reklama
CNN Prima News Waldemar Matuška

Waldemar Matuška

Výpis příspěvků ke štítku „Waldemar Matuška“

Vzala si Waldova kamaráda. Olga Matušková prozradila detaily svatby, změnila si příjmení?

5. října 2021 00:47

Dvanáct let po smrti zpěváka Waldemara Matušky, s nímž má syna Waldemara, se Olga Matušková znovu vdala. Za muže si vzala rodinného přítele, bývalého provozního ředitele Semaforu a nejlepšího kamaráda svého prvního muže. Jiří Planner je o 14 let starší a do USA emigroval už v roce 1963. Tedy více než 20 let před Matuškovými. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradila Matušková, co na její rozhodnutí říkal syn a jaké teď nosí příjmení.

Olga Matušková vzpomíná na 11. září: Lidé brečeli a volali, že přepadli Ameriku

11. září 2021 18:22

Jako by se zastavil svět, řekla pro CNN Prima NEWS vdova po věhlasném pěvci Waldemaru Matuškovi Olga Matušková na otázku, jak vnímala události z 11. září 2001. Zpěvačka, která se svým dnes již zesnulým manželem v té době žila v USA na Floridě, redakci popsala, kde v osudný moment náletu prvního letadla do severní budovy Světového obchodního centra byla a jak reagovali lidé kolem ní.

Bohuš Matuš nastěhoval do domu dvě postýlky. S manželkou Lucií plánuje malého Bohouška

10. září 2021 06:54

Za poslední rok prošel zpěvák Bohuš Matuš (48) několika důležitými životními okamžiky. S mladou partnerkou Lucií (18) prožíval její těhotenství a následně v prosinci narození dcery Natálie. Svůj vztah v květnu potvrdili manželstvím. Ještě během těhotenství si pár pronajal byt v pražském panelovém domě. Následovalo stěhování do rodinného domu. Nyní už mluví o druhém dítěti.

Vdova po slavném zpěvákovi Olga Matušková: Waldemar mě dostal jako dárek k narozeninám

27. července 2021 14:01

Na začátku července by Waldemar Matuška se svou manželkou Olgou oslavili 45. výročí svatby. Přestože už od zpěvákovy smrti uplynulo12 let, vdova na společně strávené roky stále s láskou vzpomíná. Jakou měli veselku? Jak se vypořádala se zástupem jeho ctitelek? A proč se rozhodli emigrovat do USA? To vše prozradila CNN Prima NEWS.

Proběhla zádušní mše za slavnou zpěvačku Evu Pilarovou

3. června 2020 11:50
Aktualizováno

V bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově se konala zádušní mše za zpěvačku Evu Pilarovou. Ta zemřela 14. března ve věku 80 let. Pohřeb jedné z největších hvězd české populární hudby se konal 18. března v pražských Řepích v kapli Domova sv. Karla Boromejského. Během nouzového stavu kvůli COVID-19 se ho zúčastnilo 11 zpěvaččiných nejbližších.

Vdova po Waldemaru Matuškovi: Koronavirus jsem asi prodělala, všechno je to ale přehnané

16. května 2020 14:29

Pandemie koronaviru zhatila plány vdově po legendárním českém zpěvákovi Waldemaru Matuškovi. Po jeho smrti v roce 2009 zůstala na Floridě, kde společně žili po emigraci od roku 1986, do Čech se však pravidelně vrací. A to vždycky na konci května u příležitosti výročí manželova úmrtí. Letos ale návštěvu poprvé neuskuteční. Olga Matušková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS mluví mimo jiné o současné situaci v USA.

reklama