CNN Prima News Vodafone

Vodafone

Výpis příspěvků ke štítku „Vodafone“

Výkonný počítač či herní konzoli? Nový díl CNN Prima Gaming poradí, čemu dát přednost

3. května 2022 06:45

V dnešní době si člověk zahraje třeba i na mobilním telefonu, nejlepších zážitků se ale nadále dočká jen na výkonných počítačích a herních konzolích. Po čem sáhnout? S tím poradí nejnovější díl CNN Prima Gaming, který se zaměří na výhody a nevýhody jednotlivých herních zařízení. Obsáhlé reportáže se dočkala nově otevřená Vodafone PLAYzone Arena, kterou přišly pokřtít sportovní i internetové hvězdy. Pořad CNN Prima Gaming můžete sledovat každou sobotu od 22:35 na CNN Prima NEWS.

Unikátní herní doupě za desítky milionů. V Praze se otevírá Vodafone PLAYzone Arena

24. dubna 2022 23:27

Špičkové herní vybavení, chutné občerstvení i ideální prostor pro sledování esportových přenosů či hraní her. Multifunkční esportové centrum Vodafone PLAYzone Arena se nachází přímo v pražském obchodním centru Westfield Chodov a rozkládá se na ploše více než tisíc metrů čtverečních. Za unikátním herním projektem stojí skupina FTV Prima, jejíž investice do Areny se vyšplhaly do desítek milionů korun.

Pleskot z PLAYzone: Esport v ČR roste. Letos do něj investujeme přes sto milionů korun

5. února 2022 11:27

Česká esportová scéna se těší čím dál větší pozornosti. V letošním ročníku tuzemského herního šampionátu se bude hrát o rekordní částku, na pražském Chodově navíc vznikne velká esportová aréna, která nabídne zázemí pro profesionální i amatérské týmy, prostory nabídnou také aktivity pro širokou veřejnost. Více o obou projektech promluvil Lukáš Pleskot, výkonný ředitel esportové agentury PLAYzone.

Esportová revoluce. Česko se dočká první arény, herní šampionát bude o miliony

2. února 2022 14:00

Fanoušky esportu letos čekají revoluční novinky. V Praze se na jaře otevře vůbec první turnajová aréna, která nabídne na ploše 1 000 metrů čtverečních desítky herních počítačů, prostor pro zápasy týmů, natáčecí studio i bar. Projekt Vodafone PLAYzone Arena vznikl ve spolupráci se skupinou FTV Prima a dalšími partnery. Navíc se prestižní Mistrovství ČR v počítačových hrách dočká rekordního prize poolu ve výši 4,5 milionu korun, oznámila agentura PLAYzone na tiskové konferenci.

Huawei získal evropská ocenění za investice do výzkumu a vývoje i podporu startupů

3. ledna 2022 15:32

Technologická společnost Huawei přivítala konec loňského roku s úspěchem. V průzkumu Společného výzkumného střediska Evropské komise jí bylo uděleno druhé místo v hodnocení investic do průmyslového výzkumu a vývoje v EU za rok 2021, čímž oproti předloňsku poskočila o jednu příčku vzhůru. Další významné ocenění získala Huawei v prestižní výroční soutěži Corporate Startup Stars Awards, kde se zařadila mezi TOP 25 nejaktivnějších společností podporujících startupy a otevřené inovace.

Když babička dostane tablet a syn telefon, udělejte jim „školení“ společně

26. prosince 2021 11:01

Také české domácnosti zavalí při Štědrém večeru především technologické dárky. Počínaje mobilními telefony pro nejmenší děti, přes tablety a počítače i pro starší generaci. Právě tyto dvě kategorie patří mezi nejohroženější při vstupu do on-line světa. Jak se vypořádat s nástrahami, či jak si pomoci v rodině, vysvětluje v rozhovoru Pavel Košek, odborník na on-line bezpečnost a ředitel korporátní komunikace ve společnosti Huawei ČR.

Dobojováno. Kdo je posledním šampionem v letošním Mistrovství ČR v počítačových hrách?

13. prosince 2021 17:01

Posledními herními šampiony letošního ročníku Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách se stali střelci týmu VIKÜRVI. S přehledem zvládli roli favoritů a z turnaje si odnesli zlaté medaile i největší část z finanční dotace 80 tisíc korun. Hráč Vojtěch Ptáček – známý spíše pod přezdívkou Double – navíc získal třetí titul v řadě, pokaždé ale v jiném dresu. Stříbro si nakonec vybojoval celek Cryptova, bronz putuje k Dark Tigers.

Titul mistrů míří do Liberce. Staronovými českými šampiony ve hře CS:GO se stali SINNERS

1. prosince 2021 00:17

Liberečtí hráči z týmu SINNERS ovládli tuzemský šampionát ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. V halách brněnského výstaviště porazili konkurenty z celku ENTERPRISE za čistého skóre 3:0 a odnesli nejen titul mistrů, ale také největší část odměny z půlmilionového finanční dotace. Vrcholem turnaje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách ukončí zápasy ve hře PUBG.

I esport má svá pravidla a tabu. Na co si profesionální hráči musí dávat pozor?

28. listopadu 2021 19:26

Každý sport je ohraničený psanými i nepsanými pravidly, přičemž profesionální hraní her není žádnou výjimkou. Svá tabu mají nejen esportovci, ale také komentátoři a analytici herních turnajů. Jaké mantinely existují ve virtuálním světě a na co všechno si musí dávat pozor? Své pohledy představili komentátoři letošního ročníku Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Český esportový šampionát zná další mistry. Titul získal liberecký tým SINNERS

17. listopadu 2021 12:01

Letošní esportové finále v počítačové hře League of Legends ovládli hráči z libereckého týmu SINNERS. Po čtyřech letech tak ukončili nadvládu elitní organizace eSuba a odnesli si z turnaje Guseppe mistrovství ČR v počítačových hrách zlatou medaili. Vrcholem českého šampionátu bude klání ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive, které se odehraje živě v Brně. Hlavní zápasy budou k vidění na Twitch kanále PLAYzoneCZ, facebookovém profilu Prima COOL a na HbbTV televizních stanic Primy.