CNN Prima News Tomáš Král

Tomáš Král

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Král“

Neschovávat se, říznout do vedení a udržet talenty doma. Jaké úkoly stojí před Hadamczikem?

25. června 2022 06:25

V úterý poprvé usedne na trůn v tuzemském hokejovém království, které mu nyní patří. Čerstvě zvolený prezident svazu Alois Hadamczik má před sebou dvouleté funkční období. Není kouzelníkem, navíc 24 měsíců je na uplatnění magie málo. Přesto existují cesty, kterými lze udělat český hokej lepším. Jaké splnitelné úkoly podle expertů Milana Antoše a Marka Sýkory před bývalým reprezentačním koučem stojí?

Je rozhodnuto. Novým prezidentem hokejového svazu se stal Hadamczik, uspěl už v 1. kole

18. června 2022 18:08

Novým prezidentem Českého svazu ledního hokeje byl zvolen Alois Hadamczik. Bývalý trenér reprezentace uspěl již v prvním kole sobotní volby, v níž získal 31 hlasů. Druhý Jiří Šlégr obdržel od delegátů 16 hlasů, třetí skončil s pěti hlasy Dominik Hašek. Devětašedesátiletý Hadamczik nahradí v čele hokejového svazu Tomáše Krále, který v polovině funkčního období rezignoval.

Boj o post hokejového prezidenta: Šéfovat chce Dominátor, Guma i syn televizní ikony

13. června 2022 06:07

Kdyby český hokejový svaz hledal šéfa v roce 1998 po Naganu, vítěz by byl pravděpodobně jasný. Hrdina největšího úspěchu v tuzemských sportovních dějinách Dominik Hašek. „Dominátor“ teď, když křeslo prezidenta po 14 letech opouští Tomáš Král, skutečně kandiduje, ale má další čtyři soupeře, kteří se budou porážet těžko. Kdo bude 18. června usilovat o nejvyšší post v orgánu po rebrandingu nazvaném Český hokej?

Třetí do party uchazečů. Šéfovat českému hokeji chce vedle Haška a Hadamczika i Šlégr

5. června 2022 13:48

Bývalý vynikající obránce Jiří Šlégr bude kandidovat na prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Olympijský vítěz z Nagana a člen prestižního Triple Gold Clubu potvrdil své rozhodnutí, o němž se již delší dobu spekulovalo. Šlégr byl dokonce nedávno podle kurzů sázkových kanceláří hlavním favoritem na převzetí postu po odcházejícím Tomáši Královi, jenž šéfoval hokeji v tuzemsku od roku 2008.

K medaili nás dotáhl Pastrňákův úsměv, řekl Jalonen. Na oslavy už je prý příliš starý

30. května 2022 15:11

Finsko je evidentně pro českou reprezentaci zemí zaslíbenou. Získala v ní před 10 lety na dlouhou dobu poslední medaili z hokejového šampionátu, teď se na Severu opět zadařilo. Navíc s finským koučem na palubě. „I přes všechny hrboly, které jsme na cestě za medailí potkali, jsem se snažil, abychom zůstávali pozitivně nastavení,“ řekl na tiskové konferenci po příletu do Prahy trenér národního týmu Kari Jalonen.

Bude exministr Havlíček šéfem českého hokeje? Beru každou výzvu, říká s úsměvem

27. února 2022 05:42

Pokud Tomáš Král nečekaně nepřehodnotí své rozhodnutí, bude Český svaz ledního hokeje (ČSLH) hledat svého nového prezidenta. Mezi kandidáty, o kterých se spekuluje, jsou samozřejmě na slovo vzatí hokejoví odborníci. Sázkové kanceláře ale vypsaly kurs například i na současného poslance a bývalého „multiministra“ Karla Havlíčka (ANO). Jak sám redakci CNN Prima NEWS s nadsázkou potvrdil, funkci by vzal, protože v českém hokeji už toho nejde moc zkazit.

Čeští hokejisté a polští fotbalisté nechtějí hrát s Rusy. Ovečkin odmítá válku

26. února 2022 10:48

Prezident českého hokejového svazu Tomáš Král chce zrušit reprezentační zápasy s Ruskem. Kvůli útoku ruských vojsk na Ukrajinu nenastoupí k březnovému utkání play-off kvalifikace o postup na mistrovství světa proti Rusku ani polská fotbalová reprezentace. Na Twitteru to oznámil šéf polského svazu (PZPN) Cezary Kulesza. K situaci na Ukrajině se již vyjádřil také hokejista Alexandr Ovečkin, který je známým podporovatelem Vladimira Putina. Národní sportovní agentura (NSA) nebude ruským sportovcům vydávat povolení ke vstupu do Česka.