CNN Prima News vražda dítěte

vražda dítěte

Výpis příspěvků ke štítku „vražda dítěte“

Brutální vražda školáka otřásla Českem. Mladíci se přiznali, žalobce chce nejvyšší tresty

U krajského soudu v Ústí nad Labem v pondělí začalo hlavní líčení v případu brutální vraždy školáka, která měla podle informací CNN Prima NEWS vykazovat znaky satanismu. Chlapce měli v jednom z děčínských lesů umlátit dva mladíci ve věku 18 a 15 let. Ti už půl roku tráví čas ve vazební věznici, kam je poslal děčínský okresní soud. O jejich trestech by mohlo být rozhodnuto už tento týden.

Záhadný únos a vražda dětské královny krásy: Průlom v případu je po 27 letech na spadnutí

Malá Miss, šestiletá JonBenét Ramseyová, byla úspěšnou dětskou královnou krásy. Až do 26. prosince 1996, kdy její rodiče zavolali na policii s tím, že jejich dcera byla unesena. Následně ji nalezli mrtvou. Nyní, když by malá miss slavila své 32. narozeniny, by se její vražda mohla objasnit. O případu informovala americká televize Fox News.

Hrůzné vraždy ve Vídni: Žena uškrtila své tři malé děti, nejmladšímu bylo osm měsíců

Jedenatřicetiletá Vídeňanka původem z Nepálu zavraždila své tři dcery a pokusila se o sebevraždu. Poté zavolala záchrannou službu a k činu se přiznala. Podle soudních lékařů citovaných agenturou APA byly děti uškrceny: dvě ve věku osmi měsíců a tří let byly mrtvé na místě, nejstarší devítiletá dívka byla hospitalizována, ale snaha o její oživení byla neúspěšná.

Deset let od největší pátrací akce po dítěti. Anička Janatková byla zavražděna

Přesně před deseti lety zažila Česká republika zřejmě největší pátrací akci po pohřešovaném dítěti. Do hledání devítileté Aničky Janatkové se zapojili policisté, hasiči i dobrovolníci. Veškeré snahy ale byly marné. Holčička se stala obětí vraždy. Případy ztracených dětí přitom policisté řeší opravdu velice často. Jen za loňský rok jich bylo více než sedm a půl tisíce.