zadek

Výpis příspěvků ke štítku „zadek“

Cukání nohama a podivný smích. Putinův bizarní projev znovu vyvolal pochyby o jeho zdraví

5. září 2022 14:58

Lidé na sociálních sítích rozebírají čtvrteční vystoupení ruského prezidenta Vladimira Putina před školáky v Kaliningradu. Bizarní projev šéfa Kremlu obsahoval mimo jiné zkreslený výklad historie či nikým nepochopený vtip o „gumovém zadku“. Novináři rovněž zpozorovali Putinovo škubání nohou či podivný smích. Znovu se tak spekuluje, zda ruská hlava státu netrpí vážnějšími zdravotními problémy.

KOMENTÁŘ: Máš pěkný zadek aneb Když se z nepřípustného chování stane folklór

21. října 2021 14:02

Je leden 2019. Sedím v newsroomu, připravuji se na zprávy. Kolega, který sedí naproti, si přinese ke stolu oběd, ten zavoní až ke mně. Zvednu se, nakloním se nad jeho talíř, protože mezi lidmi v redakci tu obecně panuje uvolněná a přátelská atmosféra. Chvíli si povídáme o tom, jak jeho žena skvěle vaří. Vzápětí mi na Messengeru pípne zpráva od kolegy, který vedle něj sedí ob místo. „To bylo moc pěkné, jak ses k němu naklonila. Nechceš se na to kuře podívat ještě jednou? :P“ Posílám mu GIF s chlapečkem, který zvedá oči v sloup. Začínám se cítit nepohodlně v šatech z kostymérny, které mají, hodnoceno zpětně, jemný „vysílatelný“ výstřih. „To byl kompliment, ty osobo,” odpovídá, „nemůžu Ti psát jenom o brexitu.”

Plácnutí po zadku je může přijít draho. Dívky čelí obvinění ze sexuálního napadení

3. září 2021 13:03

Svádět zadané muže na diskotékách před zraky jejich přítelkyň chce odvahu. Tři mladé ženy z Velké Británie to zkusily a jako místo prvního kontaktu si vybraly mužovo pozadí, do kterého si zvesela plácly. Přišel ale jiný trest, než očekávaly. Namísto hádky s naštvanou přítelkyní skončily u soudu kvůli obvinění ze sexuálního napadení a obtěžování.

Ze zadku do zadku, odmítla lady Diana Trumpovu kytici na své poslední narozeniny

1. července 2021 15:05

Princezně Dianě by bylo 1. července 60 let, zemřela v roce 1997. Novinář Richard Kay, který se dlouhodobě věnuje britské královské rodině, popsal pro deník Daily Mail, jak proběhly oslavy jejích posledních narozenin. Proč musela vrátit nádherné šaty od argentinského módního návrháře? A kam poslala drahé květiny od Donalda Trumpa, které doma nechtěla?

Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel

3. března 2021 22:02

Výrok sexuologa Radima Uzla, kdy prý poplácání ženy po zadku protepluje vztahy na pracovišti, vzbudil ve společnosti vlnu kritiky. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS však sexuolog uvedl, že se jedná o hrubé nedorozumění. „V životě bych nikoho nepoplácal po zadku jako kobylu, to je nesmysl. Jedná se o dotyk na bederní páteři nebo lehký dotek hýždí,“ hájil se sexuolog.

Před jednou ženou onanoval, další plácl po zadku. Obtěžoval i před malým dítětem

21. srpna 2020 17:14

Policisté obvinili 44letého muže z Hodonínska z výtržnictví a znásilnění. Nejdříve měl koncem července onanovat před ženou, která venčila psa. O pár dní později obtěžoval jiné dvě ženy, jednu plácl přes zadek a druhou slovně napadal. Naposledy ve středu měl chytit oběť za nohu, kterou si přiložil k rozkroku. Podle policie toho může mít na svědomí ještě víc.