CNN Prima News týrání

týrání

Výpis příspěvků ke štítku „týrání“

Bodali mě a slibovali „krásnou“ smrt, brečet jsem nemohl. Brit popsal peklo v ruském zajetí

25. září 2022 12:36

Britský občan Aiden Aslin v prvním rozhovoru po propuštění ze zajetí britskému deníku The Sun popsal, jak ho ruští vojáci v bojích na východě Ukrajiny zajali a pak týrali. Na Ukrajině ho drželi pět měsíců, propuštěn byl tento týden v rámci velké výměny zajatců. Řekl, že s ním zacházeli hůř než se psem, bili ho, pobodali a že každé ráno musel zpívat ruskou hymnu.

Vyholil jí hlavu, škrtil a chtěl shodit z balkónu. Daniela čelila hororovému domácímu násilí

16. září 2022 00:11

Nejdříve to vypadalo jako idylický partnerský vztah. Ten se však později vyvinul do jedné z nejbrutálnějších forem domácího násilí. Daniela ze Slovenska webu tvnoviny.sk popsala, jak ji její o 13 let starší přítel dlouhé roky týral. Surově ji bil, oholil jí hlavu, a dokonce ji chtěl v desátém patře panelového domu vyhodit z balkónu. Muž už nyní pobývá ve vazbě. Daniela zřejmě nebyla jedinou ženou, které podobným způsobem ubližoval.

Slibovali jim lepší život. Místo toho slovensko-polský pár zotročoval mladé lidi v Británii

27. června 2022 17:02

Dohromady 25 let za mřížemi si má odsedět slovensko-polský pár, který v anglickém Bristlu zotročoval mladé lidi ze sociálně slabých poměrů. S příslibem lepšího života je Maroš Tancoš a Joanna Gomulská verbovali do Británie mimo jiné i ze slovenských sirotčinců. V nuzných podmínkách je potom nutili k práci, za kterou nedostávali zaplaceno.

Kauzu Kuřim halí záhada i po 15 letech. Týrání dvou chlapců tehdy pomohla odhalit náhoda

7. května 2022 22:04

Je to přesně 15 let od odhalení šokujícího týrání dvou malých chlapců v jednom z domů na Brněnsku. Takzvaná Kuřimská kauza je jedním z nejhorších případů týrání dětí v novodobé historii české kriminalistiky. Všichni aktéři, včetně matky hochů, už si své tresty odpykali. Motiv jejich hrůzného jednání ale dosud není znám.

Dozorci z Rýnovic fyzicky týrali vězně. Teď jim soud uložil trest

27. dubna 2022 10:57
Aktualizováno

Okresní soud v Jablonci nad Nisou ve středu uložil podmíněné tresty třem dozorcům z věznice Rýnovice. Podle obžaloby svévolně trestali vězně, a to i fyzicky. Rozsudek není pravomocný, obžalovaní se proti němu na místě odvolali. Vinu odmítají. Státní zástupce požadoval podmíněné tresty, nechal si lhůtu na rozmyšlenou, zda se také odvolá.