reklama
CNN Prima News trestní oznámení

trestní oznámení

Výpis příspěvků ke štítku „trestní oznámení“

Zemřela po očkování, šíří konspirátoři. Náhlou smrt 17leté Janky zneužili, reaguje otec

Na konci června náhle zemřela 17letá Janka ze Slovenska a konspirátoři nelenili. Během několika dní začali po sociálních sítích šířit zprávu, že dívka zemřela tři dny po očkování proti covidu. Svou verzi úmrtí sdíleli i se smutečním oznámením. Proti této verzi se však rázně ohradili slovenská policie a otec zesnulé dívky, který podal i trestní oznámení.

Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Josef Stojka z rodu olašských králů chce tento týden podat trestní oznámení na neznámého pachatele. A to z pozice člena Rady vlády pro národnostní menšiny, v níž hájí práva Romů. „Případ z Teplic na mě působí jako veřejná poprava. Snažím se ale uklidnit emoce v celé romské komunitě a budu trvat na řádném vyšetření kauzy. Ale také na případném odvolání policejního prezidenta i ministra vnitra,“ říká Stojka CNN Prima NEWS.

Hamáček lže, jako když tiskne, prohlásila Pekarová. Je férový, hájila ho Maláčová

Téma cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy a možného „zametení“ informací o kauze Vrbětice výměnou za milion dávek Sputniku V vyvolalo ostrou hádku mezi místopředsedkyní ČSSD Janou Maláčovou a předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Maláčová označila opoziční poslankyni za lhářku, Pekarová kontrovala tím, že ministryni sociálních věcí její pozici nezávidí. Vše se odehrálo na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK.

Trestní oznámení na Švejdara podala Imex Group. Kvůli únikům informací plánuje další

Trestní oznámení, které kvůli kauze Vrbětice padlo na policejního prezidenta Jana Švejdara, podala společnost Imex Group. Podnět na Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) dal za firmu, které v roce 2014 vybuchly dva sklady munice, právník Radek Ondruš. Trestní oznámení souvisí s poskytováním informací prezidentovi republiky, firma by ve čtvrtek měla kvůli únikům informací podat další trestní oznámení, sdělil Ondruš Ekonomickému deníku.

Švejdar čelí trestnímu oznámení. Schůzku s Hamáčkem policejní šéf nehodlá komentovat

Policejní prezident Jan Švejdar odmítá komentovat obsah jednání s vicepremiérem Janem Hamáčkem (ČSSD) kvůli trvajícímu trestnímu řízení i činnosti tajných služeb. Švejdar prý čelí trestnímu oznámení kvůli vyzrazení utajované skutečnosti. Uvedl to v úterý na Twitteru. Hamáček podle webu Seznam Zprávy na jednání hovořil o úmyslu „vyměnit mezinárodní skandál“ kolem Vrbětic za dodávky Sputniku V, což však sám kategoricky odmítá.

Soukalová dál válčí s exmanželem. Koukalovi hrozí vězení, tvrdí právník

„Vypadá to, že Gábina byla hlavně jeho projektem na peníze,“ řekl v rozhovoru pro Blesk právník Gabriely Soukalové Miroslav Antl, podle kterého to zatím vypadá, že Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění, a nakládal s nimi bez souhlasu své ženy. Koukalovi může na základě připravovaného trestního oznámení hrozit až 10 let vězení.

Ať policie prošetří úniky z mého diáře, řekl Faltýnek. Trestní oznámení prý nepodá

Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek nebude podávat trestní oznámení kvůli zveřejněným informacím na základě údajů z jeho starších diářů. Soudí ale, že by policie měla záležitosti, o nichž píše server Seznam Zprávy, i okolnosti úniku údajů z diáře prošetřit. Týkají se například rozdělování sportovních dotací a údajného postupu při možném vzniku firmy ve Faltýnkově skrytém vlastnictví.

reklama