reklama

Úžasný herec, je mi to líto. Krampol z nemocnice popsal svůj vztah k Belmondovi

Svět v pondělí zasáhla zpráva o smrti Jeana-Paula Belmonda. Legendární francouzský herec zemřel ve věku 88 let. Podle Jiřího Krampola, který Belmonda daboval ve 29 filmech, je to pro světovou kinematografii obrovská ztráta. V krátkém rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal také na to, jak francouzského herce studoval.

reklama

„Je mi to líto. Byl to úžasný herec a charismatická osobnost. Pro světovou kinematografii je to velká ztráta. Je mi to líto, protože to byl báječný herec,“ vzkázal Krampol z nemocnice, kde je na několikadenní kontrole.

S dabováním charismatického Francouze začal Krampol už před více než 40 lety. „První byl Sympatický dareba, to dělal Vít Olmer tenkrát. Obsadil mě tam, když emigroval Honza Tříska. A od té doby jsem to dělal, celkem 29 filmů,“ zavzpomínal někdejší moderátor pořadu Nikdo není dokonalý.

A vytvořil si  Krampol k Belmondovi nějaký svůj specifický vztah? „Samozřejmě. Člověk na to postupně kouká, zvyká si na rytmus řeči, reakce, pohyb, že se zasměje nebo se otáčí. Jsou to takové drobnosti, které člověk během toho takzvaně natrénuje,“ uzavřel český herec.

Tagy:
herec dabing smrt Jiří Krampol Jean-Paul Belmondo

Hlavní zprávy

Stát musí regulovat bydlení, šlo to i za Husáka. Maláčová a Stropnický opět v akci
Volby 2021

Stát musí regulovat bydlení, šlo to i za Husáka. Maláčová a Stropnický opět v akci

Jana Maláčová (ČSSD) a Matěj Stropnický (za ČSSD) vyrazili do boje za levnější bydlení. Cesta podle nich vede přes obnovu daně z převodu nemovitosti, zavedení progresivního zdanění i sankce za neobsazený byt. Svůj plán představili ve videu na sociální síti, kde ostře kritizovali současnou bytovou politiku a plány ostatních politických stran na řešení problému vysokých cen bytů.

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik
Ekonomika

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik

Česko od nového roku čeká vysoké zdražování energií i základních potravin. Ekonomický analytik webu CNN Prima NEWS Petr Musil uvedl, že za to celosvětově mohou jednotlivé vlády i pandemie. „Inflace, která přichází neočekávaně, což je právě ta, kterou máme nyní, přeje dlužníkům. Nevyplatí se spořit. Klidně si něco kupme na menší úvěr,“ uvedl v pořadu 360°.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Bohbot ze Svobodných: Více než 5 procent muslimů v zemi znamená problémy a nebezpečí

Bezpečnostní expert a stínový ministr vnitra trojkoalice Trikolory, Svobodných a Soukromníků David Bohbot (Svobodní) by měl obavy, pokud by Česká republika v budoucnu přijímala více migrantů muslimského vyznání. „Kdykoliv muslimská komunita v evropských státech překlopí 5 procent, jsou problémy a je nebezpečno,“ řekl v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama