CNN Prima News tragická nehoda

tragická nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „tragická nehoda“

Peklo v americké Louisianě: Supermlha oslepila řidiče, 158 aut bouralo, sedm lidí zemřelo

Až sedm mrtvých a desítky zraněných si v pondělí vyžádala hromadná dopravní nehoda poblíž amerického města New Orleans. Důvodem rozsáhlé havárie byla takzvaná supermlha, která vznikla fúzí husté ranní mlhy s kouřem z nedalekých požárů bažin. Na dálnici 55 se tak před záchranáři objevil děsivý obraz řady ohořelých vraků. O nehodě informuje agentura AP.

Vteřiny před zničením ponorky Titan. Posádka zažívala hrůzu, strach a agónii, tvrdí expert

Výprava ponorky Titan společnosti OceanGate s pěti lidmi na palubě skončila 18. června tragicky. Inženýr Jose Luis Martín nyní popsal, co samotnému fatálnímu zničení hlubinného plavidla předcházelo. Podle něj došlo k volnému pádu, který trval okolo minuty. Kvůli tomu se posádka ocitla ve tmě a v úzkém prostoru napadala na sebe. Odborník tuto chvíli přirovnává „k hororu“. Své výpočty představil webu Nius.

Podrobnosti o děsivé smrti Arianky a Igora. Děti smetl teprve 19letý řidič BMW

Tragická nehoda u slovenské obce Zemplínske Kopčany, při níž přišly o život dvě děti, se stále vyšetřuje. Devatenáctiletého řidiče Nicolase, který ve stokilometrové rychlosti srazil třináctiletou dívku a čtrnáctiletého chlapce, se nyní zastal jeho otec. Podle něj syn jel opatrně a řízení se plně věnoval. Děti měly údajně přebíhat po silnici a nebyly ve tmě dostatečně vidět. Po nešťastné události se mladík psychicky zhroutil, jak uvedl otec Elemír pro web Nový čas.

Tragický začátek týdne. Nehodu u Hulína nepřežil jeden člověk, pro zraněné dítě letěl vrtulník

Při srážce dvou osobních aut u Hulína na Kroměřížsku v pondělí ráno zemřel jeden člověk. Další čtyři lidé včetně dvou dětí jsou zraněni. Nehoda se stala u sjezdu z dálnice D55. Silnice druhé třídy mezi Hulínem a Holešovem na Kroměřížsku kvůli ní byla přibližně pět hodin uzavřená, policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy. Provoz v úseku byl obnoven po poledni.