CNN Prima News kamarádi

kamarádi

Výpis příspěvků ke štítku „kamarádi“

Anička Slováčková o svém vztahu: Je to chytrý, vtipný týpek. Zpěvačka přemýšlí i o mateřství

Vztahy si nechávám pro sebe, většinou totiž po oznámení začnou skřípat, řekla v rozhovoru pro magazín Téma zpěvačka Anna Slováčková. Ihned však dodala, že současný vztah, o kterém v médiích promluvila, vydržel. V těžkých časech se tak může spolehnout na pevnou oporu. Hudebnice rovněž přiznala, že v posledních měsících hodně přemýšlela o mateřství. Stejnou lásku by prý dokázala dát jak vlastnímu, tak adoptovanému dítěti. Vše je prý ale zatím ve hvězdách, jelikož proces adopce je vzhledem k její aktuální diagnóze prý velmi složitý.

Epilepsie vyřazuje děti ze školního kolektivu. Chybí osvěta, stěžují si jejich rodiče

Epilepsie je nemoc, kterou stále provází řada předsudků a mýtů. Fakt, že osvěta je nedostatečná, vyplynul i z průzkumu Společnosti E, neziskové organizace, jež se přes 33 let věnuje pomoci lidem s touto diagnózou. Letos se průzkum zaměřil na zkušenosti rodičů a dětí z různých vzdělávacích institucí – mateřských, základních a středních škol. Text publikujeme u příležitosti Národního dne epilepsie, který připadá na 30. září.

Detaily hrůzné nehody kamarádů: Dívka marně volala o pomoc, zemřel i syn ligového fotbalisty

Volala o pomoc, ale nikdo ji neslyšel. Sophie Russonová, jedna z přeživších tragické nehody v Cardiffu, prožila podle slov její matky chvíle hrůzy. Poté, co auto pětice kamarádů havarovalo, byla dívka dlouhé hodiny uvězněna ve voze spolu se třemi zesnulými kamarády. Záchrany se jí dostalo až v neděli v noci poté, co vrak jejich auta nalezli dobrovolníci, kteří po nich pátrali. Ti nyní obviňují policii z laxního přístupu.

Šlo tragické smrti Terézie zabránit? Lidé pod mostem slyšeli pláč, vzkaz ze školy dojímá

Otázka, která trápí mnoho lidí z okolí zesnulé Terézie. Šlo tragické smrti nadané studentky zabránit? Úmrtí teprve 18leté dívky, po níž od neděle pátrali policisté i dobrovolníci, zasáhla její rodinu, spolužáky i pedagogy. Budova soukromé umělecké školy v Topolčanech, kam dívka chodila, se zahalila do černé. Vzkazy kamarádek, ředitelky, ale i dalších lidí vyjadřujících soustrast dojímají. Všichni si přejí, aby v osudnou chvíli mohli Terézii pomoci. Ukázalo se totiž, že lidé z pod mostu v době jejího zmizení, slyšeli pláč.

Usnul, tak mu opilí kamarádi zapálili kalhoty. Mělo to vypadat, že se pomočil, hájí se

V polovině srpna vzbudila spícího mladíka ve vlaku ukrutná bolest. Jeho přátelé, kteří se s ním vraceli z koncertu v Českých Budějovicích, mu z legrace nastříkali sprej na rozkrok. Mělo to vypadat, že se pomočil. Jeden následně škrtl zapalovačem a oblečení na spícím mladíkovi chytlo. Výsledek znaleckého posudku zněl jasně: mladému muži byla způsobena těžká újma na zdraví. Kamarádi tak nyní stanou před soudem.