reklama
CNN Prima News Vídeň

Vídeň

Výpis příspěvků ke štítku „Vídeň“

Bizarní diskvalifikace ze závodu kvůli podrážkám. Jeden z běžců navíc u cíle zemřel

12. září 2021 16:54

Etiopský běžec Derara Hurisa přišel kvůli neregulérním botám o vítězství ve Vídeňském maratonu. Po závodě byl diskvalifikován, protože podrážka jeho maratonek měla tloušťku 50 milimetrů, tedy o deset více, než povolují pravidla. Vítězství spojené s prémií 15 tisíc eur, tedy téměř 400 tisíc korun, připadlo Keňanovi Leonardu Langatovi, který doběhl v čase 2:09:25, tři sekundy za Hurisou. Při závodě navíc došlo i k tragédii – jeden z účastníků v závěru závodu zkolaboval a zemřel.

Tondo zůstane nejlepším fotbalistou, s nímž jsem hrál, chválí Panenku bývalý spoluhráč

21. července 2021 11:43

Bylo to jako pohádka. Když jsem poprvé přišel do kabiny Rapidu, znal jsem všechny jenom z televize. Antonín Panenka pro mě zůstane nejlepším fotbalistou, se kterým jsem kdy hrál. Tak vzpomíná v rozhovoru pro CNN Prima NEWS na českou a československou legendu Gerald Willfurth, jeho bývalý spoluhráč z 80. let minulého století.

Dívku z autobusu, který při tornádu letěl vzduchem, léčí ve Vídni. Její stav se lepší

28. června 2021 22:39

Na Moravu stálé míří finanční pomoc od lidí snad ze všech koutů republiky. Konkrétně i k rodině Mackových do Moravské Nové Vsi. Z jejího příběhu mrazí: Nejenže přišla o střechu nad hlavou, ale v tornádem zasaženém autobusu se těžce zranila jedna z dcer. Ta ležela ve Vídni v kritickém stavu, nyní by již měla být stabilizovaná.

reklama