reklama
CNN Prima News tragická nehoda

tragická nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „tragická nehoda“

Za dopravní nehodu odsoudili řidiče na 110 let. Guvernér po nátlaku modelky trest snížil

1. ledna 2022 10:09

Coloradský guvernér Jared Polis výrazně zmírnil trest pro řidiče kamionu, který při dopravní nehodě zabil čtyři lidi. Soud původně poslal 26letého Rogela Aguilera-Mederose do vězení na 110 let. Rozsudek ale vzbudil řadu nesouhlasných reakcí. Proti výši trestu vystoupila i řada celebrit včetně modelky Kim Kardashianové. Aguilera-Mederos tak nakonec stráví za mřížemi deset let, informoval web Daily Mail.

Žena dostala smyk a při nehodě zemřela. Otce s dítětem v protisměru zranila

24. prosince 2021 16:08

Dopravní nehoda s tragickými následky se stala v pátek před 11. hodinou u Helvíkovic ve směru na Rybnou nad Zdobnicí (Orlickoústecko). Srazila se tam dvě osobní auta. Podle policie jela pětapadesátiletá řidička z kopce do zatáčky a dostala na silnici smyk. Čelně a částečně bočně narazila do protijedoucího auta. Ženu se záchranářům už nepodařilo oživit.

Tragická nehoda u Zalužan: Při srážce aut zemřeli dva lidé. Třetí je ve vážném stavu

17. prosince 2021 18:30

U Zalužan na Příbramsku v pátek po čelní srážce aut zemřeli dva lidé. Třetí cestující ve velmi vážném stavu přepravil vrtulník do nemocnice, řekla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová. Silnice I/4 byla v místě nehody uzavřena, dopravu policisté odkláněli. Příčinu a okolnosti havárie policisté vyšetřují, podle předběžných informací potrvá uzavření silnice do pozdních večerních hodin.

Tragická srážka čtyř aut na Olomoucku: Jeden člověk zemřel, silnice byla uzavřena

14. listopadu 2021 21:50

Na silnici II/435 u Nemilan, místní části Olomouce, se v neděli večer srazila čtyři osobní auta. Jeden člověk zemřel, několik dalších lidí utrpělo zranění, sdělila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Krajští hasiči na Twitteru uvedli, že zdravotníkům asistovali v péči u tří zraněných osob. Silnice i blízký nájezd a sjezd z dálnice D35 jsou uzavřeny.

Vlak u Prahy usmrtil mladou dívku. Do kolejiště nejspíš vstoupila sama, uvedla policie

14. listopadu 2021 16:11
Aktualizováno

Provoz na železniční trati mezi Prahou a Berounem byl v neděli více než hodinu zcela zastaven. Mezi stanicemi Řevnice a Zadní Třebaň srazil vlak mladou ženu, která na místě zemřela. „Na místo přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt,“ řekla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová. Provoz byl kompletně obnoven po 15:00, potvrdil mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

reklama