Vězení mi hodně pomohlo, teď ale musím být hodný, říká bouřlivák Tomáš Řepka

Tomáš Řepka v Show Jana Krause

Tomáš Řepka v Show Jana Krause

Dnešní Show Jana Krause opět slibuje skvělou zábavu. Pozvání k populárnímu moderátorovi totiž přijali bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka, „česká Lady Soul“ Marie Rottrová a hojně obsazovaný herec Lukáš Příkazký. Na oblíbenou talkshow se můžete těšit dnes ve 21:35 na Primě. My vám ale už teď přinášíme malou ukázku.

Již počtvrté se v dnešní Show Jana Krause objeví bývalý profesionální fotbalový obránce a reprezentant Tomáš Řepka. Ten se počátkem letošního roku vrátil z vězení, kde si od loňského května odpykával trest za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na svou druhou exmanželku a opakované řízení vozidla v opilosti. „Pustili mě šestého ledna, takže jsem teď půl roku na svobodě a musím být samozřejmě hodný,“ říká známý bouřlivák.

Právě Řepkův pobyt ve vězení je stále hojně diskutovaným tématem. „Hodně mi pomohl, přišel jsem na spoustu věcí. Bohužel jsem si to musel uvědomit až ve vězení, ale zaplať pánbůh za to,“ říká kovaný Sparťan. Velkou oporou mu prý byla jeho současná partnerka, moderátorka Kateřina Kristelová. Naopak jeho bývalá partnerka ho prý již emocionálně vůbec nezvedá. Při svém pobytu ve vězení psal dlouhé dopisy a dělal si různé poznámky a zápisky do diáře, na jejichž základě vznikla kniha Deník ze dna. Za spisovatele se nicméně bývalý fotbalista nepovažuje. „Je to dobrá terapie a každému bych to doporučoval.“

Jak se dělá pořádek za katrem? Jak se cítí Sparťan na Borech? Co se o sobě vznětlivý fotbalista dozvěděl? A jak bavila sportovce práce v pekárně? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu Show Jana Krause již dnes ve 21:35 na Primě!

Tagy: