CNN Prima News tragická nehoda

tragická nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „tragická nehoda“

Tragická bilance: Na českých silnicích loni zemřelo 454 lidí. Nejméně v historii statistik

6. ledna 2023 10:38

Loni zemřelo na českých silnicích nejméně lidí od roku 1961, kdy policie začala vést souhrnné statistiky. Mrtvých bylo 454, tedy o 16 méně než předloni. Dopravních nehod policisté zaznamenali 98 460, což je o 872 méně než v předloňském roce. Celková hmotná škoda dosáhla loni zhruba 7,5 miliardy korun. Na tiskové konferenci to uvedli náměstek policejního prezidenta Tomáš Lerch a ředitel dopravní policie Jiří Zlý.

Lidé z Rudňan zuří kvůli tragédii, při které zemřely dvě děti: Šílenci tu jezdí i stovkou

29. prosince 2022 13:47

Slovenskou obcí Rudňany otřásla na Boží hod tragická nehoda. Řidič tam zřejmě kvůli vysoké rychlosti narazil do sloupu, náraz nepřežily dvě děti, které podle předběžných informací nebyly ani připoutány. Obyvatelé obce se ale nediví a bezmocně zuří. Není podle nich neobvyklé, že řidiči jezdí v daném úseku i 100 kilometrů za hodinu.

Tragická smrt bratrů během cesty od zubaře. Hrozná ztráta, poslali přátelé dojemný vzkaz

21. listopadu 2022 12:19

Rodina ze slovenské obce Pozba se doteď vzpamatovává z tragédie, která se stala v pátek 18. listopadu. Při dopravní nehodě totiž zahynuli dva bratři Lajos a Mihály. Sourozenci se zrovna vraceli od zubaře, když z dosud nezjištěných příčin narazili do stromu. Na zesnulé teď vzpomínají jejich přátelé a blízcí. Mluví o nich jako o skromných a pokorných bratrech, kteří vždy lidem ochotně pomáhali. Doteď nechápou, co mohlo nehodu zapříčinit.

Dojemná slova lékařky Elišky: Při nehodě na D5 přišla o muže i děti. Zmizeli během vteřiny

26. srpna 2022 11:03

Začátkem srpna otřásla Českem děsivá nehoda. Kamion na dálnici D5 u Benešovic na Tachovsku prorazil svodidla, vjel do protisměru a srazil se s osobním autem. Při nehodě přišel o život manžel lékařky Elišky a jejich dvě děti – Ruben a Ester. Eliška teď v rozhovoru pro Českou televizi vylíčila chvíle, které se před tragédií odehrály. Se ztrátou blízkých se jen těžko vyrovnává.

Marcel vzal partnerčinu dceru na oběd, na motorce havaroval a zemřel. Přátelé tomu nevěří

14. srpna 2022 06:19

Rodinný výlet se změnil v tragédii. Šestačtyřicetiletý Marcel ze slovenské Senice vzal dceru své přítelkyně na motorce na oběd do třicet kilometrů vzdálené Myjavy. Na zpáteční cestě však vyjeli ze silnice a havarovali. Zatímco dívka vyvázla bez zranění, Marcel už takové štěstí neměl. Svým zraněním nakonec podlehl.