CNN Prima News kamarádi

kamarádi

Výpis příspěvků ke štítku „kamarádi“

Donutil k sebevraždě přítele, který mu měl znásilnit dceru. Lidé pro otce žádají milost

24. dubna 2022 10:38

Pětatřicetiletý Vjačeslav „Slava“ Matrosov donutil svého nejlepšího přítele k sebevraždě poté, co zjistil, že údajně sexuálně zneužil jeho dceru. Byl uvězněn na 18 měsíců v ruské trestanecké kolonii s přísným režimem. Případ otřásl ruskou společností. Lidé se otce zneužité holčičky zastávají a doufají, že dostane milost.

Našla novou lásku? Z Finska se Brzobohatá po krachu manželství nevrátila sama

2. února 2022 20:46

Krach manželství s Ondřejem odletěla modelka Taťána Gregor Brzobohatá řešit k severnímu polárnímu kruhu do Finska. Na radu terapeuta zažívala věci, které nikdy nedělala, a fanoušky na sociálních sítích nechala do svých aktivit nahlédnout. Otázky ovšem přišly po jejím návratu zpět do Česka – přiletěla za doprovodu muže, který má být nikým i kamarádem.

Usnul, tak mu opilí kamarádi zapálili kalhoty. Mělo to vypadat, že se pomočil, hájí se

31. prosince 2021 15:25

V polovině srpna vzbudila spícího mladíka ve vlaku ukrutná bolest. Jeho přátelé, kteří se s ním vraceli z koncertu v Českých Budějovicích, mu z legrace nastříkali sprej na rozkrok. Mělo to vypadat, že se pomočil. Jeden následně škrtl zapalovačem a oblečení na spícím mladíkovi chytlo. Výsledek znaleckého posudku zněl jasně: mladému muži byla způsobena těžká újma na zdraví. Kamarádi tak nyní stanou před soudem.

Rozloučení s režisérem Hanušem. Po smrti se usmíval jako na předávání cen, popisuje vdova

7. prosince 2021 09:49

Režisér seriálu Život na zámku Jaroslav Hanuš byl se svou smrtí smířen a bylo to na něm vidět i poté, co zemřel. Prozradila to jeho manželka Klára Gočárová. Ještě předtím, než ho odvezla pohřební služba, Gočárová manžela umyla, oblékla do svátečního a uložila do postele, kde se prý usmíval. „Člověk, když ho viděl, měl pocit, že je na předávání cen TýTý,“ řekla Hanušova žena.