reklama

Burešová a Lambora ze Slunečné: Diváci by si přáli, abychom spolu chodili i v reálném životě

Hosty středeční Show Jana Krause byli hlavní protagonisté divácky veleúspěšného seriálu FTV Prima Slunečná, herečka Eva Burešová a její kolega Marek Lambora, neboli seriáloví Týna Popelková a Janek Linhart. Vysvětlili, jaký spolu mají vztah ve skutečném životě, a přiznali, že nečekali, že seriál bude mít tak extrémní úspěch.

reklama

„Diváci se zamilovali do našich postav a tak strašně jim fandí, že by si přáli, abychom spolu chodili i v reálném životě, ale my jsme úplně jinými lidmi než naše postavy,“ vysvětlovala Burešová, podle níž jsou s Lamborou pouze dobrými kolegy a přáteli.

Burešová a Lambora sdělili, že ponorku na natáčení ještě nezažili a ani milostné scény jim prý nevadí. „Naše nejčastější věta je: Máš žvejku? Dobrý, tak můžeme.Po ateliéru máme poschovávané žvýkačky v šuplících,“ vyprávěli herci s úsměvem.

Oba dva také přiznali, že nečekali, že seriál bude mít takový úspěch. Několikrát totiž byl nejsledovanějším pořadem večera po 20. hodině a předčil tak i Ordinaci v růžové zahradě televize Nova. „Doufali jsme, že se to bude lidem líbit. Ale nečekali jsme, že to bude tak extrémní,“ popsala nadšeně Burešová, která je zároveň herečkou Divadla na Vinohradech. S hercem z Hudebního divadla Karlín Lamborou se také shodli, že Slunečná je po dlouhé době seriál, kde jsou hlavní hrdinové tak mladí.

Natáčení v době pandemie

Natáčení Slunečné bylo jako jedno z prvních obnoveno, ovšem kvůli preventivním opatřením proti koronaviru prý občas dochází k nečekaným zádrhelům na place. „Když jsme měli točit takovou jednu trochu milostnou scénu, respektive partnerský dialog zakončený pusou, oba jsme strnuli, protože jsme najednou nevěděli, co dělat. Do toho přišel režisér, co se děje. Tak jsme mu to vysvětlili, a nakonec jsme se dohodli na tom, jak to ošulit,“ vyprávěl Lambora o zážitku z natáčení v době pandemie.

Herec také popsal, že má spoustu ctitelek mezi staršími ženami, zatímco Burešová si prý nemůže stěžovat na nedostatek nápadníků mezi chlapci ve věku deset až třináct let. „Ti jsou velmi odvážní,“ dodala se smíchem.

Karanténu prý herci strávili různě, ale na natáčení se těšili. „Já jsem například první dva týdny prospal. A zbytek jsem strávil řezáním dříví v lese,“ prozradil Lambora. Burešová si libovala, že celý čas mohla trávit u rodičů na Moravě, kde mají dům se zahradou.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci
Partie

Sledujte ŽIVĚ Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci

Kdy budeme mít novou vládu? Nejen to bude téma nedělní Partie. Hosty budou Karel Havlíček z Hnutí ANO, Alexandr Vondra z ODS, Radim Fiala z SPD a Martin Jiránek z Pirátské strany, jeden z kandidátů na obsazení funkce ministra průmyslu a obchodu. Jakou roli sehraje zdraví prezidenta republiky? Ve druhé části diskuse se zeptáme současného a bývalého předsedy Senátu Miloše Vystrčila a Milana Štěcha. Sledujte od 11 hodin na CNN Prima NEWS.

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman

Jedna z otázek, kterou řeší politici, odborníci i velká část veřejnosti, se týká stravy prezidenta Miloše Zemana, jenž je od neděle hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) na oddělení poskytujícím nejvyšší stupeň intenzivní medicíny. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka poobědval meruňkové buchty a vinnou klobásu s bramborovou kaší. Podle lékaře, který na tomto typu oddělení pracuje, takoví pacienti ovšem přijímají stravu většinou hadičkami.

Kolem Zemanovy hospitalizace se rozpoutala zbytečná hysterie, říká Fiala z SPD

Vyjádření předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) jsou hysterická a debaty o aktivaci článku 66 Ústavy ČR předčasné, okomentoval současnou politickou situaci poslanec Radim Fiala (SPD). Sám by sice ocenil jasnější komunikaci okolo hospitalizace prezidenta Miloše Zemana, nyní by nicméně ocenil, kdyby měla hlava státu klid na uzdravení, dodal v pořadu Partie Terezie Tománkové.

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování

Rusko za posledních 24 hodin zaznamenalo 34 303 nových případů nákazy koronavirem. To je nejvyšší denní přírůstek od počátku pandemie. Vykázalo rovněž 997 úmrtí spojených s nemocí COVID-19. Počet nových úmrtí tak pouze nepatrně klesl oproti předchozímu dnu, kdy poprvé překonal hranici jednoho tisíce. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů ruských úřadů.

Tvrdá opatření v Německu: Před vstupem do obchodu povinně zkontrolují očkování

Volné nakupování v šestimilionovém Hesensku v Německu skončí. Tamní zemská vláda vydala nové nařízení, podle kterého musí obchody kontrolovat zákazníky stejně, jak to už dělají restaurace a hotely. A při rozhodování, koho dovnitř pustí, mají právo zvolit tzv. variantu  2G – geimpft und genesen, tedy očkovaný a uzdravený. Nikdo jiný by se v takovém případě do obchodu nedostal. Nutně se však 2G držet nemusí.

reklama

Domácí zpravodajství

Senioři by bez pomoci vnučky platili Bohemia Energy dál. Za energie teď dají 30 tisíc ročně

Ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy (BE) způsobilo doslova paniku v téměř milionu českých domácností. Zasáhlo i mladou maminku Lucii a její prarodiče. Ze dne na den se jim zvýšily výdaje na energie z 12 tisíc na 30 tisíc ročně a nikdo z nich stále neví, jestli ještě někdy peníze od krachující společnosti uvidí. Devadesátiletí senioři z Prahy by navíc bez pomoci vnučky platili firmě dál.

reklama