CNN Prima News Tomáš Vaclík

Tomáš Vaclík

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Vaclík “

Suverénní triumf Součka. Podruhé ovládl anketu Zlatý míč, české lize kraluje Hložek

Záložník Tomáš Souček suverénně vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč ČR o nejlepšího fotbalistu sezony a obhájil loňské premiérové vítězství. Šestadvacetiletý středopolař West Hamu ve 25. ročníku ovládl jarní i podzimní část hlasování a s náskokem 411 bodů porazil klubového spoluhráče obránce Vladimíra Coufala. Třetí místo obsadil útočník Leverkusenu Patrik Schick. Výsledky ankety byly ve středu slavnostně vyhlášeny v Praze.

Postřehy po Skotech: Soupeře deptal kouzelník z Ostravy, Schick se hlásí o gól turnaje

Famózní výkony zejména brankáře Tomáše Vaclíka a útočníka Patrika Schicka dovedly českou fotbalovou reprezentaci k prvním třem bodům na letošním Euru. Vaclík přiváděl skotské střelce k šílenství a zejména druhý Schickův gól z poloviny hřiště už na začátku turnaje aspiruje na nejhezčí gól celého šampionátu. Redakce CNN Prima NEWS vám ale přináší i další postřehy z utkání, které Češi ovládli poměrem 2:0.

Oblečte se a zpátky na hřiště, zavelel rozhodčí. Zápas španělské ligy ukončil předčasně

Netradiční až lehce komický závěr nabídlo nedělní utkání elitní španělské fotbalové ligy mezi Sevillou a Granadou. Hlavní rozhodčí Ricardo de Burgos Bengoetxea nastavil na konci zápasu čtyři minuty, klání ale omylem ukončil již po třech. Chybu si uvědomil a zbývající minuta se po krátké prodlevě dohrála. Někteří hráči domácí Sevilly se museli znovu oblékat, protože po předčasném hvizdu zamířili do šaten.

Gólman Bunú pomohl Seville do finále Evropské ligy. Vaclík znovu jen na lavičce

Fotbalisté Sevilly v semifinále Evropské ligy porazili 2:1 Manchester United a v pátečním finále narazí na lepšího z utkání Inter Milán – Šachtar Doněck. V brance Sevilly dostal stejně jako v předchozím průběhu soutěže před českým reprezentantem Tomášem Vaclíkem přednost Jasín Bunú a několika skvělými zákroky pomohl španělskému celku k postupu do šestého finále.