reklama

Vězení mi hodně pomohlo, teď ale musím být hodný, říká bouřlivák Tomáš Řepka

Dnešní Show Jana Krause opět slibuje skvělou zábavu. Pozvání k populárnímu moderátorovi totiž přijali bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka, „česká Lady Soul“ Marie Rottrová a hojně obsazovaný herec Lukáš Příkazký. Na oblíbenou talkshow se můžete těšit dnes ve 21:35 na Primě. My vám ale už teď přinášíme malou ukázku.

reklama

Již počtvrté se v dnešní Show Jana Krause objeví bývalý profesionální fotbalový obránce a reprezentant Tomáš Řepka. Ten se počátkem letošního roku vrátil z vězení, kde si od loňského května odpykával trest za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na svou druhou exmanželku a opakované řízení vozidla v opilosti. „Pustili mě šestého ledna, takže jsem teď půl roku na svobodě a musím být samozřejmě hodný,“ říká známý bouřlivák.

K tématu

Právě Řepkův pobyt ve vězení je stále hojně diskutovaným tématem. „Hodně mi pomohl, přišel jsem na spoustu věcí. Bohužel jsem si to musel uvědomit až ve vězení, ale zaplať pánbůh za to,“ říká kovaný Sparťan. Velkou oporou mu prý byla jeho současná partnerka, moderátorka Kateřina Kristelová. Naopak jeho bývalá partnerka ho prý již emocionálně vůbec nezvedá. Při svém pobytu ve vězení psal dlouhé dopisy a dělal si různé poznámky a zápisky do diáře, na jejichž základě vznikla kniha Deník ze dna. Za spisovatele se nicméně bývalý fotbalista nepovažuje. „Je to dobrá terapie a každému bych to doporučoval.“

Jak se dělá pořádek za katrem? Jak se cítí Sparťan na Borech? Co se o sobě vznětlivý fotbalista dozvěděl? A jak bavila sportovce práce v pekárně? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu Show Jana Krause již dnes ve 21:35 na Primě!

Další hlavní zprávy

Domácí

Pavel Zeman: Končím kvůli velkému tlaku ministryně Benešové. Půtky mi braly moc času

Pavel Zeman: Končím kvůli velkému tlaku ministryně Benešové. Půtky mi braly moc času

Tlak ze strany ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) byl poměrně vysoký a jeho odrážení jsem věnoval až příliš mnoho času, říká o svém konci v čele Nejvyššího státního zastupitelství Pavel Zeman. Ten na tiskové konferenci uvedl, že je sice zvyklý podobným půtkám čelit, ale tlak byl tak silný, že se nemohl plně věnovat svému úřadu. Benešová na Zemanův konec řekla, že jí jeho vysvětlení přijde „laciné“.

Cestování

Cestování do okolních zemí bude očkovaným umožněno už v sobotu, potvrdil Kulhánek

Cestování do okolních zemí bude očkovaným umožněno už v sobotu, potvrdil Kulhánek

Cestování do některých zemí střední Evropy bude od soboty 15. května umožněno očkovaným občanům, kteří dostali alespoň jednu dávku vakcíny, od níž uplynulo více než 21 dnů. Na tiskové konferenci to oznámil ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Od července by pak měl platit celoevropský zelený certifikát – ten umožní za hranice očkovaným, testovaným i těm, kteří prodělali covid.

Benešová šla za hranu. Zemanovi házela klacky pod nohy, mají jasno opoziční lídři
Pepson Snětivý: Karel IV. byl největší osobností našich dějin. Z Prahy chtěl nový Řím
Zrušte olympiádu, žádají japonští lékaři. Šéf vlivné společnosti mluví o sebevražedné misi
Po vyléčení z covidu si bude možné zajít do hospody půl roku bez očkování či testu
reklama
reklama
Josef Mašín na gestapu promluvil, dokazují nové unikátní nálezy z archivu

Historie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama