Zadek mi fotí častěji než obličej, říká kondiční trenérka hokejistů Huvarová

Karolína Huvarová je kondiční trenérkou profesionálního kanadského mužského hokejového týmu.

Karolína Huvarová se dokázala v Kanadě prosadit jako kondiční trenérka profesionálního hokejového týmu. Má luxusní postavu a tvrdě na ní dře. Jejím velkým snem ale bylo stát se Playmate slavného pánského magazínu – a sny se mají plnit.

Před dvěma lety Karolína sama časopis Playboy kontaktovala. Přišla s nabídkou, jestli by nechtěli napsat článek o tom, že dělá trenérku v Severní Americe. A pánský časopis její příběh zaujal.

„Jim se asi líbila kombinace mého povolání a toho, jak vypadám, protože to není asi úplně běžné. A tak otiskli článek v sekci talenty a od té doby mě hrozně hlodala myšlenka, že bych chtěla být na titulní stránce a případně se stát Playmate,“ svěřila se trenérka.

Karolína na sobě tvrdě maká a dobře ví, že její postava je téměř dokonalá. „Tak samozřejmě jsem pyšná na svůj zadek, většinou mi fotí zadek častěji než obličej. Nevím, co si o tom mám myslet, ale je to tak. Myslím si, že je ale také nejvíce vydřený,“ přiznala.

Cvičení a hlavně posilování zadních partií prý Huvarová věnuje nejvíce svého času. Jenom svým hýždím dopřává trénink čtyřikrát týdně. Naopak ruce prý posiluje asi jen jednou do měsíce. „Můj nejoblíbenější cvik je rumunský mrtvý tah,“ dodala Karolína.

Udržet se v takové kondici ale není jednoduché. Podle Karolíny si zadek, jako má ona, vyposilujete zhruba za pět let tvrdé dřiny. A jak že vypadá takové lety vytrénované pozadí, se můžete podívat už ve čtvrtek, kdy luxusní pánský magazín s Karolínou Huvarovou na titulu vychází.

Tagy: