CNN Prima News posilování

posilování

Výpis příspěvků ke štítku „posilování“

Kuriózní nehoda v posilovně: Žena uvízla na stroji hlavou dolů, zavolala policii

4. září 2022 09:13

Miliony lidí si na TikToku pustily videonahrávku kuriózní nehody Američanky z Ohia, která v posilovně uvízla na balančním stole hlavou dolů – a nedokázala se vrátit do správné polohy. Když se jí nepovedlo přivolat na pomoc zaměstnance tělocvičny, zachránily ji chytré hodinky, z nichž zatelefonovala na linku 911, napsal zpravodajský server Miami Herald.

Nečekaný dopad inflace. Díky rekordnímu zdražování roste kupní síla Čechů v zahraničí

10. června 2022 05:11

Že Česká republika čelí třetí nejvyšší inflaci v Evropské unii, již dnes skoro nikoho nepřekvapí. Ceny u nás rostou tempem, které jsme takřka 30 let nezažili, reálné mzdy tuzemských zaměstnanců klesají. Vyšší inflace u nás než například v Německu má ale jeden nenápadný dopad, kterého si všimneme až ve chvíli, kdy k našim západním sousedům vyrazíme na nákupy.

Recept na vypracovanou postavu? Žádné činky, jen znám své tělo, říká fotbalový svalovec

14. října 2020 09:48

Poprvé oblékl na své – ve fotbalovém světě abnormálně – vyrýsované tělo seniorský reprezentační dres Španělska. Po bezbrankovém debutu s Portugalskem se křídelník Adama Traoré rozpovídal o tom, jak se mu povedlo nabrat kila muskulatury. Zvedáním těžkých vah v posilovně? Nikoliv. Čtyřiadvacetiletý hráč, jehož rodina pochází z afrického Mali, „jen poslouchá“ vlastní tělo.