reklama
CNN Prima News viceprezidentská debata

viceprezidentská debata

Výpis příspěvků ke štítku „viceprezidentská debata“

Pence překvapil, ale Harrisová ho přetlačila, hodnotí média viceprezidentskou debatu

8. října 2020 11:40

V noci na čtvrtek se v USA konala viceprezidentská debata, kde vystoupili Mike Pence a Kamala Harrisová. Ačkoli na rozdíl od první prezidentské debaty bylo klání mnohem věcnější a umírněnější, ani tentokrát nechyběly vyhrocené momenty. Podle průzkumů si u diváků větší sympatie vysloužila Harrisová, ani Pence ale podle veřejnosti nepředvedl špatný výkon.

Viceprezidentská debata by tentokrát v USA výjimečně mohla zamíchat kartami

7. října 2020 22:32

V americkém Salt Lake City je v noci ze středy na čtvrtek v plánu debata kandidátů na viceprezidenta. Utkají se spolu nynější druhý muž USA republikán Mike Pence a demokratka Kamala Harrisová. Kdo je favoritem debaty? O čem spolu budou mluvit? A jakou strategii zvolí, aby porazili svého oponenta? V pořadu 360° o tom hovořila reportérka CNN Camila Bernal.

To nejzajímavější z viceprezidentské debaty Pence a Harrisové: sledovali jsme ON-LINE

7. října 2020 15:21
Aktualizováno

Ve viceprezidentské debatě se střetli Mike Pence, pobočník prezidenta Donalda Trumpa, a Kamala Harrisová, pravá ruka Joea Bidena. Vzhledem k tomu, že Trumpa nadále sužuje koronavirové onemocnění, je možné, že viceprezidentská debata bude úplně posledním televizním vystoupením nominantů před začátkem voleb. Rétorické kolbiště se otevřelo ve čtvrtek ve tři ráno českého času debatou vás prováděla i on-line reportáž CNN Prima NEWS.

reklama