CNN Prima News velikost

velikost

Výpis příspěvků ke štítku „velikost“

Vědci objevili další nepříjemný dopad covidu. Může ovlivnit erekci i velikost penisu

15. ledna 2022 18:51

Po prodělání covidu lidé nahlašují nejrůznější zdravotní komplikace, které je provázejí i dlouhé měsíce po vyléčení. Kromě známých problémů, které se týkají například bolesti hlavy či únavy se však objevují i specifické potíže. Někteří muži si například stěžují na přetrvávající erekci, či naopak její absenci. Podle provedených studií je spojitost mezi covidem a těmito problémy prokázaná, informuje web New York Post.

Miniprasátko není pes. Péče o ně je náročná, kvůli váze pak mnohdy končí v útulcích

22. září 2021 21:43

Učenlivá, mazlivá, čistotná, ale mnohdy také paličatá. Tak charakterizují své miláčky chovatelé miniprasátek, která se stala hitem posledních let. U těchto společníků si ale před koupí musí dát člověk pozor, aby nenaletěl prodejcům. Ti mnohdy slibují, že zvířata budou vážit třeba dvacet kilo, ve skutečnosti to však v jejich dospělosti je i sedmkrát více. I kvůli tomu vznikají útulky pro odložená prasátka, ve kterých končí právě ty, jejichž přibírání se vymkne kontrole.

Děti v Řecku dostaly od vlády roušky do škol. Zakrývají jim ale celý obličej

16. září 2020 06:41

Řecké úřady čelí posměchu a kritice kvůli statisícům roušek, které na začátku školního roku v rámci boje proti epidemii koronaviru rozdaly studentům. Ochranné pomůcky jsou totiž příliš velké a dětem mnohdy zakrývají celý obličej. Sociální sítě tak začaly plnit vtipy a fotky školáků s rouškami nejen přes nos a ústa, ale i přes oči.