Školní autobus v Kolumbii spadl do rokle: Nejméně 10 mrtvých a 20 zraněných


Více než deset lidí zemřelo v neděli na severu Kolumbie při nehodě autobusu se školáky, který sjel ze silnice a spadl do rokle, uvedl guvernér departementu Antioquia Andrés Julián. Dalších zhruba 20 osob utrpělo zranění.

„Dnes je velmi smutný den,“ napsal Julián na X. „Dosud je hlášeno více než deset obětí a 20 zraněných. Celá nemocniční síť byla aktivována, aby poskytla péči a podporu při této nouzové situaci,“ doplnil.

ČTĚTE TAKÉ: Případ uneseného chlapce. DNA, výslechy, důkazy. Reportér nastínil další kroky policie

Žáci ve věku 16 až 18 let se vraceli ze školního výletu v Tolú na karibském pobřeží do města Medellín. Podle médií cestovalo v autobuse, který havaroval ve venkovské oblasti poblíž města Segovia, přibližně 40 osob.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Záchrana dítěte na Zlínsku: Chlapec byl úplně v šoku, sousedé slyšeli křik, popsali svědci