reklama
CNN Prima News Vodafone

Vodafone

Výpis příspěvků ke štítku „Vodafone“

Facebook, Instagram i WhatsApp evidovaly obří výpadek. Problémy měli i čeští operátoři

4. října 2021 18:08
Aktualizováno

Sociální sítě společnosti Facebook v pondělí zaznamenaly asi šestihodinový výpadek. Podle webu CNBC se jednalo o nejhorší výpadek od roku 2008, kdy se problém táhl celý den. Do aplikace se nebylo možné přihlásit, neaktualizoval se feed hlavních zpráv a nedaly se ani posílat zprávy. Kolem půlnoci začaly platformy pomalu naskakovat, stále však nebyly plně funkční. Problémy se v pondělí objevily i u klientů operátorů T-Mobile a Vodafone.

Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách se blíží. V jakých hrách se bude soutěžit?

Téma: Komerční sdělení
11. září 2021 22:59

Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách se rozšiřuje. Kromě masivně populárních her Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) a League of Legends se v portfoliu nejprestižnějšího českého esportového turnaje objeví také celosvětově oblíbené tituly PUBG a Hearthstone. Finále šampionátu v profesionálním hraní budou moci diváci sledovat na Twitch kanálech PLAYzone, facebookových stránkách stanice Prima COOL i HbbTV televizních stanic Prima.

Vyloučením Číňanů zdržíte výstavbu 5G sítí o pět let, varuje šéf německého Vodafonu

5. listopadu 2020 07:12

Podstatně vyšší náklady a především až pětileté zdržení vybudování mobilních sítí páté generace by mohlo způsobit vyloučení čínské technologické společnosti Huawei z dodávek potřebných komponent. To spolkové vládě vzkázal Hannes Ametsreiter, šéf německé pobočky telekomunikačního gigantu Vodafone prostřednictvím vyjádření pro magazín Focus.

Někteří klienti Vodafone si musí pořídit nový mobil kvůli vypnutí 3G sítě

8. července 2020 16:22

Mobilní operátor Vodafone plánuje vypnout 3G sítě v Česku k 31. březnu 2021. Kmitočty, na kterých tato starší síť funguje, operátor uvolní pro modernější 4G LTE a 5G. Jedno procento klientů Vodafonu, kteří aktuálně v síti 3G využívají mobilní internet, si budou muset vyměnit mobil. Kdo chce pouze telefonovat nebo psát SMS, telefon měnit nepotřebuje, uvedl ve středu Vodafone v tiskové zprávě.

reklama