reklama
CNN Prima News tragická nehoda

tragická nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „tragická nehoda“

Záhadná smrt průvodčího na Břeclavsku: Vypadl z vlaku. Případem se zabývá policie

Břeclavští kriminalisté vyšetřují tragickou událost, ke které došlo na trase mezi Břeclaví a Bořím lesem. Ve středu dopoledne tam z osobního vlaku vypadl šestapadesátiletý průvodčí. Zda šlo jen o nešťastnou náhodu, vyšetřují policisté. Dveře se totiž v této soupravě zavírají centrálně a proti otevření jsou zablokované ještě před odjezdem vlaku ze stanice a během celé jízdy.

Detaily smrti herce Slivky z kultovního seriálu: Jel se provětrat, umíral o samotě

Náhlá a nečekaná zpráva o smrti herce Borise Slivky zasáhla celé Slovensko. Hvězda seriálu Chlapci a chlapi zemřela minulý pátek v pouhých 57 letech. Zprvu se nevědělo, co bylo příčinou jeho úmrtí. Teď jeho matka Maja Velšicová prozradila, co přesně se stalo. Boris zemřel na infarkt. Selhání srdce ho zasáhlo v době, kdy řídil auto. Slivka žil po revoluci v USA.

Můj muž plánuje autonehodu, Camilla je návnada. Našla se záhadná poznámka psaná Dianou

Přestože od smrti princezny Diany letos uplyne už čtyřiadvacet let, na povrch stále vyplouvají nové skutečnosti. S těmi nejnovějšími, které veřejnost doslova šokovaly, přišel britský Daily Mail. Britská policie v souvislosti s jejím úmrtím vyslýchala i jejího někdejšího chotě prince Charlese. Objevila totiž závažnou zprávu, kterou princezna napsala těsně před svou smrtí. Co v ní stálo? A jak na obvinění reagoval britský monarcha?

Řidičovi se nevešly děti do auta, tak je posadil do kufru. Vyrazil s nimi na dálnici

Do prostorného kufru sportovního vozu Audi se vejde leccos. Francouzský řidič do něj kvůli nedostatku místa na sedačkách posadil vedle dalších věcí na dovolenou i dva teenagery. A vyrazil po dálnici na španělskou Costa Bravu. Dveře kufru přitom ani nebyly zavřené. Žádnému z pasažérů se naštěstí nic nestalo, řidič si ale vysloužil pokutu 840 eur, tedy v přepočtu přes 20 tisíc korun.

Tragédie na Jičínsku: Srážku s traktorem nepřežil řidič motorky ani jeho spolujezdec

U obce Jičíněves na Jičínsku se v pátek srazil motocykl s traktorem. Na místě zahynul řidič motocyklu a spolujezdec. Nehoda se stala na hlavní silnici I/32, řekla mluvčí krajské policie v Hradci Králové Šárka Pižlová. Podle informací na policejním Twitteru je v místě nehody dopravní omezení, řidiči by měli projíždět se zvýšenou opatrností a dbát pokynů policistů.

Tragická nehoda u Havlíčkova Brodu: Po srážce aut zemřeli dva lidé

Při nehodě dvou osobních aut na hlavním tahu 38 u Havlíčkova Brodu zemřeli v úterý dva lidé. Spolujezdkyně z jednoho vozu podlehla zraněním na místě. Vážně zraněný řidič zemřel během letecké přepravy do brněnského traumacentra, informovali krajská policejní mluvčí Dana Čírtková a mluvčí zdravotnické záchranné služby Petr Janáček.

Do Vltavy skočil mladý muž. Po třech hodinách ho policisté našli na dně řeky mrtvého

Pražští policisté a hasiči v neděli pátrali ve Vltavě po muži, který dopoledne skočil do vody z Čechova mostu. Našli jej zhruba po třech hodinách na dně řeky, byl již mrtvý. Novinářům to řekl policejní mluvčí Jan Rybanský a na Twitteru o tom informovali hasiči a záchranáři. Totožnost muže bude policie ověřovat, podle dokladů nalezených v místě, kde muž skočil, šlo podle mluvčího zřejmě o 24letého Poláka.

reklama