CNN Prima News Tomáš Töpfer

Tomáš Töpfer

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Töpfer“

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

25. září 2022 00:23

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Slováček, Janda, Harapes, Růžičková. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu a jak dopadl?

17. září 2022 14:56

Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta. Své by o tom mohly vyprávět známé tváře ze světa šoubyznysu, které se pokoušely vrhnout na politickou dráhu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že úspěch celebrity, která má spoustu fanoušků, je předem zaručený, opak bývá pravdou. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu, za jakou stranu a s jakým výsledkem?

Hrát bez diváků je jako sex v jednom. Dotace jsou pro návštěvníky, říká Töpfer

15. května 2020 19:49

„Divadlo na Vinohradech žádnou dotaci nedostává, tu dostávají diváci. Kdybychom hráli bez příspěvku města, lístek by stál 1 500 korun,“ řekl herec a ředitel vinohradské scény Tomáš Töpfer. Ohradil se tak proti nevoli soukromých divadel, která mají pocit, že je stát v koronavirové krizi staví oproti městským divadlům na druhou kolej. „Možná nás pandemie poučí, státní hmotné rezervy budou plné, a herci nebudou muset šít roušky v krejčovnách,“ pokračoval Töpfer v pořadu Silný hlas Markéty Fialové.