reklama
CNN Prima News Vyškov

Vyškov

Výpis příspěvků ke štítku „Vyškov“

Žena na Vyškovsku porodila přímo na ulici. Pomohl jí duchapřítomný maturant

19. listopadu 2021 17:32

Komplikovaný porod – a navíc ještě přímo na ulici. Z takové představy se musí každé ženě ježit vlasy hrůzou. Rodička z Ivanovic na Hané na Vyškovsku ale měla ve druhé polovině září štěstí i v tak nebezpečné situaci. Na pomoc jí totiž duchapřítomně přispěchal student střední zdravotnické školy. Záchranáři si pak převzali již narozené a zdravé dítě.

Nehoda zastavila dálnici D1 ve směru od Vyškova na Brno. Doprava kolabovala

12. října 2021 11:02
Aktualizováno

Dálnici D1 na 208. kilometru ve směru od Vyškova na Brno v úterý ráno asi na 5,5 hodiny uzavřela nehoda dodávky, kamionu a cisterny, doprava kolabovala. Jeden z řidičů byl těžce zraněný, v místě zasahoval vrtulník. Jen na D1 se vytvořila více než desetikilometrová kolona, ty se tvořily i na objízdných trasách. Před 15:00 byl na D1 otevřen levý jízdní pruh, plně byla dálnice průjezdná kolem 17:00.

Policie našla dvanáctiletou Nelu z Vyškova, která v pátek zmizela z domova

10. května 2021 17:17
Aktualizováno

Jihomoravští policisté ve čtvrtek odpoledne v Brně našli dvanáctiletou Nelu z Vyškova, která v pátek odešla od rodičů. „Dívka je v pořádku, nyní zjišťujeme, kde se po dobu pátrání zdržovala. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by na ní byl spáchán trestný čin,“ uvedl mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka.

reklama