reklama
CNN Prima News vražda dítěte

vražda dítěte

Výpis příspěvků ke štítku „vražda dítěte“

Hrůzné vraždy ve Vídni: Žena uškrtila své tři malé děti, nejmladšímu bylo osm měsíců

17. října 2020 13:27

Jedenatřicetiletá Vídeňanka původem z Nepálu zavraždila své tři dcery a pokusila se o sebevraždu. Poté zavolala záchrannou službu a k činu se přiznala. Podle soudních lékařů citovaných agenturou APA byly děti uškrceny: dvě ve věku osmi měsíců a tří let byly mrtvé na místě, nejstarší devítiletá dívka byla hospitalizována, ale snaha o její oživení byla neúspěšná.

Deset let od největší pátrací akce po dítěti. Anička Janatková byla zavražděna

15. října 2020 13:50

Přesně před deseti lety zažila Česká republika zřejmě největší pátrací akci po pohřešovaném dítěti. Do hledání devítileté Aničky Janatkové se zapojili policisté, hasiči i dobrovolníci. Veškeré snahy ale byly marné. Holčička se stala obětí vraždy. Případy ztracených dětí přitom policisté řeší opravdu velice často. Jen za loňský rok jich bylo více než sedm a půl tisíce.

Vražda dětí v Solingenu: Matka je zřejmě zadusila, uvedl vyšetřovatel

4. září 2020 21:34

Takové neštěstí Solingen, město na západě Německa, ještě nezažilo. Policisté našli ve čtvrtek odpoledne v sídlištním bytě pět mrtvých dětí, děvčata ve věku 18 měsíců, dva a tři roky a chlapce staré šest a osm let. Podezřelou z vraždy je jejich sedmadvacetiletá matka Christiane K., která své potomky zřejmě zadusila. Přežil pouze její jedenáctiletý syn, kterého poslala k babičce do nedalekého Mönchengladbachu. Sama se pokusila o sebevraždu skokem pod vlak.

Hororový nález. Dům v německém Solingenu ukrýval pět mrtvých dětí

3. září 2020 16:15

Německo šokoval hrůzný nález v Solingenu v Severním Porýní-Vestfálsku. Policie našla v jednom z panelových domů v poklidné ulici pět dětských těl. Příčiny jejich smrti jsou podle oficiálních zdrojů zatím nejasné a případ ihned převzali kriminalisté. Deník Bild ovšem uvedl, že děti měla zabít jejich vlastní matka a pak se pokusila spáchat sebevraždu.

Matce, která vyhodila syna z okna, snížil soud trest na 16 let. Zaplatí však 1,6 milionu

5. srpna 2020 11:36
Aktualizováno

Mladé ženě, která v Českých Budějovicích vyhodila z okna svého dvouletého syna a vyskočila za ním, dnes odvolací soud snížil trest ze 17,5 roku na 16 let vězení. Žena tvrdila, že si na událost nepamatuje a že by takového činu určitě nebyla schopna. Dítě po pádu ze čtvrtého patra zemřelo, jeho matka se z těžkých zranění zotavila bez závažnějších následků.

Matka s novorozencem hodila o zem a poté ho utopila. Za vraždu dostala 16 let vězení

28. července 2020 10:43
Aktualizováno

Za loňskou vraždu novorozené dcery půjde její matka na 16 let do vězení. Trest jí v úterý potvrdil odvolací pražský vrchní soud, který zároveň zamítl odvolání, ve kterém žádala nižší trest. Žena dítě porodila na toaletě, nejprve s ním udeřila o podlahu, protože ale stále žilo, utopila ho v dětské vaničce. Matka se k činu přiznala, hrozilo jí 15 až 20 let vězení, nebo i výjimečný trest. Úterní rozhodnutí soudu je pravomocné.

reklama