reklama
CNN Prima News týrání

týrání

Výpis příspěvků ke štítku „týrání“

Muž bil a sexuálně zneužíval děti, od spoluvězňů dostal nakládačku. Ti teď čelí obvinění

5. října 2021 00:03

Michael George Corey si v texaské věznici odpykává trest za týrání a sexuální zneužívání dětí. Když se o případu z televizních zpráv dozvěděli jeho spoluvězni, muže, který například bil malé děti pádlem, napadli a než stačili zasáhnout dozorci i pořádně zmlátili. Pro útočníky bude mít incident zřejmě další soudní dohru.

Partnerova syna měla nutit k sexu a zavírat do kumbálu. Chodil tam sám, brání se žena

8. července 2021 13:37

Z týrání a znásilnění malého přítelova syna se u Krajského soudu v Plzni začala zpovídat sedmadvacetiletá žena ze severního Plzeňska. Obžaloba ji viní mimo jiné z toho, že dítě svazovala, přelepovala mu ústa lepicí páskou a nutila ho k pohlavnímu styku. Žena jakoukoliv vinu odmítá. V případě prokázání viny jí může hrozit až dvanáctileté vězení.

Jdem opíkat zajíce! To znamenalo upalovat Němce aneb Poválečné násilí není odčiněno

24. května 2021 06:12

Svědci násilí na německých civilistech těsně po skončení druhé světové války stále žijí. „Táta se z lágru vrátil v úplně zakrvácených šatech. Jeho úkolem bylo vozit umučené na hřbitov,“ vzpomíná 86letá Magda Korandová na šok, který utrpěla jako desetiletá školačka, když byl její otec propuštěn z internačního tábora Hanke v Ostravě. Němečtí civilisté byli na jaře i v létě roku 1945 lynčováni a zabíjeni Čechy na území celé republiky.

Fackování a ledové sprchy. Na Slovensku vyšetřují podezření z týrání v domově seniorů

23. března 2021 15:00

V bratislavském domově důchodců odhalili dva případy možného týrání seniorů, kterých však může být i více. Zaměstnanci měli klientům odpírat potravu a zanedbávat jejich hygienu. Někteří senioři měli dokonce zranění od nešetrného zacházení či bití, jiní se po ledových sprchách bojí vody, informoval slovenský deník Plus jeden deň.

Mučila ani ne ročního syna. Postupně mu zlomila téměř všechny kosti

2. března 2021 15:21

Policie v minulých dnech obvinila třiadvacetiletou ženu z Trutnova z mučivého týrání jejího ani ne ročního syna. Podle policie mělo dítě za svůj krátký život téměř všechny kosti v těle zlomené. Ženě v případě odsouzení hrozí za těžké ublížení na zdraví pět až 12 let vězení. Obviněná je ve vazbě, řekla mluvčí policie Iva Kormošová.

Matka přihlížela týrání tříletého Marečka z Loun. Soud ji poslal do vězení

15. února 2021 13:59

Matka utýraného Marečka z Loun stráví ve vězení 8,5 roku. Týrání tříletého syna několik měsíců přihlížela. Podmínku dostal muž, který žil s rodinou ve společné domácnosti. Za vraždu odsouzený otčím spáchal loni v cele sebevraždu. Na vině a trestu se oba obžalovaní dohodli se státním zástupcem u krajského soudu v Ústí nad Labem. Rozsudek je pravomocný.

Po matce tří dětí pátrali několik týdnů. Táta ji umlátil, přiznal syn školnímu poradci

5. února 2021 07:14

Rebecca Hooverová byla nezvěstná téměř tři týdny. Pátrání po 38leté ženě vyhlásila její matka poté, co se jí dcera několik dní neozývala. Nikdo z okolí nevěřil, že by mohla dobrovolně opustit své tři děti. Celý případ ukončilo přiznání jejího osmiletého syna. Školnímu poradci totiž prozradil, že viděl, jak jeho otec matku zavraždil.

reklama