CNN Prima News výpověď

výpověď

Výpis příspěvků ke štítku „výpověď“

Česká pošta propustila 600 zaměstnanců z poboček. Dalších až 350 lidí skončí v logistice

1. června 2023 09:53

Česká pošta ve své pobočkové síti podle mluvčího podniku Matyáše Vitíka zrušila v souvislosti s rušením poboček 924 míst, z toho dostalo výpověď asi 600 zaměstnanců. Víc jich už nebude. Dalších asi 300 zaměstnanců si našlo práci na jiných pobočkách. Pošta také ruší více než 500 pracovních pozic v logistice, z tohoto počtu mohlo dostat výpověď odhadem kolem 300 až 350 lidí. Termín skončil ve středu, přesný počet ještě není znám. Vitík to ve čtvrtek řekl v Kroměříži, kde pošta otvírala novou pobočku.

Radši vypnu kyslík a umřu tady. Kauza vystěhování seniorů pokračuje, starosta Strašic zasáhl

26. května 2023 21:23

Problémy seniorů z Domova pod Brdy ve Strašicích vyvrcholily výpověďmi, které rozdal pronajímatel na základě odvysílané reportáže na CNN Prima NEWS. Dostaly je hned dvě nájemnice, a to údajně kvůli tomu, že jsou nepřizpůsobivé. Jedné z nich nabídl nový byt správce nedalekých kasáren a druhá se nakonec na přímluvu starosty pravděpodobně stěhovat nebude.

Místo hlídání měl dívky znásilňovat. Muž z Kroměříže dostal za zneužívání školaček 10 let

15. května 2023 12:59

Za zneužívání školaček v Kroměříži uložil v pondělí zlínský krajský soud pětapadesátiletému muži úhrnný desetiletý trest vězení. Státní zástupkyně navrhovala trest 8,5 roku, obhajoba žádala zproštění obžaloby. Muž připustil, že dívky ze sousedství, které chodily na první stupeň základní školy, několikrát hlídal, vinu však popřel. V minulosti byl za sexuální delikty vůči dětem dvakrát soudně trestaný. Za znásilnění, pohlavní zneužití a ohrožování výchovy dítěte mu nyní hrozilo pět až 12 let vězení. Žalobkyně se práva na odvolání vzdala, obžalovaný na jednání nepřišel, k trestu se tedy nemohl vyjádřit.

Seniorky ze Strašic kritizovaly vypnuté topení, dostaly výpověď. Udavačky, mělo znít vysvětlení

13. května 2023 10:20

Nemá rád udavače, proto dostaly výpověď. Tak měl pronajímatel bytů v Domově pod Brdy ve Strašicích potrestal dvě seniorky po odvysílání reportáže na CNN Prima NEWS. Ty si stěžovaly na navýšení nájemného a vypnuté topení. Štáb se snažil od pronajímatele získat vyjádření, ten však odmítal komunikovat. O střechu nad hlavou se nyní bojí další senioři. V reakci na výpověď dvou nájemnic mluví o hyenismu.

Harry si šokující výpovědí zatloukl další hřebíček. William ho teď nenávidí, tvrdí přítel

29. dubna 2023 07:32

Absolutně ho nenávidí. Takové emoce má vůči svému mladšímu bratrovi cítit korunní princ William, tvrdí to jeho blízký přítel. Další pomyslný hřebíček do rakve si měl Harry zatlouct svědeckou výpovědí v žalobě, kterou podal na britskou skupinu News Group Newspapers, a to kvůli hrubému narušování soukromí. Uvedl, že následník trůnu dostal od mediálního domu milionové odškodné za telefonní odposlechy a hackerské útoky. Tématu se věnuje web Daily Best.

Šestiletý Honzík trpí řadou poruch. Rodina bez auta ho vozí na kole, teď prosí o pomoc

20. dubna 2023 07:12

Dnes šestiletý Honzík po narození nedýchal. Ačkoliv byl o několik minut později vzkříšen, neobešlo se to bez následků. Lékaři chlapci diagnostikovali poruchy autistického spektra, ADHD a vývojovou dysfázii. Honzík vyžaduje 24hodinovou péči, jeho maminka proto dala výpověď v knihovně a tráví s ním celé dny. Nyní prosí o pomoc. Bez auta k cestování využívá bicykl, Honzíka vozí na sedátku. S přibývajícím věkem dítěte se jízda stává čím dál více nebezpečná, a tak potřebuje kolo tandemové.