reklama

V každém vztahu to musí skřípat, a kdo říká, že ne, kecá, tvrdí hudebníci ze Slzy

Hudebníci ze skupiny Slza jsou po osmi letech sladění nejen hudebně, ale tak nějak ve všem. Řešili spolu například i to, co si ráno vezmou na sebe.

reklama

Černá a bílá barva. Klasika, kterou, jak se říká, nikdy nic nezkazíte. Proto tuto dvoubarevnost zvolili hudebníci z kapely Slza už před lety jako koncept k desce. A vydrželo jim to dosud – jak na pódiu, tak i v soukromí.

„Dřív jsme si ráno před koncertem s Lukášem poslali fotku s tím, co si bere každý na sebe. Teď už na to nějak kašlem a vždycky to nějak dopadne. Většinou naštěstí dobře,“ uvedl zpěvák Petr Lexa.

Jeho kolega a kytarista Lukáš Bundil s sebou ale pro jistotu vždycky bere dva outfity. „Je mi zkrátka blbý posílat mu ráno SMS a ptát se ho, co si teda bere na sebe. To přece dělají holky,“ přiznal Bundil.

Přestože se jejich outfity skládají jen ze dvou základních barev, občas jim to dává zabrat. „Nedokážu si představit, že bych měl barvu navíc. Mám poskládané outfity a nejsem ani tak schopný je dát dohromady. Představa, že mám jakoukoliv barvu navíc, by mě úplně zabila,“ doplnil hudebník.

V každém vztahu to musí skřípat

Popovou hudební skupinu založili hudebníci v roce 2014 a od té doby získali i řadu ocenění. Na podzim se chystají vydat novou písničku, která pro ně možná bude malým dodatečným dárkem. Petr totiž nedávno oslavil 30. a Lukáš 35. narozeniny.

Společně toho už zažili hodně – řadu hudebních úspěchů i drobných rozporů mezi sebou. „V každém vztahu to musí skřípat. Kdyby se někdo tvářil, že je všechno dokonalé, tak by kecal,“ okomentoval to Lexa. Podle jeho kolegy Bundila je základem dobrého vztahu fakt, že si lidé musí umět všechno vyříkat. „Ať to nehnije ve vzduchu,“ doplnil kytarista.

Podle Lexy však říká jeho dlouholetý kolega do očí možná víc, než by měl. „Říkám víc, ale beru to jako svůj způsob humoru,“ přiznal Bundil. „No a já jsem pravý opak. Cítím hroznou úzkost, když Lukáš takhle něco řekne. Ve mně se úplně všechno sevře. Nemám rád trapnohumor a ani nechci být jeho součástí,“ uvedl Lexa.

Tagy:
hudba kamarádi kapela SHOWTIME outfit skupina Slza Petr Lexa Lukáš Bundil popová skupina

Hlavní zprávy

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených
Očima reportéra

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

reklama