reklama
CNN Prima News trestní oznámení

trestní oznámení

Výpis příspěvků ke štítku „trestní oznámení“

Havlíček: Chceme dočasně snížit zálohy pro klienty DPI. V listopadu o 50 procent

2. listopadu 2021 16:35
Aktualizováno

Ministerstvo průmyslu chce společně s Energetickým regulačním úřadem (ERÚ) snížit v listopadu zálohy za energie pro klienty dodavatelů poslední instance (DPI) o 50 procent vyměřené zálohy, v prosinci o 40 procent. Ladí se způsob provedení. Ministr Karel Havlíček také oznámil, že podal trestní oznámení na Bohemia Energy kvůli nabízení služeb v době ukončování činnosti a účelovému převádění majetku.

Majitel Bohemia Energy chtěl převést své nemovitosti na virtuální firmy, tvrdí Piráti

1. listopadu 2021 21:58

Desetitisíce klientů po pádu Bohemia Energy řeší, jak co nejrychleji najít standardního dodavatele plynu a elektřiny, aby nemuseli platit několikanásobně vyšší zálohy. Sám majitel zkrachovalé firmy Jiří Písařík se mezitím pokouší zbavit svých lukrativních nemovitostí přepisem na virtuální firmy. S takovými informacemi přišli Piráti či web MotejlekSkočdopole.com.

Bohemia Energy podvedla své klienty, zlobí se Babiš. Vláda podá na firmu trestní oznámení

31. října 2021 22:04

Vláda kvůli ukončení činnosti energetické skupiny Bohemia Energy připravuje trestní oznámení pro podezření na podvodné jednání. Dosluhující premiér Andrej Babiš (ANO) to řekl ve svém pravidelném pořadu na sociálních sítích. Za kabinet trestní oznámení podle něj podepíše vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO).

Za pochybením při vyšetřování Bečvy mohl být i nátlak. Gazdík podá trestní oznámení

5. října 2021 10:24

Některá pochybení při vyšetřování loňské ekologické havárie na Bečvě mohla být výsledkem nátlaku na úřady, řekl ve Sněmovně novinářům člen poslanecké vyšetřovací komise Petr Gazdík (STAN). Podá kvůli tomu trestní oznámení, na základě kterého by policie měla prošetřit možné zneužití pravomoci úřední osoby a spáchání dalších trestných činů, doplnil. Sněmovna se v úterý závěrečnou zprávou komise bude zabývat na mimořádné schůzi.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

Zemřela po očkování, šíří konspirátoři. Náhlou smrt 17leté Janky zneužili, reaguje otec

6. července 2021 20:57

Na konci června náhle zemřela 17letá Janka ze Slovenska a konspirátoři nelenili. Během několika dní začali po sociálních sítích šířit zprávu, že dívka zemřela tři dny po očkování proti covidu. Svou verzi úmrtí sdíleli i se smutečním oznámením. Proti této verzi se však rázně ohradili slovenská policie a otec zesnulé dívky, který podal i trestní oznámení.

Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

24. června 2021 05:33

Josef Stojka z rodu olašských králů chce tento týden podat trestní oznámení na neznámého pachatele. A to z pozice člena Rady vlády pro národnostní menšiny, v níž hájí práva Romů. „Případ z Teplic na mě působí jako veřejná poprava. Snažím se ale uklidnit emoce v celé romské komunitě a budu trvat na řádném vyšetření kauzy. Ale také na případném odvolání policejního prezidenta i ministra vnitra,“ říká Stojka CNN Prima NEWS.

Hamáček lže, jako když tiskne, prohlásila Pekarová. Je férový, hájila ho Maláčová

7. května 2021 00:09

Téma cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy a možného „zametení“ informací o kauze Vrbětice výměnou za milion dávek Sputniku V vyvolalo ostrou hádku mezi místopředsedkyní ČSSD Janou Maláčovou a předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Maláčová označila opoziční poslankyni za lhářku, Pekarová kontrovala tím, že ministryni sociálních věcí její pozici nezávidí. Vše se odehrálo na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK.

Trestní oznámení na Švejdara podala Imex Group. Kvůli únikům informací plánuje další

6. května 2021 09:17

Trestní oznámení, které kvůli kauze Vrbětice padlo na policejního prezidenta Jana Švejdara, podala společnost Imex Group. Podnět na Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) dal za firmu, které v roce 2014 vybuchly dva sklady munice, právník Radek Ondruš. Trestní oznámení souvisí s poskytováním informací prezidentovi republiky, firma by ve čtvrtek měla kvůli únikům informací podat další trestní oznámení, sdělil Ondruš Ekonomickému deníku.

reklama