života sportovní legendy. „Tlustý muž umírá, zdá se, že přestal dýchat, jdu tam,“ reagoval Luque v momentě, kdy se dozvěděl o skonu argentinské fotbalové legendy.

I na základě nahrávek vyšetřuje v souvislosti s úmrtím šedesátiletého Diega Maradony právě neurologa Leopolda Luqueho argentinská policie. Lékař čelí podezření ze zabití z nedbalosti.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření
Pořady

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

Největší akvizice v historii her. Microsoft kupuje herního giganta Activision Blizzard

Americká softwarová společnost Microsoft koupí za 68,7 miliardy dolarů (zhruba 1,5 bilionu korun) vývojáře a vydavatele Activision Blizzard. Ten mimo jiné vlastní úspěšné herní značky jako Call of Duty, World of Warcraft, Diablo nebo Candy Crush. Po dokončení transakce bude Microsoft třetí největší herní firmou na světě podle výše tržeb za společnostmi Tencent a Sony.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

reklama

Domácí zpravodajství

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny paní Schillerové, opřel se Skopeček do Nachera

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO), vmetl poslanci hnutí ANO Patriku Nacherovi místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS). Oba hosté se ve vysílání CNN Prima NEWS pohádali kvůli inflaci nebo stavu státního rozpočtu. Podle Nachera je země v dobré kondici a inflace je dovezená. Skopeček oponuje a vyčítá minulému kabinetu velké zadlužení.

reklama