reklama

Zadek mi fotí častěji než obličej, říká kondiční trenérka hokejistů Huvarová

Karolína Huvarová se dokázala v Kanadě prosadit jako kondiční trenérka profesionálního hokejového týmu. Má luxusní postavu a tvrdě na ní dře. Jejím velkým snem ale bylo stát se Playmate slavného pánského magazínu – a sny se mají plnit.

reklama

Před dvěma lety Karolína sama časopis Playboy kontaktovala. Přišla s nabídkou, jestli by nechtěli napsat článek o tom, že dělá trenérku v Severní Americe. A pánský časopis její příběh zaujal.

K tématu

„Jim se asi líbila kombinace mého povolání a toho, jak vypadám, protože to není asi úplně běžné. A tak otiskli článek v sekci talenty a od té doby mě hrozně hlodala myšlenka, že bych chtěla být na titulní stránce a případně se stát Playmate,“ svěřila se trenérka.

Karolína na sobě tvrdě maká a dobře ví, že její postava je téměř dokonalá. „Tak samozřejmě jsem pyšná na svůj zadek, většinou mi fotí zadek častěji než obličej. Nevím, co si o tom mám myslet, ale je to tak. Myslím si, že je ale také nejvíce vydřený,“ přiznala.

Cvičení a hlavně posilování zadních partií prý Huvarová věnuje nejvíce svého času. Jenom svým hýždím dopřává trénink čtyřikrát týdně. Naopak ruce prý posiluje asi jen jednou do měsíce. „Můj nejoblíbenější cvik je rumunský mrtvý tah,“ dodala Karolína.

Udržet se v takové kondici ale není jednoduché. Podle Karolíny si zadek, jako má ona, vyposilujete zhruba za pět let tvrdé dřiny. A jak že vypadá takové lety vytrénované pozadí, se můžete podívat už ve čtvrtek, kdy luxusní pánský magazín s Karolínou Huvarovou na titulu vychází.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zdravotnictví

Nakazilo se už 10 tisíc zdravotníků, nemocnice nestíhají. Nejhůř jsou na tom čtyři kraje

Nakazilo se už 10 tisíc zdravotníků, nemocnice nestíhají. Nejhůř jsou na tom čtyři kraje

Nemocnice mají především málo personálu, shodují se odborníci. Kapacitně na takové množství nebyly připravené, navíc přibývá nemocných i v řadách zdravotníků. Nakažených zdravotních sester je zhruba 7 300 a lékařů téměř 3 000. Nemocnice denně přijmou přes 720 nových pacientů s COVID-19, vážných případů přibude zhruba 130 denně. Podle ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislava Duška tak stále hrozí, že bude ve druhé polovině listopadu téměř vyčerpaná kapacita nemocnic.

Prezidentské volby v USA 2020

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Kdo se stane vítězem amerických prezidentských voleb, se možná dozvíme už za několik dní. Zdá se ale, že výhra ani jednoho z kandidátů zemi klid nepřinese. Jakoby se agresivní rétorika politiků a jednostranné informovaní médií přenesly i mezi voliče. Napětí v hluboce rozdělené zemi stoupá. Rozhádané rodiny, zpřetrhaná přátelství, neochota naslouchat opačným názorům, velké nákupy zbraní „do foroty“ a strach z toho, co přijde po volbách – to vše napovídá, že USA po volbách možná čekají další občanské nepokoje, které by se v nejhorším případě mohly změnit i v krveprolití.

reklama
Následky covidu: V Česku vzrostla nezaměstnanost, Slovensku hlouběji klesl HDP
Faltýnek může skončit i jako šéf poslanců ANO. Jeho kolegové rozhodnou v listopadu
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Několik hodin denně pečuje Dominik o kůži. Jak žije mladý muž s nemocí motýlích křídel?
Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají
Další články
reklama
reklama