CNN Prima News lékař

lékař

Výpis příspěvků ke štítku „lékař“

Těžký porod moderátorky Kristíny Jurčové. Dítě bojovalo o život, sestřička byla nepříjemná

18. srpna 2022 06:07

Slovenská moderátorka Kristína Jurčová přivedla v lednu na svět syna Sebastiana. Krátce po porodu ale musel být chlapec umístěn na jednotku intenzivní péče a podstoupit operaci. Jurčová si nyní postěžovala také na chování personálu. Jedna ze sestřiček podle ní nebyla profesionální a měla by změnit povolání.

Starají se o tři postižené děti, teď přišli o auto. Stát nepomůže, rodiče prosí veřejnost

12. srpna 2022 06:27

Tři sourozenci, kteří trpí autismem. Manželé Lucie a Milan Sperátovi se o své děti starají, jak nejlépe mohou. Život by jim však značně usnadnilo auto, díky němuž by rodina mohla bezstarostně dojíždět na terapie, k lékařům či na výlety. Díky solidaritě lidí jedno takové získali, po více než roce o něj však bez vlastního zavinění přišli.

Válek chce opět jeden PCR zdarma a jedná s pojišťovnami. Má to i nevýhody, varuje Prymula

6. srpna 2022 07:55

Lidé by opět mohli mít jeden PCR test v měsíci zdarma. S pojišťovnami o tom jedná ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09). Aktuálně si lidé musejí tyto testy sami proplácet, nebo, pokud mají příznaky, osloví svého lékaře, aby jim vypsal žádanku. Také z tohoto důvodu je nyní v Česku testování na velmi nízkých číslech.

Mé děti posedli démoni, tvrdila matka. Věřili jí i experti, děsivý případ teď znovu ožívá

5. srpna 2022 21:58

Je to jeden z nejneuvěřitelnějších a zároveň nejzáhadnějších případů, a to nejen v rámci amerického státu Indiana, kde se odehrál. Matka z města Gary úřadům tvrdila, že její tři děti jsou posedlé démony. Věcí se zabývali zdravotničtí experti i policisté a i oni byli svědky prapodivných událostí. O tajemném případu už vzniklo několik filmů i dokumentů. Společnost Netflix nyní oznámila, že natočí vlastní snímek.

Sabotáž na Zemana? Podezření důvodné nebylo. Žalobci dál prošetřují padělání lékařské zprávy

3. srpna 2022 08:38

Podezření prezidenta Miloše Zemana na sabotáž při jeho loňské hospitalizaci nebylo podle Vrchního státního zastupitelství důvodné. Pokračuje ale v prošetřování možného padělání lékařské zprávy. Informovala o tom ve středu Česká televize (ČT). V podnětu podaném letos na konci června prezident uvedl, že jakožto přímo volená hlava státu byl nucen čelit pokusu o zbavení pravomocí. Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) již dříve podnět označil „skoro za hloupost“, neboť podle něj směřuje k něčemu, co se nestalo.