reklama

vazba

Výpis příspěvků ke štítku „vazba“

Bezdomovec zapálil vánoční strom na Times Square. New York děsí stoupající kriminalita

8. prosince 2021 19:51

Devětačtyřicetiletý bezdomovec byl zatčen poté, co v úterý krátce po půlnoci zapálil ikonický 50metrový vánoční strom před sídlem společnosti News Corp na náměstí Times Square. Podle newyorských policistů šlo o zcela náhodný čin. Stoupající kriminalita ve městě by však mohla odradit zahraniční návštěvníky, kteří mohou po dvou letech navštívit New York o svátcích.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

6. prosince 2021 15:06

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

Natáčeli o dělnících, kteří zemřeli kvůli fotbalovému MS. Novináři skončili ve vazbě

24. listopadu 2021 22:15

Podle britského webu The Guardian v Kataru zemřelo od chvíle, kdy dostal pořadatelství mistrovství světa, 6 500 zahraničních dělníků. Podmínky pro levné pracovní síly převážně z asijských zemí jsou zvlášť s blížícím se „výkopem“ šampionátu žhavým tématem. Proto se dvojice norských novinářů vydala do státu v Perském zálivu natočit reportáž o tom, jaké jsou okolnosti příprav fotbalového svátku. Práci nedokončili, protože byli zatčeni.

Bachaři byli hodní. Slíbili, že se budu mít jako v peřince, říká Balage o pobytu ve vazbě

27. října 2021 20:12

Hudebník Ota Balage dostal do vínku ohromné věno, talent k muzice totiž zdědil po otcově linii. „Praděda, děda i táta byli hudebníci. Studovat muziku jsem musel,“ uvedl v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Na státní konzervatoř ho však nepřijali, a tak zamířil na hudební vojenskou konzervatoř. Jelikož nechtěl být vojákem z povolání, nechal se účelově zavřít.

reklama