CNN Prima News posilování

posilování

Výpis příspěvků ke štítku „posilování“

Odborník na fitness: Fitko není o činkách. Je ostuda, že většinou neznáme svůj BQ

Nadváha a obezita jsou čím dál častější problém mnoha Čechů, kteří se po covidových lockdownech snaží vrátit zpět do formy. Příliš povzbudivě na ně zřejmě nebude působit plán vlády, jež chce v rámci úsporného balíčku sáhnout na daňové zvýhodnění zaměstnaneckých benefitů, a to i těch sportovních. Jak se takové rozhodnutí může odrazit na našem zdraví? O tom byla v pořadu Interview PLUS řeč se Štefanem Blahovcem ze společnosti Form Factory. Ten upozorňuje na mezery ve fitness vzdělání Čechů, kteří obvykle neznají ani vlastní BQ.

Česko má druhého nejsilnějšího hasiče na světě. Pipišovi předával medaili Schwarzenegger

V americkém Columbusu se před 60 tisíci diváky stal druhým nejsilnějším hasičem na světě, osobně mu gratuloval i patron soutěže Arnold Schwarzenegger. Liberecký podpraporčík Jan Pipiš v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje nejen setkání se svalnatými legendami na prestižním a v USA ostře sledovaném Arnold Sports Festivalu, ale i zásahy proti požáru v Českém Švýcarsku a po tornádu na Moravě.

Nečekaný dopad inflace. Díky rekordnímu zdražování roste kupní síla Čechů v zahraničí

Že Česká republika čelí třetí nejvyšší inflaci v Evropské unii, již dnes skoro nikoho nepřekvapí. Ceny u nás rostou tempem, které jsme takřka 30 let nezažili, reálné mzdy tuzemských zaměstnanců klesají. Vyšší inflace u nás než například v Německu má ale jeden nenápadný dopad, kterého si všimneme až ve chvíli, kdy k našim západním sousedům vyrazíme na nákupy.

Recept na vypracovanou postavu? Žádné činky, jen znám své tělo, říká fotbalový svalovec

Poprvé oblékl na své – ve fotbalovém světě abnormálně – vyrýsované tělo seniorský reprezentační dres Španělska. Po bezbrankovém debutu s Portugalskem se křídelník Adama Traoré rozpovídal o tom, jak se mu povedlo nabrat kila muskulatury. Zvedáním těžkých vah v posilovně? Nikoliv. Čtyřiadvacetiletý hráč, jehož rodina pochází z afrického Mali, „jen poslouchá“ vlastní tělo.