CNN Prima News Václav Frič

Václav Frič

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Frič“

Šéfkuchař Sapík naservíroval v Prostřenu buřty. Opéct si je musel každý sám

V Prostřeno! Speciál, které běží každý podvečer, můžete celý týden sledovat souboj opravdových mistrů kuchyně. Novou sezonu pořadu odstartoval v pondělí Zdeněk Pohlreich. Po něm ale následují další zvučná jména, jako je šéfkuchař Jaroslav Sapík. Ten vařil několika prezidentům nebo v hotelích ve Vídni, Španělsku, Indii i Singapuru a teď jde o to, co naservíruje svým kolegům.

Pohlreich: Proslulá Praha 1 je v současné době nejhorším místem na podnikání v zemi

Během koronakrize zažívají restaurační zařízení v Praze jedno z nejhorších období. Mnoho z nich zkrachovalo nebo stěží přežívá. Podle jednoho z nejznámějších šéfkuchařů v Česku Zdeňka Pohlreicha krize nekončí a Praha 1 je v současné době nejhorším místem na podnikání v celé zemi. Restaurace v regionech však měly jednu z nejlepších sezon, upozornil v Novém dni.

Celý týden budou v pořadu Prostřeno! vařit nejlepší šéfkuchaři Česka

Prostřeno! je tady a s ním tentokrát vymazlené rodinné i světové recepty. K plotně se v prvním týdnu premiérových dílů Prostřeno! postavili nejlepší šéfkuchaři Česka. Sice budou úřadovat ve své profesionální kuchyni, ale bez pomocného personálu. Takže se odhalí, kdo umí šéfovat, kdo makat, a kdo jen výhradně vydávat pokyny. Sledujte od 31. srpna v 17.40 na FTV Prima.