CNN Prima News Toskánsko

Toskánsko

Výpis příspěvků ke štítku „Toskánsko“

Itálie zabavila luxusní Šeherezádu. Majitel „Putinovy jachty“ má vazby na ruskou vládu

7. května 2022 09:29

Itálie zabavila luxusní jachtu Šeherezáda, o které se spekulovalo, že patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. V pátek večer to uvedlo místní ministerstvo financí. Přes 140 metrů dlouhé plavidlo se nacházelo na údržbě v jednom přístavu v Toskánsku. Podle ministerstva má majitel lodi vazby na prominentního představitele ruské vlády, uvedla agentura Reuters.

Luxusní večeře s možností nakazit se koronavirem. Italové se snaží vyhnout očkování

13. ledna 2022 15:07

Italským policistům se podařilo proniknout na takzvaný „covidový večírek“. Účastníci takových akcí se chtějí infikovat koronavirem od jiných nakažených hostů. V Itálii totiž platí poměrně přísná epidemická opatření, která míří především na neočkovanou část populace. Někteří lidé se proto snaží vakcinaci vyhnout a nakazit se covidem, aby získali doklad o prodělání nemoci.

Zemřela mladá Italka, srazila ji elektrická koloběžka. Dvě ženy ujely a neposkytly pomoc

20. června 2021 05:27

Policie v Paříži vyhlásila pátrání po dvou ženách, které tento týden způsobily smrt mladé Italce jízdou na elektrické koloběžce a od nehody ujely. Prokuratura zahájila vyšetřování kvůli podezření ze zabití v důsledku neposkytnutí pomoci. Informoval o tom web BBC. Podle něj incident oživil debatu o bezpečnosti elektrických koloběžek pro chodce.

Dovolená v Itálii: Rozestupy mezi lehátky a roušky v obchodech

24. června 2020 17:42

Situace v Itálii se v souvislosti s koronavirovou pandemií stále lepší. I proto je jedna z nejpostiženějších zemí nákazou COVID-19 už přes týden na seznamu bezpečných zemí, kam se z České republiky může cestovat. Aktuální dění, zejména ohledně opatření pro turisty, sleduje přímo v destinaci Bibione reportérka CNN Prima News Pavla Lioliasová.