reklama
CNN Prima News Vladimír Darida

Vladimír Darida

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Darida“

Suverénní triumf Součka. Podruhé ovládl anketu Zlatý míč, české lize kraluje Hložek

Záložník Tomáš Souček suverénně vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč ČR o nejlepšího fotbalistu sezony a obhájil loňské premiérové vítězství. Šestadvacetiletý středopolař West Hamu ve 25. ročníku ovládl jarní i podzimní část hlasování a s náskokem 411 bodů porazil klubového spoluhráče obránce Vladimíra Coufala. Třetí místo obsadil útočník Leverkusenu Patrik Schick. Výsledky ankety byly ve středu slavnostně vyhlášeny v Praze.

Česká fantazie. Góly Holeše a Schicka skolily Nizozemsko, ve čtvrtfinále číhá Dánsko

Nejoptimističtější možný scénář se naplnil. Česká reprezentace v osmifinále Eura porazila silně favorizované Nizozemsko 2:0 a dostala se mezi nejlepší osmičku turnaje. V Budapešti výběr Jaroslava Šilhavého předvedl famózní výkon a slaví postup po gólech Tomáše Holeše a Patrika Schicka. Další překážkou pro Čechy bude Dánsko, se kterým se fotbalisté utkají v ázerbájdžánském Baku příští sobotu.

Osmifinálový soupeř pro Čechy? Nizozemci v Budapešti, narazit mohou ale i na Slováky

S trochou nadsázky lze říct, že cíl pro utkání české reprezentace proti Anglii byl splněn. Šilhavého svěřenci nezískali ani bod (0:1), což znamenalo, že skupinu D fotbalového Eura nevyhrají. Tím pádem se paradoxně vyhnou v osmifinále nejděsivějším soupeřům. Přesný osmifinálový sok zatím není známý, ale možnosti jsou už značně osekané a úplně jasno bude ve středu večer. Koho tedy mohou Češi potkat?

Fotbalista Darida zůstane nadále věrný Hertě Berlín. Jako rodina, jsem tu doma, říká

Už je to to přes pět let, co Vladimír Darida zapustil kořeny v Hertě Berlíně. A ty postupem času prorůstají do větší hloubky. Služeb třicetiletého fotbalisty, který v minulém ročníku stanovil rekord bundesligy v počtu naběhaných kilometrů za zápas, si klub z hlavního německého města nadmíru váží. Proto mu nyní nabídl nový dlouhodobý kontrakt. A plzeňský rodák neodmítl.

reklama