CNN Prima News tramvaj

tramvaj

Výpis příspěvků ke štítku „tramvaj“

V centru Prahy vykolejila tramvaj, narazila do zábradlí. Provoz byl po hodině obnoven

20. prosince 2022 15:57

Na křižovatce ulic Lazarská a Spálená v centru Prahy v úterý odpoledne vykolejila tramvaj, narazila do zábradlí. Nikdo nebyl zraněn. Uvedl to policejní mluvčí Richard Hrdina. Provoz tramvají byl v místě zcela přerušen zhruba půl hodiny. Další částečná omezení, jež se týkala celkem deseti linek, se podařilo odstranit zhruba po hodině. Vyplývá z informací na webu dopravního podniku.

Pád jsem nemohl ztlumit, vypadám jak Jánošík. Štěpnička promluvil o ošklivé nehodě

9. prosince 2022 14:04

Po nešťastné nehodě herce Jiřího Štěpničky v pátek umělec pro pořad Showtime objasnil detaily ošklivého pádu. Na začátku prosince oblíbený herec těsně před jedním ze svých představení spadl do tramvajového kolejiště. Chybělo málo a vše mohlo dopadnout tragicky. Naštěstí byl ještě téhož večera schopen představení odehrát. Nyní se léčí doma.

Michal David naboural do tramvaje, byl v šoku ze smrti Zagorové. Manželka popsala detaily

26. srpna 2022 16:01

Zpěvák a skladatel Michal David v pátek v odpoledních hodinách naboural se svým vozem do tramvaje. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a vyústila jen v odřené auto. Informaci potvrdila redakci umělcova manželka. Michal David měl zrovna namířeno do studia CNN Prima NEWS, aby zavzpomínal na zpěvačku Hanu Zagorovou, jež zemřela v pátek 26. srpna.

Neuvěřitelný hazard chlapců v Mostě: Po městě se projížděli na oji tramvaje

1. července 2022 00:05

Hazardování se životem předvedli dva mladíci v Mostě. Jízdu tramvají si totiž rozhodli trochu okořenit a místo v tramvaji jeli venku přímo na oji. Jejich riskantní počínání ale natočil muž, který zrovna okolo projížděl, a video umístil na internet. Štábu CNN Prima NEWS se podařilo s jedním z mladíků mluvit. A důvod, proč se rozhodl riskovat se životem, byl dost překvapivý.