Tragédie na dálnici D6: Upadlé kolo způsobilo nehodu, nepřežili dva lidé
Dva lidé v osobním autě, do kterého narazilo kolo uvolněné z jiného vozu, zemřeli v pátek odpoledne při nehodě na dálnici D6 u Nového Strašecí na Rakovnicku. Záchranáři převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření ještě ženu ze zasaženého auta. Dálnice ve směru na Karlovy Vary byla zhruba čtyři hodiny uzavřená, provoz byl obnoven krátce po 17:00, vyplývá z informací Národního dopravního informačního centra (NDIC).
Nehoda se stala kolem jedné hodiny odpolední. „Na 34. kilometru došlo k tragické nehodě, kterou nepřežily dvě osoby. Do jejich vozidla narazilo uvolněné kolo z jiného vozu. Na místě zasahují všechny složky IZS,“ napsala policie na síti X.
ČTĚTE TAKÉ: Smrtelná nehoda u Prahy. Auto narazilo do rodinného domu, spolujezdkyně zraněním podlehla
V autě cestovali celkem tři lidé, ženu záchranáři převezli do motolské nemocnice, informovala mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková.
MOHLO VÁM UNIKNOUT: Posun v případu ubodané studentky v Pardubicích. Policie mladíka obvinila z vraždy