CNN Prima News záchytka

záchytka

Výpis příspěvků ke štítku „záchytka“

Kousanec, plné záchytky a jízda „na Ovčáčka“. Novoroční oslavy policisty překvapily

1. ledna 2022 11:14

Oslavy příchodu nového roku 2022 byly oproti minulosti poměrně poklidné. Zároveň však záchranáři i hasiči poznamenali, že požárů a zranění oproti loňským oslavám mírně přibylo. Odehrály se navíc incidenty, které složky integrovaného záchranného systému (IZS) překvapily – od nezaplacených taxíků přes pokousání ruky až po napadení záchranářů a výhrůžky zbraní.

Do autobusu v Plzni nastoupila nahá žena. Přivolané strážníky osočila ze znásilnění

3. srpna 2021 20:34

Pořádný šok zažili cestující nočního autobusu v Plzni. Přistoupila do něj totiž zcela nahá žena. Na místo byli přivolaní strážníci, kteří si od recidivistky vyslechli snůšku nadávek. Žena na ně byla také agresivní a na záchytné stanici, kde strávila noc, nakonec strážníky osočila ze znásilnění. V krvi jí naměřili 1,6 promile alkoholu.

Měli hlídat vnuka, ale opili se. Pokálená babička spala v křoví, dítě skončilo v Klokánku

27. července 2021 13:42

K šokujícímu případu vyjela policejní hlídka do kempu v Pasohlávkách v okrese Brno-venkov. Prarodiče se rozhodli hlídání dvouletého vnoučka zpestřit alkoholem. Celá situace se jim ale vymkla z rukou. Babička ve výsledku ležela pokálená ve křoví a skončila na záchytce. Dědeček se z kocoviny vyspal v kempu. Chlapečka převezli do Klokánku.

Policisté odhalili falešného „kolegu“. Prozradil se alkoholem i podivnou otázkou

19. července 2021 23:37

Muž oblečený v policejní uniformě položil zvláštní dotaz pražským strážníkům. Chtěl po nich informace o člověku, který měl být převezen na záchytku. Hlídku už ale na první pohled zarazil. Šlo o nestandardní otázku, měl zanedbaný vzhled i neúplnou uniformu, a hlavně z něj byl cítit alkohol. Muž se nakonec přiznal, že vystupuje jen v převleku a nejedná se o profesionála. A důvod? Muž chtěl ušetřit za jízdné.