reklama

Tlusťoch umře a pose*e se, řekl o umírajícím Maradonovi jeho lékař. Argentina je v šoku

Drsné výroky, které šokovaly nejenom Argentinu. Na veřejnost prosákly telefonáty osobního lékaře zemřelého Diega Maradony. Ty byly těsně před smrtí fotbalového génia plné urážek a vulgarit nejen proti němu, ale i jeho rodině.

reklama

Leopoldo Luque je bývalý Maradonův osobní lékař a po listopadové náročné operaci i národní hrdina. Jenomže nahrávky Luqueho telefonátů s psychiatričkou Agustinou Cosachovovou a jeho vulgární vyjadřování o fotbalové superstar z něj nyní udělaly veřejného nepřítele. „Jsem na dálnici, vypadá to, že je mrtvý. Vsadím se, že jo… Vypadá to, že měl infarkt a teď umře a posere se, tlusťoch,“ měl doslova říct Luque.

K tématu

Urážky na adresu umírajícího Maradony šokovaly i jednu z jeho dcer. „Zvracela jsem z toho. Doufám, že bůh zajistí spravedlnost pro všechny, kteří za to mají zaplatit,“ napsala na Instagramu Dalma Maradonová.

Luque vulgárně zaútočil i na Dalminu mladší sestru Janu. „Jana je k***a, chce ho nechat hospitalizovat,“ řekl podle nahrávek. Zaráží i lékařovo chování v posledních minutách života sportovní legendy. „Tlustý muž umírá, zdá se, že přestal dýchat, jdu tam,“ reagoval Luque v momentě, kdy se dozvěděl o skonu argentinské fotbalové legendy.

I na základě nahrávek vyšetřuje v souvislosti s úmrtím šedesátiletého Diega Maradony právě neurologa Leopolda Luqueho argentinská policie. Lékař čelí podezření ze zabití z nedbalosti.

K tématu

Tagy: Diego Maradona Argentina lékař doktor fotbalista nahrávky fotbal Leopoldo Luque

Další hlavní zprávy

MS v hokeji

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Natěšení na vypuknutí světového šampionátu v Lotyšsku stoupá. Už jen dva týdny dělí hokejisty a fanoušky od vrcholné akce sezony. Česká reprezentace stejně jako každý rok bude usilovat o zisk některého z cenných kovů a doufá, že na rozdíl od sedmi předchozích pokusů přinese snaha výsledek. Pomalu se rýsuje sestava, kterou hlavní trenér Filip Pešán s sebou vezme do Rigy.

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
Děti se mohou testovat jen jednou za 14 dnů. Vláda schválila dotace na PCR testy pro školy
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Okolnosti Hamáčkovy cesty do Moskvy řeší policie. Vyšetřuje ji „z vlastní iniciativy“
Další články
reklama
reklama