CNN Prima News Veronika Arichteva

Veronika Arichteva

Výpis příspěvků ke štítku „Veronika Arichteva“

Veronika Arichteva: První synův záchvat vzteku jsem nezvládla. Pořád se oba učíme

26. února 2023 19:00

Veronika Arichteva je respektující mámou. Syna Luku se snaží vychovávat tak, aby byli spokojení oba. Za sebou už mají i první křest ohněm, jak označuje první chlapcův záchvat vzteku. Tomu prý nechybělo kopání, vřískání ani válení se po zemi, což je situace, kterou velmi dobře zná většina maminek. Herečka přiznává, že situaci nezvládla podle svých představ. Ale v pořadu Mámy sobě dodává, že pro dětské vztekání má pochopení a pořád se učí.

Herečka Arichteva má před Vánoci napilno: Vůbec nestíhám a nemám jediný dárek

21. prosince 2022 18:44

Do Vánoc zbývá jen několik dní a mnozí z nás mají pořádně napilno. Výjimkou není ani herečka Veronika Arichteva, která přiznává, že zatím nemá koupený ani jeden dárek. Samozřejmě s výjimkou těch, které pořídila pro svého syna Luka. V pořadu Showtime popsala, jak oslaví letošní svátky a jaké zajímavosti se objeví na jejich štědrovečerní tabuli.

Přítel Pártlové byl hostem Nového dne. Počkej, až přijdeš domů, komentovala to zpěvačka

30. května 2022 21:07

Zpěvák a kytarista Josef Vařeka v Novém dni na CNN Prima NEWS oznámil radostnou zprávu. Jeho kapela Koblížc! totiž vydala novou píseň Zvedni Mě Ze Země. Kromě svých hudebních úspěchů se Vařeka rozpovídal také o roli otce a partnerce Martině Pártlové. Ta jeho vystoupení sledovala v televizi a pak vtipně komentovala na sociálních sítích. Když přišla během rozhovoru řeč na ni, padala i ostrá slova.