CNN Prima News Vrchlabí

Vrchlabí

Výpis příspěvků ke štítku „Vrchlabí“

Policie po pěti hodinách povolila vjezd aut do Špindlerova Mlýna. Parkoviště byla plná

28. ledna 2023 08:32
Aktualizováno

Policie v sobotu zhruba ve 13:00 opět povolila vjezd aut do krkonošského střediska Špindlerův Mlýn, kde se o tomto víkendu koná Světový pohár v alpském lyžování žen. Středisko bylo od 8:00 kvůli plným parkovištím uzavřeno. Návštěvníky závodů a rekreační lyžaře do střediska vozila z provizorních parkovišť ve Vrchlabí kyvadlová autobusová doprava. Závody se podle mluvčí policie Šárky Pižlové obešly bez narušení veřejného pořádku. Policie zatím neřešila žádnou dopravní nehodu.

Srdcaři s odhodláním pomáhat a se značkou České kvality: Diakonie ve Vrchlabí

16. prosince 2022 10:21

Pomáhá lidem s různými formami zdravotního postižení, podává pomocnou ruku i rodinám bojujícím s nepřízní osudu a snaží se životy všech zúčastněných napravovat i tím, že jednotlivce i rodiny propojuje a dává jim možnost své příběhy navzájem sdílet. Diakonie ve Vrchlabí dlouhodobě pečuje o necelé dvě stovky klientů, mezi nimi jsou děti, dospělí i senioři. A svoji práci zdejší sociální pracovníci dělají více než dobře. Svědčí o tom značka České kvality, kterou jí letos na jaře udělilo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Zařazení na prestižní seznam firem, které osvědčení mohou používat, poskytuje výhody, ale znamená i závazky, které musí společnosti dodržovat.

Hrozivá chyba řidiče autobusu: Vjel pod kola přijíždějícímu vlaku. Čtyři zranění

22. října 2022 16:44

Při nehodě elektrobusu a vlaku se v sobotu odpoledne ve Vrchlabí na Trutnovsku lehce zranili nejméně tři lidé. Hasiči mluví o čtyřech zraněných. Autobus vjel na přejezd, když tam projížděl vlak. Informovala policejní mluvčí Šárka Pižlová. Na regionální trati bude provoz zastavený do pozdního večera, České dráhy nasadily autobusy.

Zisky Škody se propadly o více než 50 procent. Výsledky se zlepší, nepanikaří ve firmě

24. března 2021 16:31

Škodě Auto loni klesl nekonsolidovaný čistý zisk o 52 procent na 15,2 miliardy Kč. Důvodem poklesu byl dopad pandemie koronaviru na nižší výrobu a prodej aut i vývoj směnných kurzů. Přesto má automobilka v plánu během následujících pěti let investovat 65,5 miliardy korun do elektromobility, digitalizace a výrobních středisek. Vyplývá to z výroční zprávy a vyjádření zástupců společnosti na tiskové konferenci.