CNN Prima News trestní oznámení

trestní oznámení

Výpis příspěvků ke štítku „trestní oznámení“

Elegantně ti naložím, tupá debilko, vzkázal Novotný Konečné. Ta na něj podala trestní oznámení

Europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) podala trestní oznámení na řeporyjského starostu Pavla Novotného (ODS). Potvrdila to v reakci na dotaz CNN Prima NEWS. Šéfka komunistů je přesvědčena, že jí Novotný v jednom ze svých vulgárních vzkazů vyhrožoval. Komunální politik se do Konečné strefuje často, před časem ji nazval „bolševickou krávou“.

Ministr Blažek podal trestní oznámení kvůli možné korupci. Podezřívá insolvenční odbor

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) podal trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli možné korupci na insolvenčním odboru svého úřadu v letech 2015 až 2016. České televizi to potvrdil mluvčí ministerstva Vladimír Řepka. Blažek podal trestní oznámení na doporučení protikorupčního ředitele ministerstva Jiřího Kaprase, který poukázal na protiprávní jednání v rámci zkoušek insolvenčních správců. Insolvenční agendu na ministerstvu tehdy řídil Blažkův již bývalý náměstek Antonín Stanislav (ODS).

Zaorálek: Trestní oznámení na Koláře nepodám. Zajímal mě jeho otec a napojení na Gazprombank

Lídr kandidátky SOCDEM do evropských voleb Lubomír Zaorálek nakonec nebude podávat trestní oznámení za vulgární urážky od Ondřeje Koláře (TOP 09), byť podobné kroky naznačoval. Pro CNN Prima NEWS řekl, že ho vždy zajímala práce jeho otce, Petra Koláře, který působí jako spolupracovník prezidenta Petra Pavla. Činnost prezidentova poradce dlouhodobě kritizuje a právě to se Ondřejovi Kolářovi hrubě nelíbí.

Kobzova omluva nestačila. Univerzita Karlova na něj za slova o střelci podá trestní oznámení

Omluvu poslance Jiřího Kobzy (SPD) za jeho výroky související s prosincovou střelbou na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (FF UK) považuje vedení univerzity za nedostatečnou a podá na něj trestní oznámení. Poslanec se svým vyjádřením, za které se omluvil v úterý, mohl dopustit podle školy šíření poplašné zprávy a podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, informoval ve středu mluvčí UK Václav Hájek.

Co se na fakultě vlastně učí? Kobza se omluvil za šokující výroky po střelbě na univerzitě

Poslanec opozičního hnutí SPD Jiří Kobza se omluvil za své výroky v souvislosti s prosincovou střelbou na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (FF UK). Na svém facebookovém profilu napsal, že svůj příspěvek psal ve chvíli, kdy měl velkou zlost nad zmařenými životy. Nechtěl se dotknout rodin obětí a dalších účastníků této tragédie či narušit pietu, dodal. Od výroků se dříve distancovala SPD, podle České konference rektorů překročily hranice slušnosti i lidskosti. Univerzita Karlova na ně chce reagovat trestním oznámením.

Bitva o vjezd do centra Prahy se přiostřuje. Na primátora Svobodu míří trestní oznámení

Snaha primátora Prahy Bohuslava Svobody (ODS) zrušit značky zakazující vjezd do části Starého Města naštvala některé zastupitele Prahy 1. Bývalý starosta prvního městského obvodu Pavel Čižinský (Praha 1 Sobě) dokonce podává na Svobodu trestní oznámení. Podle něj je totiž zneplatnění značek nezákonné a silniční správní úřad by měl znovu vjezd do některých částí historického centra zakázat.

Babiš ve sporu o evidenci v seznamech StB opět neuspěl. Soud jeho dovolání odmítl

Další prohru u soudu musí skousnout bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který prostřednictvím slovenské justice bojuje proti evidenci svého jméno v seznamu spolupracovníků Státní bezpečnosti (StB).Tamní Nejvyšší soud totiž v pondělí zveřejnil verdikt o odmítnutí jeho dovolání, o kterém rozhodl již na konci srpna. Babiš tím neuspěl se svou stížností ohledně usnesení odvolacího senátu krajského soudu ze 14. června 2022. Informuje o tom web Aktuality.sk. Sám Babiš dlouhodobě trvá na tom, že nikdy s StB nespolupracoval.

Rozvodová válka u primátora Drážďan eskaluje. Shodil mě ze schodů, tvrdí zhrzená žena

Saská metropole Drážďany zažívá pikantní aféru v podobě dramatického rozvodu tamějšího primátora Dirka Hilberta (FDP) a jeho ženy Su Yeon (43). Rozchod je doslova na nože. Facky, rvačku a shození ze schodů prošetřují tamější policisté. Nyní podala Su Yeon na svého muže trestní oznámení kvůli podezření z trestného činu ublížení na zdraví.

Brzobohatý podává žalobu na Kuchařovou. Až příliš na můj žaludek, důkazy vedou k Taťáně, tvrdí

Spor exmanželů Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého graduje. Čtyřicetiletý muzikant na sociálních sítích oznámil, že podává proti bývalé partnerce žalobu k civilnímu soudu za pomluvu. Své rozhodnutí odůvodnil tím, že chce, „aby se pravda definitivně potvrdila, a zastavila se tak centrifuga spekulací“. Kuchařovou viní z prozrazení intimních detailů.